HAFTADA 1 KURAN-I KERİM HATİM OKUMASI GRUBU

Haftalık Kuran-ı Kerim Hatmine ben de katılmak isterim.

• Ankete Katılan
    69
Ben sana kolay olsun die yazdim. Benim icinde farketmez kacinci cuz olursa olsun. Iki cuz görünce kendimde sorayim dedim.

Allah aşkına tamam iptal edin. Arkadaşım bir haftalık böyle olsun dedim. Sadece 1 hafta. Önümüzde ki hafta eski düzenden devam edelim. Bu hafta sadece. Bilmiyordum gercekten. Bu kadar önemli mi bir haftalık düzenin şaşması. Bu hatim de fazladan Allah rızası için okunmuş olurdu

tamam olurrr niye böyle tepki verdiniz ki ? bir kereliğine yazısını okumadım ben, ben bilmiyordum anlamadım deyince açıkladım yanlış bir şey mi söyledim pardon ?

tamam olurrr niye böyle tepki verdiniz ki ? ben bilmiyordum anlamadım deyince açıkladım yanlış bir şey mi söyledim pardon ?
Canım tamam kusura bakmayın. Listeden sonraki mesajlarıma bakarsanız kaç kez açıklamaya çalıştım. Özel mesajla da aöıkladım sayfaya da bir sürü açıklama yazdım. Görmemiş olabilirsiniz belki. İptal edip tekrar dan eski düzeninize göre düzenleyin. Sizler haklarınızı helal edin. İyi günler.

yok yani kendiniz bu işi üstleniyorsunuz sorunca da bu şekilde tepki veriyorsunuz. Kimse size zorla yapın demedi görmemiş olabilirim ki gerçekten görmedim. Hiç böyle bir şeyle karşılaşmadım bu topikte gerçekten garip geldi. size de iyi günler

Canım ben 23. hatimde 14. cüzü okuyorum. 15 e geçmem gerekirdi ama :)
NOT: kusura bakma canım ben sonraki mesajlarını görmeden önce yazmıştım bunu. Nasıl yaparsanız ben uyarım maksat hatim yapmak olsun

21. Hafta eksikleri
21. Cüz
22. Hafta eksikleri
17. Cüz
22. Cüz

Arkadaşlar 21 ve 22. Haftaların Hatiminin tamamlanması duasının yapılabilmesi için 3 tane eksik cüz var okuyabilecek müsait olan var mı ?

21. hatmi babama tamamlatiyorum, hızlı okuyan birileri lazım yetismek icin

Bende arkadasla aynı durumdayım kuzum bu hafta 20.cüzü okurum diye mesela ona başlamıştım bile . @morkagit

O zaman morkagit'in yaptığı sekilde son hatmi de okuyalim. Namazdan sonra aniden rahatsizlandim, bakamiyorum şimdilik düzene.

Eğer yardım edilecek bir durum varsa bende yardım edebilirim kuzum
Bu hafta morkagit'in yaptigi düzende okuyalım 24. hatimi. Sen ve okumaya baslayan diger arkadaslara sorun olmasin.
Sonra cüzleri eski düzene sokariz ins. da simdilik müsait vakit bulamiyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…