hadi yarışarak zayıflayalım her pazar en çok zayıflayan 1. olsun

Günaydın kızlar bende 1 kîlo vermişim :) artık 68 im Allah ıma binlerce şükürler olsun înşallah hepiniz kilo vermişsinizdir bundan sonra işimin zorlaşıcağını düşünüyorum kilo vermem durabilir ama yinede buraya gîrdîğimde motîve oluyorum herkese keyîfli pazarlar:))

Buraya başladığımda:

73 -70 -69 -68

kilo çizelgen çok iyi ,güzel vermişsin ... birde ben görebilsem 6 lı rakamları

Evet tartıldım,yine yarım kilo vermişim,tam 90 kiloyum.Kaçamaklı iki hafta anca 1 kilo gitti.Ama bu hafta kendime sözveriyorum en az 1 kilo vereceğim.90 deyince insanın bir yutkunası geliyor,artık 8 li rakamlara düşmek istiyorum.Kendime uzun bir yol yılma diyorum,yılmadan yola devam.Kilo veren herkese benden kocaman bir alkış.

Kızlar destekleriniz için sağolun ama ben diyete sadık kalamıyorum ki benim sorunun bu kırılma noktası falan değil başlamadı ki duraklama evresinde takılayim
aman neyse bakalım sonuç ne olacak
belki biraz daha dikkatli olurum belki sonra tekrar denerim

Sakın bırakma Ayşe,benim de aklımdan geçtiği oldu,ama sonra yaşayacağım vicdan azabını düşünerek vazgeçtim.Kendine birkaç gün izin ver,istediğini ye sonra yola devam,benden sana naçizane diyet arkadaşı tavsiyesi.

Günaydın kızlar 1 kiloda benden gitti 89 kiloyum dün kaçamak yapmasaydim daha az çıkacaktım demekki olsun genede çoooook mutluyum 4 kilo vermiş oldum:)))

Tünaydın arkadaşlar bu hafta 700 gr vermişim olsun kaçamak yapmanın ve az spor yapmanın cezası:KK1:
102.100 idim 101.400
size ve kendime söz inş. haftaya 2 basamaklı hanelere inicem. :KK54:

kilo çizelgen çok iyi ,güzel vermişsin ... birde ben görebilsem 6 lı rakamları

Buraya katılmadan önce 79 kiloydum biraz sabır göstermek gerekiyor buraya katılınca azim duygum ateşlendi şimdi 68 inşallah sende 6 lı rakamları görüceksin hep birlikte başaracağız inşallah :) birincilik bahane kilo vermek şahane ( bayıldım bu sulogana) bu hafta ki birincimiz kim çıksın ortaya bakalım :))

Kızlar malum eşim öğretmen tatilde şimdi çok fazla bilgisayarı ele geçiremiyorum.bu hafta reglim gecikti onun verdiği ödem ve oğlumun karne kutlamaları yüzünde sadece yarım kilo gitti benden:26:
Ama haftaya hiç biriniz beni geçemeyecek.:KK55:
Akşam tekrar gireceğim tüm arkadaşlarımız verdikleri kiloları vermiş olur.birinciyi açıklar.size bir süpriz sunarım.beni sevin beni özleyin ben sizleri çooooook seviyorum.tüm kilo veren arkadaşlarımı kutlarım.:KK34:
Mesajlarınızı eksik etmeyin ki topiğimiz 2. Sayfaya düşmesin.size emanet.hepinizi kocaman öpüyorum.:KK54:

yaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
diyete dikkat ettim neredeyse hiç kaçamak yapmadım sporumuda elimden geldiğince yaptım sadece 200 gr verdim... 85 olmuşum şu kırılma noktası kırılda kurtulayım off bu kilo veren bütün arkadaşları gönülden tebrik ediyorum yılmak yok yola devam....

Kızlar destekleriniz için sağolun ama ben diyete sadık kalamıyorum ki benim sorunun bu kırılma noktası falan değil başlamadı ki duraklama evresinde takılayim
aman neyse bakalım sonuç ne olacak
belki biraz daha dikkatli olurum belki sonra tekrar denerim

Sakın bırakma Ayşe,benim de aklımdan geçtiği oldu,ama sonra yaşayacağım vicdan azabını düşünerek vazgeçtim.Kendine birkaç gün izin ver,istediğini ye sonra yola devam,benden sana naçizane diyet arkadaşı tavsiyesi.

Üfff kızlar Bu hafta 4 gün 1 er saat yürüyüş Yaptım cumaya kadar kaçamak yapmadım. Cuma gunu is stresi den puding falan yedim o gun kacirdim onun harici de dün aksama kadar ev işleri yaptım tüm gün neredeyse 1000 kalori almisimdir ama gel gör ki sadece 700 gram vermişim. 68.2 oldum 68.9 dum ..beni mahveden saniyorum ki kabızlık :KK43: ocak sonu hedefim 67 görmek bu hafta sınameki Cayi içeceğim. .belki daha iyi veririm ama uzmanlara göre haftada verilen kilo kişinin kilosunun %10 u ise bu kalıcı verilen kiloydum inş kalıcı olur kilo bir daha bunun üstüne almam

kızlaaar çok şaşırdım bu hafta 64,700 olmuşum 500 gr vermişim yani benim için büyük başarı
hadi bakalım inş deamı gelir :)

Kızlar malum eşim öğretmen tatilde şimdi çok fazla bilgisayarı ele geçiremiyorum.bu hafta reglim gecikti onun verdiği ödem ve oğlumun karne kutlamaları yüzünde sadece yarım kilo gitti benden:26:
Ama haftaya hiç biriniz beni geçemeyecek.:KK55:
Akşam tekrar gireceğim tüm arkadaşlarımız verdikleri kiloları vermiş olur.birinciyi açıklar.size bir süpriz sunarım.beni sevin beni özleyin ben sizleri çooooook seviyorum.tüm kilo veren arkadaşlarımı kutlarım.:KK34:
Mesajlarınızı eksik etmeyin ki topiğimiz 2. Sayfaya düşmesin.size emanet.hepinizi kocaman öpüyorum.:KK54:

bende seni kocaman öpüyorum.Ve haftaya benide bekle :KK16::KK16:

Slmmmm kizlar. Ben geldim. Bugun tarti gunuydu ve sabah tartıldım anca girebildim. 87, 5 kiloyum kizlar. Yarim kilo gitti.olsun. buda guzel bence. Cunku gecen hafta tartıdan sonra şımardim. Kebaplar. Yemeler. Kizimin dogum gunleri. Inanirmisiniz tarti birden 90 91 lere yukseldi. Son birkac gun dikkat ettim. Boyle oldu. Hlllllllll bu arada regl de oldum. Zaten bogazimin acilmasi bundanda. Artik 85 leri gormek istiyorum. Biliyonuz.Evlligimi kurtarmak icin de kilo vermeliyim.

Son düzenleme:
Bu arada esracim oğlusunun doğum günü kutlu olsun. Hayırlı, sağlıklı, başarılı uzun ömürler diliyorum

X