Hafta sonu bir çok şey yapmayı düşünen sonrada üşenenler buraya

yokk buluştugumuz zaman benim çenem durmazz çok konuşurum dedikodu yaparım ama onu sevmezz iştee dedikodu yapmaa diyor :KK1::KK1::KK1:

istanbulda değilim malesef :KK1:

bende öyle çenem durmuyo akkıllandım ama adam yok piayasada indirim sitelerinde aktivite gönderim sana heycan gelsin hayatına :KK1:
en iyi si yüzme cnm baktımda diğerleri sarmıyo

Son düzenleyen: Moderatör:
bende öyle çenem durmuyo akkıllandım ama adam yok piayasada indirim sitelerinde aktivite gönderim sana heycan gelsin hayatına :KK1:

benimkisi iyi çok şükürr:nazar::nazar: beni çok seviyor bana çok değer veriyor kırmaz kolay kolay ama iştee kaşınıyorum bencee :KK1::KK1: yada psikolojim ciddi anlamda bozulmuş sıkıntıdan =))
ne gönderecen :26::KK1:

Son düzenleme:
evet şimdi dışarı çıkmak için kendimizi zorlamalıyız kızlar hazırmısınız

mecbur olmalıyız dışarı çıkmak için şimdi indirim sitelerinden kupon alıcaz kupon yanmasın diye kahvaltıya gidicez sabah güne erken başlayınca mecbur erkenden dışarı atmış olucaz kendimizi eve gidesimiz gelmiycek:KK1:

benimkisi iyi çok şükürr:nazar::nazar: beni çok seviyor bana çok değer veriyor kırmaz kolay kolay ama iştee kaşınıyorum bencee :KK1::KK1: yada psikolojim ciddi anlamda bozulmuş sıkıntıdan =))
ne gönderecen :26::KK1:

HİHİHİHİH kız o değil heycan bitmiş o kötü:KK19:

aynenn yaşlandıkk hattaa çöktükk filann :KK1::KK1:

kendime uğraşacak bişeler bulmam lazımm kurss olurr başka bişe olur yoksa seffgilimede kafayı yedirtecem saçma sapan triplerimle :KK1::KK1:

dil kursu filan sıkıyo yazın en iyi yüzmeye yazıl ohhh mis olmadı dansda iyi severek gidersin sabun kursu filan var ama ben sıkılıyorum incik cincik şeylerden :KK1:

dil kursu filan sıkıyo yazın en iyi yüzmeye yazıl ohhh mis olmadı dansda iyi severek gidersin sabun kursu filan var ama ben sıkılıyorum incik cincik şeylerden :KK1:

yüzmeyi istiyorum düşünüyorumda şu sıralar su korkumu yenmem lazımm :KK1::KK1:

yüzmeyi istiyorum düşünüyorumda şu sıralar su korkumu yenmem lazımm :KK1::KK1:

işde yenersin öyle bende yeni arkadaşlar bulabiliceğim yerlere bakim arkadaş olayı tırt bende stres sıkıntı:KK1:
bayramda şarköydeyimde kafayı topliyip plan yaparım belki ingilizce kursunu değiştiririm başka çevre olsun hem kursta uzak yakın seçerim

Son düzenleyen: Moderatör:
işde yenersin öyle bende yeni arkadaşlar bulabiliceğim yerlere bakim arkadaş olayı tırt bende stres sıkıntı:KK1:
bayramda şarköydeyimde kafayı topliyip plan yaparım belki ingilizce kursunu değiştiririm başka çevre olsun hem kursta uzak yakın seçerim

ingilizcede çok istiyorum
nasıl gidiyor konuşabiliyomusun tavsiye edermisin :KK1::KK1:

ingilizcede çok istiyorum
nasıl gidiyor konuşabiliyomusun tavsiye edermisin :KK1::KK1:

hahahah şuraya bak herşeyi yapasımız var yapıcak güç yok:KK1:

begener bitirdim elementery deyim bu seviye konusulmuyo kalıpları filan öğreniyosun ama az çok bebe gibi ne istediğimi anlatabiliyorum

devrik cümleler bazı şeyleri anlıyorum hikayerleri tercüme ediyorum filan konuşanlardan bikaç cümleyi alıp bağlantı kurarak az çok ne dediğini anlıyorum

istek lazım olursa oluyo bende yeniyim gerçi git ama yazın çekilmez bide evine yakın olsun çalışıyosan zor uzak olması

hahahah şuraya bak herşeyi yapasımız var yapıcak güç yok:KK1:

begener bitirdim elementery deyim bu seviye konusulmuyo kalıpları filan öğreniyosun ama az çok bebe gibi ne istediğimi anlatabiliyorum

devrik cümleler bazı şeyleri anlıyorum hikayerleri tercüme ediyorum filan konuşanlardan bikaç cümleyi alıp bağlantı kurarak az çok ne dediğini anlıyorum

istek lazım olursa oluyo bende yeniyim gerçi git ama yazın çekilmez bide evine yakın olsun çalışıyosan zor uzak olması

her şeyden çok çabukk sıkılırım bir deee:KK1::emir_bebek:

her şeyden çok çabukk sıkılırım bir deee:KK1::emir_bebek:

ruh ikizimmisin kız bende öyle, onun için bunu hobi değil mecbur olduğumu düşünerek gitmemezlik olmıcak dedim iş gibi düşündüm
oldu ama gitmediğim bi gün olsun sonrada gidesim gelmiyo dersi kaçırınca

offfff sıkılma bendede var

X