HAFTADA 1 KURAN-I KERİM HATİM OKUMASI GRUBU

Haftalık Kuran-ı Kerim Hatmine ben de katılmak isterim.

• Ankete Katılan
    69
İyi geceler,etiket olmayınca takip zor oluyor galiba, liste lerde eksikler çok fazla olduğu için işin içinden çıkamadım. Yarım hatimleri tamamlayalım bide sorularınıza cevap veriyim diye alıntılıyorum.

22 .hatim için 16.cüzü ,23.hatim için 17.cüzü okurmusun canım

Etiketliyemiycem canım foto atmıştım 14.cüz senin

Tamam canım 23.cüzdede 1.cüz ve 4.cüz senin

Sorun yok canım
22. Hatim 16 cüz 23. Hatim 17. Cüz okunmuş tür arkadaş lar

Kızlar maalesef grubu devam ettiremiyorum. Hakka girmek, sizi bekletmek, yanıtsız bırakmak istemiyorum ancak şu sıralar bu foruma girecek vakit bulamıyorum. Devam ettirecek bir arkadaşımız varsa kaldığımız yerden devam ettirebilir. Ben de ara ara uğrar bakarım inşallah 😻 bendeki son haliyle 20 hatim dualarıyla birlikte tamamlandı. 21. Hatimden 10, 18 ve 21;
22.haftadan ise 6, 11, 15, 16,17, 22 ve 30 boşta. Buna göre devam etmek isteyenlerle devam ettirebilirsiniz. Hakkınızı helal edin lütfen, dualarınızda beni de unutmayın. Duaya çok ihtiyacım var 🤲🏼🤲🏼
Helal olsun sen de helal et Allah razı olsun cüzü yetiştirmek için her gün kuran okumaya alistim katkin cok buyuk sagol

polokey2244 polokey2244 ve @slnkhrmn008 hala guruptamısınız kızlar?
@terliksuu ve humanbeings humanbeings @Ebruazra 21.,22. hatimler için sizlerin müsait olmanızı bekleyelimmi
Burdayım canım sadece 15 gün arayla 10 gün süreli iki kez mazeret durumum olduğu için düzenim bir anda alt üst oldu ya o yüzden okuyamadım. Müsait olduğum o 15 günlük sürede de kaynanam ve 2 kaynım bize yatılı geldi çok yoğundum ama okuycam inşallah canım kusura bakmayın lütfen ( ay şuan öğretmenim elektrikler gitti aksam dersimi yapamadım gibi oldu :) )

15. Cüz benimdi okuyacağım başladım bitiremedim o yüzden bildirim yapmadım az kaldı bitince tekrar bildirim yaparım canlar
Canım 15 i okudun sayalım , peki devam edebilcekmisin hatimlere nasıl yapalım.

Burdayım canım sadece 15 gün arayla 10 gün süreli iki kez mazeret durumum olduğu için düzenim bir anda alt üst oldu ya o yüzden okuyamadım. Müsait olduğum o 15 günlük sürede de kaynanam ve 2 kaynım bize yatılı geldi çok yoğundum ama okuycam inşallah canım kusura bakmayın lütfen ( ay şuan öğretmenim elektrikler gitti aksam dersimi yapamadım gibi oldu :) )
Tamam canım 10,11,12 cüzler seni bekliyor o halde

22. Hatim 16 cüz 23. Hatim 17. Cüz okunmuş tür arkadaş lar

15. Cüz benimdi okuyacağım başladım bitiremedim o yüzden bildirim yapmadım az kaldı bitince tekrar bildirim yaparım canlar
Tamam hanımlar o zaman
22. Hatim için
6. 17. Ve 22. Cüzler kaldı. :)

X