hadi yarışarak zayıflayalım her pazar en çok zayıflayan 1. olsun

melike06:82
zeyneptb:101.4
burcubilen:63
esradmr:81.7
snfoğretmeni27:87.5
cankek:74.5
ayse021288:64.7
derindrn:72.9
ilkay80.89
ezilan:85
krep77:68
yecusral:81
ebru7778:74.8
noninoni.68.2
pcoslu:93
jemi:90
Quevenof cherries:116.2
keremio:75
En Büyük KK

Son düzenleyen: Moderatör:
listede gözden kaçırdığım,henüz kilosunu yazmamış arkadaşlar kendisini eklesin başarılar dilerim.:13:

arkadaşlar lütfen umutsuzluğa düşüp diyet ve sporları bırakmayın.bazen yavaş bazen hızla biz bu kiloları vereceğiz.inanmanız ve hatalarınızı keşfedip doğrusuna başlamanız yeterli.bu hafta hepinizden büyük çaba bekliyorum.benim için değil kendinize duyduğunuz saygı için.daha sağlıklı daha güzel olmak için.spor yürüyüş olsun yapmaya çalışın.başarılar.:13:

Kızlar hadi hepinize hayırlı geceler yarın çok güzel bir güne uyanalım inşallah....sporlar yapıldı:KK8: Artık bende rahat bi uyku çekebilirim:KK54::KK54:

Merhaba arkadaslar beni de araniza alirsaniz sevinirim ben 32 yasinda 3 cocuk annesiyim ve tam 88 kiloyum boyum da 1.60 cm gecen yaz yaklasik 4 ayda 16 kilo verdim ama hepsini tekrar geri aldim malesef ama insallah bu sefer son diyetim olucak ve hedefim 65 kilo olmak herkese iyi kilo vermeler

Merhaba arkadaslar beni de araniza alirsaniz sevinirim ben 32 yasinda 3 cocuk annesiyim ve tam 88 kiloyum boyum da 1.60 cm gecen yaz yaklasik 4 ayda 16 kilo verdim ama hepsini tekrar geri aldim malesef ama insallah bu sefer son diyetim olucak ve hedefim 65 kilo olmak herkese iyi kilo vermeler

hoş geldin arkadaşım İnşallah gönlüne göre istediğin kiloya ulaşırsın.

Kızlaaar bu hafta 1. benim galibaaa yuppppiiii.. :KK19: birinciliğin en güzel ödülü tartıdaki rakamlarrr :124: kilo veren arkadaşlarım hepimize bravoooo, :KK9: hiç kimse almamış bu hafta afferim bizeee :nazar: :nazar: :nazar:

tebrikler:nazar::nazar::nazar: aynen devam sen bu hızla haftayada birinci olursun. Bu hafta oğlum geldiği için biraz yaramazlıklar yapmıştım ama önümüzdeki hafta umarım aynı hataya düşmem.

melike06:82
zeyneptb:101.4
burcubilen:63
esradmr:81.7
snfoğretmeni27:87.5
cankek:74.5
ayse021288:64.7
derindrn:72.9
ilkay80.89
ezilan:85
krep77:68
yecusral:81
ebru7778:74.8
noninoni.68.2
pcoslu:93
jemi:90
Quevenof cherries:116.2
keremio:75
bersemi5333: 75.5
En Büyük KK

arkadaşlar bu listeyi şımarıp diyeti bırakalım yada umutsuzluğa düşelim diye hazırlamadım.inatla bu kiloları verelim hırs yapalım diye yazdım.
1)zeyneptb:3 hafta:6.1
2)melike06:4 hafta:6
3)krep77:4 hafta:5
4)ilkay80:4 hafta:4
5)cankek:4 hafta:3.5
5)snfoğretmeni27:4 hafta:3.5
6)derinderin:4 hafta:2.6
7)ayse021288.4 hafta:2.3
8)ezilan:4 hafta:2
8)yecusral:3 hafta.2
9)esradmr.4 hafta:1.9 kilo
10)ebru7778:3 hafta 1.6
11)burcubilen.4 hafta 1.5
12)jemi.2 hafta :1
12)pcoslu:2 hafta:1
13)noninoni:2 hafta:0.8
14)bersemi5333- 4 hafta:1 kılo
:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:

ben aynıyım simdi tartıldım dun evden cok erken çıktım tartılamadım kendimi ekledim

günaydınlarrrrr
kızlar öncelikle ebru arkadaşımızı sonra da hepimizi tebrik ediyorum.1 ayı geri de bıraktık .kendi adıma daha fazla verebilirdim diyorum.ama olsun yeni bir ay ve yeni bir hafta .herkese bol bol diyetli ve sporlu haftalar....

ben aynıyım simdi tartıldım dun evden cok erken çıktım tartılamadım kendimi ekledim
GUNAYDIN MİLLET! !!!!!!!
Hazir miyiz yaglardan kurtulmaya!!!!
Hazir miyiz guzel kadin olmaya!!!!
HADİ BAKALIM O ZAMAN TEMPOLU BİR HAFTAYA!!!!!

Yok canim. Niye umutsuzluga duselim. Ben diyet yoluna 94 le baslamistim. Simdi 87, 5 um. Olsun. Yazin tartinin 98 i gordugunude hatirliyom. Vallah bu hafta 85 olmak istiyorum. Allah yardimcim olsun. Insllh hepimiz fit oluruz kızlar :KK66:)))))

günaydın arkadaşlar, listede yokum çünkü kilo bildirimi yapamadım 1 kiloda ben vermişim. melikecim benide eklersen sevinirim, olmadı haftaya pazar eklersin.
16 ocakta 82 kiloydum
bu sabah 80 ni gördüm
aslında 79,4 olmuştum ama hafta sonu feci kaçırdım kahvaltılarda, deli gibi pişmanım. ama yılmak yok, spora ve diyete devam. Açlığa alıştım artık canım çekmiyor ama hafta sonu bana bişeyler oluyor nedense. Ebruyu tebrik ediyorum.

Sizleri hergün okumak takip etmek çok güzel kızlar, yaza çıtırmıyızzz

Gunaydin herkese
Kahvaltimi yaptim.bir dilim cavdar ekmegi,haslanmis yumurta ,domates salatalik ve normal sekerli cay ictim.caydan sekerimi kisamiyorum bi.bu konuda zaafim var.ama diyetisyenim bisey demiyordu hic tatli yemem 2bardak icecegine 1 bardak ic diyordu. bende gecen hafta 75.4 dum dun 75 ciktim:) ama listeye dun dahil oldum. Cok azimliyim islh verecem tekrar ama yuruyus yapamicam 2 cocuk var hava soguk bende cok nanemolluyum.sizler yaptinizmi kahvalti

Gunaydin herkese
Kahvaltimi yaptim.bir dilim cavdar ekmegi,haslanmis yumurta ,domates salatalik ve normal sekerli cay ictim.caydan sekerimi kisamiyorum bi.bu konuda zaafim var.ama diyetisyenim bisey demiyordu hic tatli yemem 2bardak icecegine 1 bardak ic diyordu. bende gecen hafta 75.4 dum dun 75 ciktim:) ama listeye dun dahil oldum. Cok azimliyim islh verecem tekrar ama yuruyus yapamicam 2 cocuk var hava soguk bende cok nanemolluyum.sizler yaptinizmi kahvalti

hoşgeldin aramıza canım ben çalışıyorum oyüzden saat 7 de 1 br su - bikase sütlü nesfit
ara:yeşil çay
biraz önce de 1 mandalina yedim.
bu arada tatlım sen ve ebru takibimdesiniz.kilolarımız yakın .bu hafta korkun bendennnn :)

GUNAYDIN MİLLET! !!!!!!!
Hazir miyiz yaglardan kurtulmaya!!!!
Hazir miyiz guzel kadin olmaya!!!!
HADİ BAKALIM O ZAMAN TEMPOLU BİR HAFTAYA!!!!!

Yok canim. Niye umutsuzluga duselim. Ben diyet yoluna 94 le baslamistim. Simdi 87, 5 um. Olsun. Yazin tartinin 98 i gordugunude hatirliyom. Vallah bu hafta 85 olmak istiyorum. Allah yardimcim olsun. Insllh hepimiz fit oluruz kızlar :KK66:)))))

o zaman bu hafta 85 kilosun .inan ve başar canım.bu yaz herşey çok güzel olacakkkk

hoşgeldin aramıza canım ben çalışıyorum oyüzden saat 7 de 1 br su - bikase sütlü nesfit
ara:yeşil çay
biraz önce de 1 mandalina yedim.
bu arada tatlım sen ve ebru takibimdesiniz.kilolarımız yakın .bu hafta korkun bendennnn :)

iste bu gaza gelmek istiyordumm:)))

X