Haksız mıyım?

Malesef. Hem alıngan hem kolay insan silen biri olunca da böyle oluyor malesef
Kolay siliyorsun çünkü sertsin o konuda, sert olunca da kırılganlık artıyor. Biraz esnek olmak, biraz cevabı o an vermek, biraz da amann tın diyip takmamak lazım. Yoksa üzülüp dururuz basit mevzularda.

Ben bebeğimle kendi arabamla bir yere giderken 40 kere düşünüyorum kendim geriliyorum yani çekirdek aileyken bile, başkasının arabasına iki Çocuklu aile olarak binmek iyi cesaret valla. Ayrıca bir yıllık arkadaşla tatil planı yapmak da epey bir risk olmuş, ki zaten patlamış

Tatil dediğin dinlenmek içindir, böyle cümbür cemaat nasıl dinlenir insan?
Bize göre tatil sadece çekirdek aile ile yapılır.Biz ailelerimizle dahi hiç gitmedik,sizleri anlayamıyorum ben inanın.

İlişkileriniz iyice laçkalaşmış. Yani görüşürsün anlarım da tatile bari beraber gidilmesin. Ailenizle başbaşa olmak size daha cazip gelmiyor mu? Ne alaka milletle cümbür cemaat yollarda falan.

hiç sevmem kalabalık vıcık vıcık ilişkileri. Hele 1 senedir tanıdığım kadınlı erkekli çoluk combalakli hayatta gitmem. bende sizin gibiyim çabuk kızarım silerim geçerim. sallayın silmişsiniz bitmiş bir daha da gorusmezsiniz olur biter

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…