hadi yarışarak zayıflayalım her pazar en çok zayıflayan 1. olsun

Sabah:küçük bir tost,çay
Ara:iki mandalina,bir eti form öğlen:1 kase domates çorba,haşlanmış karnıbahar yoğurt,2 kaşık mercimekli bulgur pilavı ara:beyaz leblebi
Akşam:çorba,salata,1 kaşık bulgur pilavı
Spor bugün ara verdim.Ama epey bir ev işi yaptım.Hadi bakalım devam.

Yürüyüşümü de yaptım kızlar benim bu haftalar yediklerim eskiden yediğim baklava ve pastalarin yanında devrede kulak ama soyle güzel bir gitmiyor kilolar ilk vermeye başladığımda güzel güzel gidiyordu şimdi 2 haftada verdiğim kilo 0.8 kg anlamadım gitti.napicaz devam edicez sonunda gidecek bu inatçı yagciklar. .

kızlar bu hafta çok sıkı tutuyorum ipleri umarım pazar günü iyi sonuçlar :KK31::KK31:alırım sporumuda yaptım şimdi birduş ve hopppp yatak:KK23::KK23:

merhaba Arkadaşlar,

bu gün yediklerim:
Sabah: 1 yumurta, 5 zeytin, 1 ykaşıgı lor peyniri, 2 dilim ekmek

Öglen Menemen, yoğurt, 2 dilim kepek ekmeği

Ara 2 etimek

Akşam yagsız kısır ve az yagda 2 yumurta(kendimce urfalıların yumurtalı köftesini oluşturmaya çalıştım)
Bol su ve ıhlamur

dün yediklerim
sabah :2 br su - 1 kase sütlü nesfit
ara:1 mandalina
ara :türk kahvesi
öğle:kıymalı patates yemeği - az çorba (kremalıydı)3-4 kaşık da pilav
ara:şekersiz çay -2 adet susamlı çubuk kraker
akşam:1 kase tavuklu şehriye çorbası - yoğurt
3 lt su - 30 dk yürüyüş - 30 dk mutfak işleri (spordan sayılırsa :) )

SABAH YEDİKLERİM

• 1.00 x 1 Adet Yumurta (Haşlanmış) (80 kcal)80 kcal
• 1.00 x 1 Dilim (30gr) Kepekli Ekmek (55 kcal)55 kcal
• 0.50 x 1 Dilim (30gr) Kepekli Ekmek (55 kcal)28 kcal
• 0.25 x 1 Demet (60gr) Maydanoz (32 kcal)8 kcal
• 1.00 x 1 Adet Ceviz (27 kcal)27 kcal
• 1.00 x 1 Adet (20gr) Kuru İncir (57 kcal)57 kcal

İNCİR VE CEVİZİ SABAH KALKTIĞIMDA YEME İSTEĞİ DUYDUM İSTAHIMI BAYA BASTIRDILAR AMA

ayda 8 kilo verdiren beslenme listesi

1.beslenme listesi

sabah : Bir dilim çavdar ekmeği , bir kibrit kutusu kadar peynir, tere, maydonoz,limon

öğlen : Bir dilim ekmek, bir tavuk baget veya 3 köfte, 1 kase yoğurt

ikindi : Bir yağsız tost, bir ayran, bir büyük portakal

akşam : Bir kasee çorba veya bir dilim ekmek, 6 kaşık etsiz sebze yemeği,salata,yoğurt

2.beslenme listesi:

Sabah: 1bardak süt, 4 müsli, 1 portakal

öğle: 1 dilim ekmek, 6 kaşık etsiz sebze yemeği, salata yoğurt

ikindi: 1 bardak süt, 4 erik, 10 badem

akşam: 1 kase çorba, yoğurt, salata:KK51:

inşallah birbirimizi motive ederek gider kilolar:KK1:

valla ben yediklerime çok dikkat ediyorum sporumuda sağlam yapıyorum ama hala tık yok, duraklama dönemine girdim sanırım, pazar göreceğiz inşallah

ah canım bende aynı durumdayım uff sinir oluyorum ben önceden hep iş yerinden oturrudum şimdi eve gıdınce yuruyus de yapıyorum yatmadan ee tatlıyı da kestım zaten ekmek yemem pilav sevmem cayımı da sekersız içerim ama gel gor ki durdu gitmiyor kilolar.

Gunluklerinizi okudum herkes uymus sanirim ne guzel.ben dun cok gec yattim ,bunyede alisik gece atistirmalarina cok zorlandim ama yemedim.kahvaltimi yapmadim daha midem bulaniyor gibi acliktan sanirim.

ah canım bende aynı durumdayım uff sinir oluyorum ben önceden hep iş yerinden oturrudum şimdi eve gıdınce yuruyus de yapıyorum yatmadan ee tatlıyı da kestım zaten ekmek yemem pilav sevmem cayımı da sekersız içerim ama gel gor ki durdu gitmiyor kilolar.

Eltim.benden cok yer ikimizinde ayni donemde cocugu oldu o hamileliklerinde birinde 20 birinde 27 kilo aldi.ben birinde 8 digerinde 11 kilo aldim.benim kizim daha yaramazdir uykusu az ama o suan 53 kiloya dustu ben ayniyim sordugumda cocuklarin pesinde kosmktan diyor sanki cocuklar benim pesimde kosuyor ya :))) bunyeee bunyee calismiyo meto iste

umutsuzluğa düşme bence daha çarşambadayız haftanın yarısına gelmişiz, yarışı kazanamasanda 1 kilo gitse daha ne istenirki

Günaydın canım desteğin için sağol dediğin gibi daha Çarşamba Aslında ben vücudumu şaşırtmak için protein diyeti yapıyım dedim iki gün zor dayandım akşam bozdum miğdem bulandı yumurtadan tavuk tan akşam canım ne istiyorsa yedim bugün kalori diyetine başladım ooh be rahatladım Bakalım pazar günü ne olucak yine de çok teşekkürler öptüm:)))

Eltim.benden cok yer ikimizinde ayni donemde cocugu oldu o hamileliklerinde birinde 20 birinde 27 kilo aldi.ben birinde 8 digerinde 11 kilo aldim.benim kizim daha yaramazdir uykusu az ama o suan 53 kiloya dustu ben ayniyim sordugumda cocuklarin pesinde kosmktan diyor sanki cocuklar benim pesimde kosuyor ya :))) bunyeee bunyee calismiyo meto iste
Aynı benim de görümcemin troid rahatsızlığı var Ayy gece 12 de çikolatalar cipsler yer ama hayatında 55 üstüne çıkmamış 52 kilo yaa ben bu kadar dikkat ediyorum başkası dikkat etse şimdiye 20 kilo vermişti ama benim yağlar Nazlı şekerim napayım gitmemek için direniyor lar ..bende direnicem görürler onlar nasıl atcam üstümden. .kararlıyim vereceğim inş .bıraktığım an su ana kadar ki emekler im rüyalarıma girer vallahi. Artık alışverişte üzerime olanı değil beğendiğini alacağım .

Aynı benim de görümcemin troid rahatsızlığı var Ayy gece 12 de çikolatalar cipsler yer ama hayatında 55 üstüne çıkmamış 52 kilo yaa ben bu kadar dikkat ediyorum başkası dikkat etse şimdiye 20 kilo vermişti ama benim yağlar Nazlı şekerim napayım gitmemek için direniyor lar ..bende direnicem görürler onlar nasıl atcam üstümden. .kararlıyim vereceğim inş .bıraktığım an su ana kadar ki emekler im rüyalarıma girer vallahi. Artık alışverişte üzerime olanı değil beğendiğini alacağım .

herkesin bunyesi bir olmuyor demek oda ilerde alir islh:))))) son dedigin icin aynenn diyorum zevkdiz tarsiz giyinmek yok gitsin yaglar neler alcam kendime.dun su yeni cikan deri taytlardan aldim bi heves.aslinda kilom var yakismaz diyordum ama benden kilolu arkafadim almis cok yakismis facede gordum ben ondan zayifim banada olur dedim sonuc fiyasko:KK43:( geri vermeyecem ve o tayt bana yakiscak hirs yaptim daha cok:)

Merhaba kızlar sabah yumurta ,2 tane yeşil zeytin,2 dilim salam,1 dilim tam buğday ekmeğiyle kahvaltımı yaptım.Eşimi işi nedeniyle şehir dışına yolculadım. Cuma gelicek ama yine de içim bir tuhaf oldu,ayrılmak zor geldi.Öğleden sonra arkadaşıma gideceğim,biraz moral olur.

X