hala doğuramadık :S

walla zaman geçmek bilmiyr yoksa beklicem ama bakalım salıya kadar ne gelişmeler olcak belki doğuma gderim o zAMana kadar hayırlısı naz yapıyor veletler:)

benımde bitti 40.
hala bişi yok..
bugün ya da yarın gıdıcem kontrole belkı acılma fılan varsa gondermezler dğuma alırlar belli olmaz. ben haber veririm gıdersem sızlere.

benim de yarın bitiyor 40 haftam. kızım hala iceride cambazlık yapıo. çıkış yolunu bulamadı. :)) yarın 12.30 da doktor randevum var. muhtemelen yarına kadar dogmayacak bizimkisi. doktr amcası cuma alacak onu. 9una kadar gelmezse suni sancıyla baslatırız dogumu demisti. hem epiduralli hem suni sancılı normal dogum olacak benimkisi. belkı de son anda sezaryen. bu belirsizlik beklemek delirtiyo insanı. dün gece ben de uyuyamadım. yarın belli olacak işte durumumuz.

bende bugün dr a gittim bebeğim dönmüş çok şükür ama öbür türlü tık yok.salı günü gel dedi bir daha nts ye girersindedi.bide alttan muayene etcekmiş.off ya ben çok korkuyorum alttan muayeneden.salı gününe kadar artık yerim bitririm kendimi.bebişim o güne kadar hayırlısıyla kendisinden gelse ne sevinirm:)))

abow senbenden daha wahimsin ya ben hep erken gelir diye şartlandırdım kendşmi gelmeynce çok bunaldım ondan ben böle sabırsız oldum ama sabretmeyi öprendim sanırım artık hastaneden aplıcak gibi çıkmıyorum

dün kontrolüm vardı. bebeğim hala inmemiş aşagılara. tepinio tepinio ama çıkışı bulamıo benimki:))) doktorum Salı gunune kadar bekletiyor. salıya kadar gelmezse sabah 8.30da yatacam. önce suni sancı verilecek yine kasılmalar baslamazsa sezaryene alınacam. yani en gec salı günü kavusacaz kızımıza. salı gunu 40+5 oluyoruz:))

dün kontrolüm vardı. bebeğim hala inmemiş aşagılara. tepinio tepinio ama çıkışı bulamıo benimki:))) doktorum Salı gunune kadar bekletiyor. salıya kadar gelmezse sabah 8.30da yatacam. önce suni sancı verilecek yine kasılmalar baslamazsa sezaryene alınacam. yani en gec salı günü kavusacaz kızımıza. salı gunu 40+5 oluyoruz:))

hayırlısı olsun canım allahyardımcın olsun bebeğin we sen sağlıklı olda sezaryen suni hç farketmes yani ben şahsen şartları zorkamıyoerum benm we bebğim için hangisi iyiyse o olsun doktorum normal doğum taraftarı o yzdn bekletiyora.s.:bbo:

az kaldı kızlar eninde sonunda doğuracağız ama biz sabırsızlanıyoruz di mi???
bir an önce kucağımıza alıp meleklerimizi koklamak istiyoruz..
hakkımızda hayırlsı olsun:))

valla bende çok mrk ediyorum nasıl olacak,kime benzeyecek diye ama halen şaka gibi geliyor sanki doğum yapacak ben değilmişim gibi:))

bende bugun doktora gittim..hala birsey yok arkadaslar...pts son gun ..o zamana kdar bekleyip bi karar veririz dedi doktor...hayırlısı bakalım

enemine insan azcık açıklama yapardı ne bildin nişan olduğunu??
benim hergün kilodum renkleniyı gşbş pembeleşiyo gün sonuna doğru ama wcde falan tuvalet kağıdına bişey gelmiyo???
nasıl anlıycam nişan olduğunu.. acaba benimki yavaş yavaş mı gidiyo???
sizin bi bilginiz var mı bu konuda arkadaşlar ??nasıl anlıycaz nişan geldiğini...??

enemine insan azcık açıklama yapardı ne bildin nişan olduğunu??
benim hergün kilodum renkleniyı gşbş pembeleşiyo gün sonuna doğru ama wcde falan tuvalet kağıdına bişey gelmiyo???
nasıl anlıycam nişan olduğunu.. acaba benimki yavaş yavaş mı gidiyo???
sizin bi bilginiz var mı bu konuda arkadaşlar ??nasıl anlıycaz nişan geldiğini...??

canım benm benmki renksiz su rengnde yani we yapışkanımsı gbi bişi we çok parlak en önemli özelliği parlk olması we koyu renksiz kokusuz bende kanlı akıntı olmadı açılma olmadığı için

X