Haksız mıyım?

Malesef. Hem alıngan hem kolay insan silen biri olunca da böyle oluyor malesef
Kolay siliyorsun çünkü sertsin o konuda, sert olunca da kırılganlık artıyor. Biraz esnek olmak, biraz cevabı o an vermek, biraz da amann tın diyip takmamak lazım. Yoksa üzülüp dururuz basit mevzularda.

Ben bebeğimle kendi arabamla bir yere giderken 40 kere düşünüyorum kendim geriliyorum yani çekirdek aileyken bile, başkasının arabasına iki Çocuklu aile olarak binmek iyi cesaret valla. Ayrıca bir yıllık arkadaşla tatil planı yapmak da epey bir risk olmuş, ki zaten patlamış

Merhaba güzel kadınlar, 1 yıldır sık sık görüştüğümüz bi arkadaş grubum vardı. 4 anneyiz ve 3müzün yaşları birbirine yakıın 2 çocuğu vardı. Haftanın neredeyse 4-5 günü görüşürdük ve iyi anlaşıyorduk. Birlikte iki tatil planladık ve olanlar oldu. Çok görüşünce b.kunun çıkacağını düşünüyordum ama bu kadarını beklemiyorum 😂 Bi tatilde arkadaşın annesinin yazlığına gittik ve benim oğlum ve onun oğlu çok kavga etti hatta benim ki dayak yedi sık sık. Arkadaş da çocuğunu vurma diye uyarmayınca ben çok bozuldum ve ondan uzaklaştım. Diğer tatilde eşim bizim için bi otel ayarlamıştı ve diğer arkadaşıma da söylememi isterlerse benzini falan karşılayıp onların arabasıyla gidebileceğimizi söyledi. Onlarda çok iyi olur diye kabul etti ve tatile birlikte gittik. Bu arada benim soğudum arkadaşta çok iyi otelmiş deyip onlarda geldi. Otele giderken ve dönerken arabada sıkıldık bunaldık ve çocukların yaşı küçük olduğu için yok ayağın değdi yok onu dedim bunu dedin diye kavga çıktı. Bi akşam da birlikte otele yakın lunaparka gittik. Yolda benim oğlumun uykusu geldiği için huysuzlandı ve ağlamaya başladı. Arkadaşın kocası da ağlayanı arabadan atacağım diye sert çıkışınca benim zoruma gitti. Sonuçta tatilden geldik ve o haftasonu kızıma doğum günü partisi yaptım ve bu arkadaş grubundan 2si geleceğim deyip gelmeyince iyice bozuldum ve onlardan uzaklaştım. 15-20 gün kadar gruplardan bir şey yazmadım ve iletişim kurmadım sonra buluşmak için plan yaptıklarında bende gelirim belki dedim ve kendime göre soğuk bi tepki aldığım için neyse size rahatsızlık vermeyeyim deyip gruptan çıkıp hepsini instagramdan sildim. Arabasıyla tatile gittiğimiz arkadaş hemen yazıp niye böyle yapıyorsun biz senin soğukluğun geçer diye bekledik ama sen bize haksızlık yapıyorsun dedi. Diğeri (tatile gelmeyen, doğum gününe gelemeyeceğini haber veren) ben kurunun yanında yandım bana haksızlık yapıyorsun gibi bir şeyler yazdı.

İletişimi bi anda kesip atmam size yanlış mı? Ben mi abarttım ama bana yapılanlara çok bozulmuştum.
Tatil dediğin dinlenmek içindir, böyle cümbür cemaat nasıl dinlenir insan?
Bize göre tatil sadece çekirdek aile ile yapılır.Biz ailelerimizle dahi hiç gitmedik,sizleri anlayamıyorum ben inanın.

İlişkileriniz iyice laçkalaşmış. Yani görüşürsün anlarım da tatile bari beraber gidilmesin. Ailenizle başbaşa olmak size daha cazip gelmiyor mu? Ne alaka milletle cümbür cemaat yollarda falan.

hiç sevmem kalabalık vıcık vıcık ilişkileri. Hele 1 senedir tanıdığım kadınlı erkekli çoluk combalakli hayatta gitmem. bende sizin gibiyim çabuk kızarım silerim geçerim. sallayın silmişsiniz bitmiş bir daha da gorusmezsiniz olur biter

X