Hafta sonu bir çok şey yapmayı düşünen sonrada üşenenler buraya

Misbond

Guru
Kayıtlı Üye
27 Aralık 2009
1.007
219
41
Arkadaşlar Merhaba Haftasonu çok plan yapıp evde uyuyanlar ve yemek yiyenler hafta içi pişman olanların yorumlarını bekliyorum

Çok uşeniyorum ama sonra nr yapıp edip şeytanın bacağını kırıyorum
Haftaiçi pişmanlık yaşamak istemiyorum

Çok uşeniyorum ama sonra nr yapıp edip şeytanın bacağını kırıyorum
Haftaiçi pişmanlık yaşamak istemiyorum

Ben kaç haftadır evdeyim, zombi gibi oldum görüşmek için hangi saate söz verirsem veriyim öğleden sonra saat 5 te çıkabiliyorum artık gezmek istiyorum1:

acaba planlama yapıp saatimi kursam erken kalksam ağlayarak işe gider gibi çıksammı

cuma akşamı eşofmanları giyip yürüyim geliyim duş aliyim cumartesi nereye gitsem biyer önerirmisin napiyim sence

evde dinlen uyuuu dermişimmmm yapmaa öyle

bende bu hafta sonu ne yapsam diye düşünüyorum ama büyük ihtimalle erkek arkadaşımla buluşuruz hava güzel olursa sahil de kahvaltı sonra sinema olabilir
evde durmak yokk ama

ben pilatese başlamayı düşünüyorum belki spor yaparsam tembellik gider belkiiii amaa

bencede başlaa başlaa bende başlicam inşallah

hayırrrr motive etmen lazım beni

ben gidiyim erkek arkadaşı buliyim ozaman en iyi akıl bu

ya ben yine erken gidemeyince senin gibi sevgililer doludur şimdi sahiller ıyk

ben en iyisi kahvaltıyı evde yapim çıkıyım eminönüne gezim:)

sahilde bende takılmam fazla dediğin gibi genelde sevgililer doluu bir de baya bir yakınlar samimiler ben dışarda öyle olamıyorum elini bile tutamıyorum yaa ama hafta sonu hava güzel olunca kahvaltı için güzel oluyor sonra da sahil boyunca yürüüü esofmanlarla sende tek yap bunu güzell olurr

Ben kaç haftadır evdeyim, zombi gibi oldum görüşmek için hangi saate söz verirsem veriyim öğleden sonra saat 5 te çıkabiliyorum artık gezmek istiyorum1:

neolcak bizim halimiz böyle
Bekarmışsın..sevgili şart sana canım
Onceden şartla kendini, program yap. Sonra atarsin kendini dışarı:)
Mesela bir gün önceden öğlen saatine sinema bileti al.el mahkum gideceksin seansa
Hava güzel olur, bi yerlerde kahve içersin, alisveris yaparsın ws.
Bekarlık sultanliktir, keyfine bak ne güzel. Silkelen ve kendine gel

ben pilatese başlamayı düşünüyorum belki spor yaparsam tembellik gider belkiiii amaa

Bende pilatese baslamak istiyorum ama gaza gelmem lazım
Bak o konuda şeytanın bacağını kiramiyorum

bende 2 aydır düşünüyorum ama bir türlü gerçekleşmedi

sevgililer için ideal bence sahil sinema çok hoş elele yürüsene şimdi yürümezssen ne zaman yürüyceksin en güzel bişey

sevgililer için ideal bence sahil sinema çok hoş elele yürüsene şimdi yürümezssen ne zaman yürüyceksin en güzel bişey

bilmemm deniyorum ama rahatsız oluyorum sanki herkes bize bakıyormuş gibi kötü düşünüyormuş gibi hissediyorum

Iyiymiş. Ben 4 aydır niyetliyim
Bi baslansa devamı gelir aslında
Kendimi iyi hissediyorum, motivasyon artıyor yaptığımda
Başlarsan haber verr.hah
biz zorlaştırıyoruz aslında normal mutfağa gider gibi üşenmiyceksin dışarı çıkıcaksın hafta sonu çok düşüncede insan çıkamıyo:44::44::44:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…