HAFTADA 1 KURAN-I KERİM HATİM OKUMASI GRUBU

Haftalık Kuran-ı Kerim Hatmine ben de katılmak isterim.

• Ankete Katılan
    69
2. cüzü okudum ALLAH kabul etsin inşallah. emek veren arkadaşlarım ALLAH razı olsun

Merhaba arkadaşlar gruba Aldnğnz için tesk edrm Allah razı olsun Rabbim daim eylesin grubu
Mesela 24 hatim birinin adına niyeitne mı yapılıyor yoksa toplu mu, her türlü cok güzel Br şeyde öğrenmek için soruyrm

Merhabalar hoşgeldiniz. Kişi niyetiyle yapılmıyor ALLAH rızası için 2 haftada 1 tane toplu hatim yapıyoruz canım

Selamunaleyküm hanımlar,listelerle @morkagit ilgilenmek istiyor,cüzlerinizi bitirdiğiniz zaman kendisini etiketlermisiniz, Allah kabul etsin dualarınızı,şimdiye kadar bir yanlışım olduysa hakkınızı helal edin,ben cüzlerimi okuyunca bildiririm

Gelişmeleri okudum kızlar, Allah hepimize kolaylik versin. Canim Allah razi olsun senden hatim yapmaya vesile olduğun icin humanbeings Allah isini rast getirsin.
Esimin karantinasi bitti, rahatsızlığı kalmadı hamd olsun. Ben de pozitif çıkmıştım, iyileşme devam ediyor şükür.
Esimin annesi hastanede, biraz ağır geçiriyor, duadayız.
Sizlere sağlık dilerim, sevgiler.
Yeni cüz zamani olunca okurum yine ins.

21. Hafta eksikleri
21. Cüz
22. Hafta eksikleri
17. Cüz
22. Cüz

Arkadaşlar 21 ve 22. Haftaların Hatiminin tamamlanması duasının yapılabilmesi için 3 tane eksik cüz var okuyabilecek müsait olan var mı ?

23. Hatim 28 ve 29.cüzleri okudum, Allah kabul etsin.
@morkagit 24.hatimden itibaren bana tek cüz yazarmısın,bir müddet sıkışıcam.

6nci cuzumu okudum inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…