Hafta sonu bir çok şey yapmayı düşünen sonrada üşenenler buraya

bekarım zaten sevgilim olsa mecbur insan içine çıkarım

sevgili şart doğru diyosun
sinema bileti eyvah eyvaha gittim,birküçük eylül meselesine gittim film önerinde gidiyim bari sevgilim yok bütün filmlere gidicem sanırım toplu biletmi alsam :44:

ya aslında bizi teşvik edicek dışarı çıkmaya bişey buldum hamam kapalı havuz indirim kuponu bulsam aslında eticaretten

Uzun zamandir sinemaya gitmiyorum
Onerebileceginm birsey yok malesef
Havuz yada sporada yazılabilirsin
Hem zamanin verimli geçer, hem yeni insanlar tanırsın ws ws
Yani yapılacak cok şey olur aslında
Arkadas grubunda vardır, birlikte programlar yapabilirsiniz.cok keyifli olur
Ve o günler hic ele geçmiyor bir daha. Yani hepsi zamanında güzel canım
O yüzden dolu dolu geçir günleri
Süslen puslen , keyfine bak

tamam ozaman tavsiyelere uyucam haftasonu neler yaptığımı yazıcam yeni insan tanırsamda sizde yazın ama tek ben olmaz

tamam ozaman tavsiyelere uyucam haftasonu neler yaptığımı yazıcam yeni insan tanırsamda sizde yazın ama tek ben olmaz

Hadi bakalım, göreyim senii
Bende yazarım.
Ama ben evli çocuklu birisi olaraktan; daha çok cocuklara yönelik programlar yapıyorum haftasonu
Ama haftaiçi aktivasyonum oluyor. Yada eşimle program yapabiliyoruz

Bende yazarım.
Ama ben evli çocuklu birisi olaraktan; daha çok cocuklara yönelik programlar yapıyorum haftasonu

yaz yaz banada diyolar ohh ne güzel bekarsın ya sizden farkım yokki diyorum inan sen benden çok geziyosundur:))
hatta sana komik bir şey söyliyim bizim orada çocuklar için avm var bazen hafta sonu onlara dikilip bakıyoruz oynarken çok komik oluyolar

Bende yazarım.

valla bir de benim peşimden koşan bir çocuk vardı beni kandırdı sonunda ben tahmin etmiştim ne olduğunuda neyse yedik işte sonrada o ciddi ilişki yapamazmış kızlarla eğlenmek için miş ama benim peşimden koşmuş ben hakaret etmişim hakettifilan ama oda pis kaptırdı neyse dün kızla gördüm bugün söyledinm karşılaştığımızda seni kız arkadaşınla gördüm diye elini başına vurdu saçmaladı kıpkırmızı oldu dedim sormıycakmısın beğendinmi diye pişkinliğime bakın benimde , dedi ben öyle şeylerden anlamam dedi ya düşündüm dedim üzüldüğün kişiler için senin isteklerin zor baksana isteyince herşey ne kolay yapması şimdi atıcam dışarı kendimi önce enerji depolamalıyım kapak yapıcam herkeze,ilişki düşünmiyip evlenenlere ben niye giriyomusum depresyona

sadece haftasonu değil hafta içi bile birçok şeyi planlıyorum ah şu lanet sınav bir gelse bitse

Yok ya gezmiyorum inan
Kafamı dağıtmaya ihtiyacım oluyor, sebebim bu sadece
Daha cok kitap okurum ben
Bu arada cok güldüm söylediğine:) parkta halleri komik oluyor gerçekten
Dünyayı keşfediyorlar , onlardan komik olan cok fazla sey çıkıyor aslında

Neyseki erkenden çakmışsın adamın ne cacık olduğunu
Kızlarla eğlenmek içinmişmiş.ne kadar çirkin laf
Kendisinin kızkardeşi, kuzeni bilmem nesi yok heralde. Terbiyesiz
Kızdım bak şimdineyse uzamışş gitmiş başından
Keyfine bak, hayatın tadını çıkart

oooo sen arkadaşlaryla benim kz arkadaşmla görüştük hep birlikte konuşulanlar duysan benim tansiyonum düştü:
arkadaşna dediki yanmzda sen ... sın ben senin kz kardeşine sevgili oldum. okadar iyi niyetli olmaya çalştk ki kz arkadaşmla şakaya filan yorduk şaka değildi ama ne iğrençlik namus kavramı yokki brak adam yok ortada yok kesinlikle artık hayata dönücem bu kaçncı yamuk adam kime el atsam boynuzlandğm öğreniyorum
en iyisi gez eğlen çoşşşş

Soğuk Çeşme Sokağı
Sultanahmet semti içerisinde bulunan, eski türk filmlerinin unutulmaz mekanları arasında yer alır Soğuk Çeşme Sokağı. Nostaljik haliyle, tarihi yapısıyla görülesi mekanların başında gelir. Ayasofya Müzesi ve Topkapı Sarayı arasında yer alan sokak, trafiğe kapalı olma özelliğiyle fotoğraf çekmek ve İstanbul'dan güzel bir hatırayla ayrılmak isteyen turistlerin ilgisini çekmektedir
:13:

Ben de üşengeçler kervanındayım.Geçen pazar kendimi aştım dışarı çıktım ama...Daracık mekanlarda her kafadan bir ses... gürültü...Hemen kendimi evime attım:))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…