hadi yarışarak zayıflayalım her pazar en çok zayıflayan 1. olsun

Kızlar bugün akşam saat 9 da hepimiz gün boyu yediğimizi buraya yazalım.:KK56:TAM KATILIM BEKLİYORUM LÜTFEN.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kızlar neredesiniz.sesiniz sedanız yok bugün.:KK50:

canım herkes havayı güzel bulunca işlere girişti heralde veya gwzmeye cikmişlardir ben işe dalanlardanım .. Dun harika spor ve diyet yaptim, bir lokma bile fazla yemedim, eşim aç gelmiş akşam 10 bucukta ona tavuklu sandvic yaptim canim cekmedi desem yalan olur :KK70: sonrada kek ve çikolata yedi yanımda ama sadece kokladim ben iyikide yememişim şimdi pişmanlik yaşiyor olacaktim ama ben mutluyum :KK70:

günaydın arkadaşlar, sabah nesfitimi yedim işe gelince 1 tane de mandalina yedim hastalıktan korkuyorum , bu aralar işler yoğun hasta olursam izin de almam benim için sorun olur sonuçta işler bana bakıyor ben yapmazsam kim yapacak.
ben akşamları az yemeye çalışıyorum ama 1 haftadır tualete cıkamadım karnım davul gıbı bende acayıp bır kabızlık sorunu var bu da kılo vermemı cok yavaslatıyor :KK43:

tatlım hergün elma ye, yoksa bu sorunu hep yaşarsın, bende çok az yiyorum ama elmamı öğle yemeği niyetine yiyorum, tatlı isteğinide yok ediyor

Ya teşekkür ederim canm ama 2 haftadır sadece 200.300 gr verebildim diyetede uyuyorum zaten 1 sınıf okuttuğundan hareketli yaşıyorum 2 tane kızım var 3 ile 4 buçuk yasindA ee hala niye veremiyorum 79 bile olsam bu kadar sorun yapmiyacam ama 2gr olarak vermek canımı sıkıyor ve iştahı açılıyorrrrrrrrrrr

sabır canım sabır bizler için almamış olmak bile bir artı . ben kilo veremediğim haftalar " bugün bu kilodayım ama en azından bundan sonra bu kilodan daha kötü olmayacağım hergün biraz daha iyi olacak" diyorum bu beni motive ediyor .. 2 hafta bende veremedim ama bu hafta gittiğini hissediyorum tartı gözüme bakıyor ama yok pazar tartılacağım :KK1: :KK76:

Resimler çok motive etti beni biraz zorlanıyordum iyi oldu hemen yeşil çay içtim o anda şimdî kahve molası sonra öğlen yemeğî bu gün iyi gidiyor çok sağol Melike her hafta resim iyi olur aslında. Elinde varsa haftalara böl bence.herkese az kalorili günler :))

Tünaydın kızlarrr bugün biraz daha iyiyim şükür sporumu yaptım kahvaltımı yaptım çocukları okula gönderdim evi toplayacağım şimdi. Ben telefondan girdiğimden sanırım resimleri göremiyorum :KK43:( bir çare yokmudur? Bu arada bende regl oldum 3. Günüm hasta olduğumdan herhalde hiç tatlı krizim olmadı diyet çok iyi gidiyor:))

ben bugün neler yedim

kahvaltı: 1 yumurta, 2 kk dil peyniri, 2 kemekli grisini

öğlen: yeşil elma

akşam 4 gibi yoğurtlu haşlanmış sebze yemeğim (brokoli, karnıbahar, havuç, kabak)

akşam üstü: çay ve belki 1 ad. meyve

2,5 lt su içiyorum
1 saat yürüyüş
1 saat pisiklet
10 dk yerde yapılabilen hareketler + mekik

15 günde 4 kilo verdim bu şekilde bilginize kızlar
yaza tığ gibi olacağız :21:

günaydın kızlar:)))

Az önce tartıldım 65.5 çıktım.Ben diyetisyene gittim aslında herkesin bildiği klasik listeyi verdi ama yine de isterseniz paylaşabilirim Aslında evde kendime göre yapıyodum güzel kilolar da veriyodum ama yağdan mı sudan mı gidiyo diye merak ediyodum Neyse ki iki hafta da hepsi yağdan gitmiş:)))

tebrikleeerr :KK16: diyetini paylaşır mısınn?? :KK9:

Merhaba kızlar çocukları hasta olanlara geçmiş olsun.
Dün akşam kocaman bir tane elmalı kurabiye yedim.Çok savaştım ama en sonunda dün gece yenik düştüm.Ya benim diz kapaklarımda ağrı var.Birde boyun fıtığı spor yapamıyorum.Kendimi şuçlu hissediyorum.Ama bu gün yine diyete devam ediyorum.

Son düzenleme:
Merhaba kızlar çocukları hasta olanlara geçmiş olsun.
Dün akşam kocaman bir tane elmalı kurabiye yedim.Çok savaştım ama en sonunda dün gece yenik düştüm.Ya benim diz kapaklarımda ağrı var.Birde boyun fıtığı spor yapamıyorum.Kendimi şuçlu hissediyorum.Ama bu gün yine diyete devam ediyorum.

Canım sanadageçmiş olsun canım benim doktorumun verdiği hareketler hiç zarar vermiyor boyun ve belli destekleyebiliyorsun 10 ar dakika sürüyor ama günde 5 defa yapılıyor isterseniz hareketleri tarif edebilirim

leyla88 sen bize şaka mı yapıyorsun.çok sağlıksız bir menü bu.bununla kiloda alırsın sağlığındanda olursun.lütfen dikkat et.:KK50::KK50::KK50::KK50:

off canım ya haklısın menüm çok kötü bu nedenle iki haftada yine iki kilo aldım :KK14:
artık halime aglıyorum gün boyu birşeyler yemek istiyorum dün biraz daha iyidi ama

3 ayda 7 kilo aldım kollarım igrenç görünüyor, göbegi hiç demiyorum bile...birde aniden kilo alınca sarkık sarkık duruyor heryerim
bugün oruç tutmaya karar verdim borçlarım var, ve tuhafki canım hiç yemek yemek istemiyor ama normal zamanda yemedigimi birakmıyorum gün boyu :KK14:

kızıyorum kendime onca emek verip 10 kilo vermiştim şimdi ise kısa sürede 7 sini geri aldım, ve eski bedenime döndüm :KK14::KK14::KK14:

ben bugün neler yedim

kahvaltı: 1 yumurta, 2 kk dil peyniri, 2 kemekli grisini

öğlen: yeşil elma

akşam 4 gibi yoğurtlu haşlanmış sebze yemeğim (brokoli, karnıbahar, havuç, kabak)

akşam üstü: çay ve belki 1 ad. meyve

2,5 lt su içiyorum
1 saat yürüyüş
1 saat pisiklet
10 dk yerde yapılabilen hareketler + mekik

15 günde 4 kilo verdim bu şekilde bilginize kızlar
yaza tığ gibi olacağız :21:

azmine hayran kaldım tebrikler! darısı bana inşallah

off canım ya haklısın menüm çok kötü bu nedenle iki haftada yine iki kilo aldım :KK14:
artık halime aglıyorum gün boyu birşeyler yemek istiyorum dün biraz daha iyidi ama

3 ayda 7 kilo aldım kollarım igrenç görünüyor, göbegi hiç demiyorum bile...birde aniden kilo alınca sarkık sarkık duruyor heryerim
bugün oruç tutmaya karar verdim borçlarım var, ve tuhafki canım hiç yemek yemek istemiyor ama normal zamanda yemedigimi birakmıyorum gün boyu :KK14:

kızıyorum kendime onca emek verip 10 kilo vermiştim şimdi ise kısa sürede 7 sini geri aldım, ve eski bedenime döndüm :KK14::KK14::KK14:

canım üzülme vereceksin sende. Yemek icin eline sagliksiz birşeyler aldiginda hic üşenme elindekinle birlikte aynanin karşisina gec ve kendine sor "bu yiyecegim şey bu goruntuye deger mi??"ve asla umudunu kaybetme

yaptığım hareketler bunlar günde 5defa Biraz uzun olacak canım her hareketi önce sağ sonra sol ayakla yapıyorsun başının altına yastık belinin altına çarşafla destekleyebiliyorsun. Ilk hareket sağ ayak 10 defa bisiklet çevir sonra sol ayakla 10 defa. 2. Hareket karnına çek uzat her ayak tek tek 10 ar kez. 3.hareket Düz olarak kaldır indir. 4. Hareket dışa doğru daire çevir. 5. Hareket içe doğru daire çevir önce sağ sonra sol hep aynı ikisi birden değil. Sonra yan dön kaldır indir her seferinde döneceksin yanlız. önce sağ sonra sol. hareketlerin hepsi 10 defa yapılacak 2. Hareket karnına çek arkaya it tekme atar gibi 3. Hareket dışa daire çiz 4. Hareket ice daire çiz.5. Hareket gene yan adım atar gibi kol önde ayak arkada ayak önde kol arada yan hareketlerde bitti ayağa kalkıyoruz her hareketi parmak uçlarında havaya kalkarak yapıyoruz önce sağ kol sonra sol kol önde doğru daire çiz 10 ar defa sonra arkaya doğru daire çiz. Omuzları öne doğru çevir sonra arkaya 4. Hareket iki elini öne uzat avuç iiçleri yukarı baksın sırtına doğru çek10 defa. Son hareket ellerini yukarıda birleştir indir her harekette parmak uçlarında kalkıyoruz toplamda 80 kez parmak ucunda kalkmalisin ilk günler etler kırılıyor 2-3 güne normale dönüyor kolay gelsin bu hareketleri 10 dakikada bitirmelisin

Son düzenleme:
X