hadi yarışarak zayıflayalım her pazar en çok zayıflayan 1. olsun

canım biz burda birlik olduk ve elimizden geldiğince dikkat ediyoruz. Yediklerini her gün buraya yazarsan 1-2 gün sonra sırf utanmamak için yediklerine dikkat etmeye başlıyorsun. Ye ye nereye kadar dimi

diyet arkadaşım diye bi site var oaraya üye olmuştum hergün yediklerimi düzenli şekilde yazdım kalori takibi çok güzel oluyor bu şekilde

tatlım afedersin ama bayağa bir abartmışsın, ama 1 gün abarttın diye seni yıldırmasın bence sen işdahının üstesinden gelirsin ve telafi edersin her insan hata yapar

Merhaba kızlar,
anladığım kadarıyla dün gece bir çoğumuzun kırılma gecesiymiş.Bende kocaman bir tabak yağsız kısır yedim akşam yemeği olarak.
Dünkü menüm
Sabah lor peyniri 1 avuç kadar. 1 yumurta, 5 zeytin, salatalık 4 tane etimek

öglen 1 portakal 2 tane etimek
Akşam koca bir tabak tepeleme yağsız kısır

su ve ıhlamur spor yok.Kısırı abartmayaydım iyiydi.Ama geçti artık önümüzdeki günlere bakacağız. Hepimize bol iradeli bir gün diliyorum.

hoşgeldin canım aramıza bende bu ay 6 kilo verdim.bir defterim var yediklerimi yaptığım sporu ve içtiğim suyu not ediyorum kalori hesabı tutuyorum.57 kiloya ineceğim zaman alacak tabi ama bir günde almadık kiloları.burada arkadaşlar çok iyi bir aile gibiyiz birimiz diyette kaçamak yapsa yada yoruldum dese diğerlerimiz destek oluyoruz öneri sunuyoruz beraber yanlışlarımızı buluyoruz

dogru bir karar dediklerine katiliyorum bunu herzamqn uygulayabilceksen cok iyi.ben diyet yapiyorum demiyoeum cunku kasip kasip istedigimiz kiloya inebiliriz peki sonra hergun 1 dilim ekmek mi yicez cikolata kola hic tuketmeyecekmiyiz. mumkun degil.bizim yapmamiz gereken dengeli beslenmeyi ogrenmek ozaman hayatimiz boyunca istedigimiz kiloda kalabiliriz.ben 6 da yiyemem esim gec geliyor birde cocuklara sofra adabini ogrettik simdi buna uymamis olacaz.bende gunduz ac gezip gece tv karsisinda abur cubur yiyen biriydim.duzenli yemeye basladim ac kalmadim bi gecede 600 gr gitti.birde kronik kabizim icim bosalsa 1 kg farkeder:)

Ben şimdilik önüme 1 haftalık hedef koydum bu durumu devam ettirip pazar günü kilo değişimimi görmek istiyorum haftalık hedefler koyarak kendimi kasıp sıkmak istemiyorum

sabah çayla beraber altınbaşak yedim 1 paket arada 1 elma yedim öğlene henüz karar vermedim ama son olarak 5 te yemek işini bitiricem yarınki değişim ne olur bilmiyorum günlük değişimler önemli değil haftalık değişimi bekliyorum :))))

çok iyi tatlım suyuda hesaplaman iyi.ben suyu yazmamıştım.çünkü su içme prolemim yok suyu çok tüketirim.şuana kadar 4 bardak oldu bile.üstelik hava çok soğuk.spordan geldimi 3-4 bardağı dinlenerek içtiğimi bilirim.birde sıcak günlerde sporda 1.5 lt suyu yanımda götürür içerim.su yönünden sorunum yok ama doktorun dediği bitki çayında sorun yaşıyordum.ama mate çayının faydalarını okuyunca günde 2 bardak bitki çayını içmeye başladım.1 bardağı mate çayı 1 bardağıda 7 otlu çay.bakalım fark olacakmı
ben ayda 2 kilo verebiliyorum.malum yaş 43 ve diyete dayanıklı bir bünye.2 hafta gr oynamadı ama geçen hafta birden 2 kilo gitti.
günde 1.5 saat spor yapıyorum aslında 2 saat falan 10000 adım atmaya birazda spor aletlerinde hafif ağırlık çalışıp kaslarımı geliştiriyorum
haftanın 6 günü spor yapıyorum.
doktorum padometre verdi.o hergün nekedar adım attığımı kaç km yürüdüğümü kaç kal yaktığımı spor saatimi dijital olarak kaydediyor.18 şubatta diyetisyenime götüreceğim.oda bir ayı kontrol edecek.padometreyi sadece dışardaki yürüyüşlerimde takıyorum.evdeki hareketlerimi kaydetmiyorum.
işte tatlım ben diyetisyen desteğiyle kendimce bunları yapıyorum

An itibariyle aşırı acıktımmmmmmm birazdan yemeğe çıkıcam ekmek yemem bir dilim iki dilim yo yo yo kesinlikle 3 dilim olmayacak (( yemek yerim bol bol çok acıktım ya(( ne menem şeymiş bu diyet işi((

kızlarrrr çok kötüyüm şu grip illeti beni de yakaladı sonunda burnum akıyo her yerim ağrıyo ve aslında en iyisi iştahım da kaçtı.spordan ümidimi kestim bu halde yapabileceğimi hiç sanmıyorum.Ama diyete devam merak etmeyin! ya sabah geç kalkıyoruz kahvaltı yapana kadar 11 oluyo ara öğün yemiyorum 2 de öğle yemeği yiyorum..neyse bakalım iki hafta böyle geçecek herhalde:26:

ayyy kuzum kusura bakma çok mu sert çıkışmışım inan senin için söylüyorum ,bu yaz hepberaber kilolarımızdan kurtulmuş olarak salına salına şişko damgası yemeden dolaşabilmek için söyledim.
ama akşam planına bayıldım step süper ..
ilk olarak şöyle başlayabilrisin tamemen kesip de vucudunun şoka uğraması yerine günde 8 dilim ekmek mi yiyorsun önce 3 bilemedin 4 dilime düşür canım , sonra tuzlu yemeklerinden kesme karbonhidratı hayatından çıkar örneğin çikolata senin ödül yemeğin olsun bu hafta kilo verirsem 1 tane akşam olmadan hafta sonu çikolata yiyeceğim de kendine. midenin tamamen boşalmasına fırsat verme sürekli limonlu ılık su iç. ama 3 litreyi geçme canım.
pilav makarna bunları hayatında çıkar çok mu seviyorsun hergün değil ama haftada 1-2 gün belirli ölçülerde ye canım. çayına şeker atmayı bırak. nescafene krema koyma hosuna gıtmıyorsa nescafeden vazgec onu da eğer kremalı içeceksen haftada 1-2 ara ogunde tuket. bakvaladır yas pastadır bunlara küs senin aynalara küsmene sebep bunlar değil mi ki neden saatlerce aynaya bakıp ayyy bu elbisemde ne yakıştı deyip kendini süzmeyesin..
yogurt süt peynir bunları hergun tuket kalsıyum yağ yakımını hızlandırıyormus. melike'nin gönderdiği resimleri ve yazıları incele çok iyi motive oluyorsun.

bu gece yatmadan akşam planına uyduğunun kaçamak yapmadığının bilgisini almayı bekliyorum senden.takibimdesin :) bu akşam abur cubur yemek isteyince aklına ben geleyim :))))

yemekten önce telekoma kadar yurudum yarım saat falan kızlar.
sonra yemekte yarım kase bile değil bir kaç kasık alıp bıraktım domates corbası
nohut yemeği
marul salatası
ayran
1 parcada patates kroket yedim canım cekti tadına baktım .

Kızlar beni de aranıza alır mısınız
70 kiloyum
3 yasında oglum
19 aylık kızım var
emziriyorum hala

Sağol canım benim bu gün daha dikkatliyim tabi:)) şu çizelge nasıl çıkıyor banada öğretirmisin?

BU ŞEKİLDE TATLIM

http://www.tickerfactory.com/ezticker/ticker_designer.php
bu sayfaya gir, bu sayfada 18 sayfa şerit var bunlardan birini seç ve NEXT butonuna bas.
Şimdi şeridinin üstüne koyacağın şekli seç ve yine NEXT butonuna bas.
şimdi de formu doldumaya geldi
Bir Şifre / Pin seç: BURAYI SALLA
Gizlilik: Public Data
Track: Ağırlık
Ağırlık Birimleri: KLOGRAMS SEÇ
Sizin hedef kilo:
Sizin başlangıç ağırlığı:
Geçerli ağırlığı: ŞUANKİ
Ağırlık Tarihi: BUGÜNÜN TARİHİ
BEL ÖLÇÜMÜ BÖLÜMÜNÜ GEÇ
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------
BOY BÖLÜMÜNÜDE boy ölçülerini gir
NEXT TUŞUNA BAS
Şimdi aşağıya in kutu içinde adresler var, en alttaki .png ile biteni kopyala, kadınlar kulübündeki Kullanıcı kontrol paneline tıkla, ayarlarımdaki profilimi düzenleye tıkla ve çizelge bölümüne yapıştır, en altta değişiklikleri kaydete bas ve olay bitmiştir.

An itibariyle aşırı acıktımmmmmmm birazdan yemeğe çıkıcam ekmek yemem bir dilim iki dilim yo yo yo kesinlikle 3 dilim olmayacak (( yemek yerim bol bol çok acıktım ya(( ne menem şeymiş bu diyet işi((

hemen 2-3 bardak suyu dikseydin kaya geçerdi aslında, umarım pişman olacağın bişey yapmamışsındır

Kızlar beni de aranıza alır mısınız
70 kiloyum
3 yasında oglum
19 aylık kızım var
emziriyorum hala

alırız tabi canım hoşgeldin, bende emziriyorum o yüzden ne otlu çaylar nede yeşil çay içemiyorum, zararlıymış. sen iyi kilo vermişsin ama, sırlarını bizimle paylaşmak istermisin

alırız tabi canım hoşgeldin, bende emziriyorum o yüzden ne otlu çaylar nede yeşil çay içemiyorum, zararlıymış. sen iyi kilo vermişsin ama, sırlarını bizimle paylaşmak istermisin
Hosbuldum canim Sagolasin
ben 6,7 ayda yediklerime dikkat ettim ..ac yattım :))
cok su ictim öyle verdim
ama Ramazan dan beri ayniyim malesef :/

bi turlu toplayamiyorum kendimi

buradi uğurlu gelir umuyorum
senin bebeğin kac aylık canim

Bu hafta her akşam 21.00 dan sonra hepimiz yediklerimizi yazıyoruz.yaptığımız sporu ve içtiğimiz suyu vermeyen kalmasın öpüldünüz bayanlar.

7. ayımızdayız, iş yerinde hareketsizlikten doğumdan sonra kilo aldım. tatlıyı hiç sevmem ama emzirirken deli gibi canım çekti yedim yedim yedim, ve şiştim şimdi vermeye çalışıyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…