hadi yarışarak zayıflayalım her pazar en çok zayıflayan 1. olsun

Günaydın kızlar herkese bol sporlu az kalorili bir gün diliyorum her tarafim ağrıyor 2 gündür zumba yapıyordum Bacağımda varis var ağrıyor sanırım zumba yı bırakmam gerekiyor of of of
Nasıl gidecek kilolar bide bacağında varisi olan varmiiii

Tatlim varis Çorapları var ama saniyorum ki cok konforsuz iki gündür ben de spor yapamiyorum sol bilegim ağrıyor cekilme var ne zaman gecerse o zaman baslayacagim sen de cok zorlama kendini

sabır canım sabır bizler için almamış olmak bile bir artı . ben kilo veremediğim haftalar " bugün bu kilodayım ama en azından bundan sonra bu kilodan daha kötü olmayacağım hergün biraz daha iyi olacak" diyorum bu beni motive ediyor .. 2 hafta bende veremedim ama bu hafta gittiğini hissediyorum tartı gözüme bakıyor ama yok pazar tartılacağım :KK1: :KK76:

Ya bu kadar sabırlı olamıyorum 2 haftadan fazla oldu veremiyorum ınş veririm

Tatlim varis Çorapları var ama saniyorum ki cok konforsuz iki gündür ben de spor yapamiyorum sol bilegim ağrıyor cekilme var ne zaman gecerse o zaman baslayacagim sen de cok zorlama kendini

Canm Benm varisler yüzünden spor yapamıyorum ona canm sikiliyor o yüzden çok yavaş kilo veriyorum ....

Canm Benm varisler yüzünden spor yapamıyorum ona canm sikiliyor o yüzden çok yavaş kilo veriyorum ....

canım benim illaki yürümek yada koşmak zorunda değiliz vücudumuz sağlığımız neye elverirse onu yapıcaz mesela sende mekik veya ayaklarını havaya kaldırıp bisiklet hareketi veya 1 lt su şşişesini kaldırıp indirebilirsin oturduğun yerde bunlarda güzel sıkılaştırıcı hareketler nacizane tavsiyem .. birde internetten bi araştır bakalım oturarak spor yapmak illaki kendine göre bişeyler bulursun canım
moral bozmak yok az veya çok gidecek bu kilolar :KK54:

Kızlar neredesiniz.sesiniz sedanız yok bugün.:KK50:

Canm Benm ben öğlenleri Okuldayım yediklrrim
Sabah 1 dilim kepek ekmeği
1 tabak yumurtalı karnabahar küçük
1 parmak kadar peynir
2 kupa şekersiz çay
Öğlen 6 badem iki ceviz 3 kayısı
Ara 1 kahve
Akşam 1 kase mercimek çorbası
1 dilim kepek ekmeği
Salata ve 1 lahmacun yedim yatmadan 2 dilim ananas ve 1çay icecem

canım benim illaki yürümek yada koşmak zorunda değiliz vücudumuz sağlığımız neye elverirse onu yapıcaz mesela sende mekik veya ayaklarını havaya kaldırıp bisiklet hareketi veya 1 lt su şşişesini kaldırıp indirebilirsin oturduğun yerde bunlarda güzel sıkılaştırıcı hareketler nacizane tavsiyem .. birde internetten bi araştır bakalım oturarak spor yapmak illaki kendine göre bişeyler bulursun canım
moral bozmak yok az veya çok gidecek bu kilolar :KK54:

Teşekkür ederim canm Benm zaten bacaklarim kalın bacaklarda kilo vermeliyim bakalım bacak hareket leri buldum onları yapım ınş iyi olur bu arada iyiki varsınız kendimi daha iyi hissettim...

Diyete başlandığında tartının her geçen gün farklı sonuçlar göstermesi umut edilir. Uygulanan diyet planının olağandışı bir hızla etki etmesi beklentisiyle gün içinde birkaç kez tartılarak hayal kırıklığına davetiye çıkarılır. Diyetin henüz başındayken yaşanılan bu süreç motivasyon kaybı için oldukça sık gösterilen nedenlerdendir.

Tartılar her zaman doğruyu söylemez!

Diyet ve egzersiz planını harfi harfine uygularken tartının hala aynı kiloyu işaret etmesi motivasyonunu kaybetmene neden olabilir. Hemen paniğe ve umutsuzluğa kapılarak planlarından vazgeçmek yerine, hedeflediğin kiloyu tartıda göremememin başka birçok nedeni olabileceğini hatırla. Aşağıdaki doğru tartım yöntemleriyle, tartının seni doğru yönlendirmesini sağlayabilirsin.

• Aynı tartıda
• Haftada bir kere
• Sabah aç karnına
• Tuvalet sonrasında
• Hafif kıyafetlerle (hatta kıyafetsiz olarak)

Kiloyu etkileyen durumlar seni yanıltmasın!

Doğru tartım yöntemlerini uyguluyor olsan bile, yine de doğru sonucu alamayabilirsin. İshal, kabızlık, kusma, adet dönemi, 1-2 gün öncesinde alkol alımı, bazı ilaçların kullanımı gibi faktörler kilonda değişikliğe neden olabilir. 2 bardak su içtiğinde dahi kilonda yarım kilo oynama olabilir veya gün içinde yediğin yemekler akşam tartıya 1-2 kg artış olarak yansıyabilir. Bu gibi faktörleri en aza indirgeyerek tartıldığında, tartılma sonuçlarının doğruluğu da artacaktır.

yaptığım hareketler bunlar günde 5defa Biraz uzun olacak canım her hareketi önce sağ sonra sol ayakla yapıyorsun başının altına yastık belinin altına çarşafla destekleyebiliyorsun. Ilk hareket sağ ayak 10 defa bisiklet çevir sonra sol ayakla 10 defa. 2. Hareket karnına çek uzat her ayak tek tek 10 ar kez. 3.hareket Düz olarak kaldır indir. 4. Hareket dışa doğru daire çevir. 5. Hareket içe doğru daire çevir önce sağ sonra sol hep aynı ikisi birden değil. Sonra yan dön kaldır indir her seferinde döneceksin yanlız. önce sağ sonra sol. hareketlerin hepsi 10 defa yapılacak 2. Hareket karnına çek arkaya it tekme atar gibi 3. Hareket dışa daire çiz 4. Hareket ice daire çiz.5. Hareket gene yan adım atar gibi kol önde ayak arkada ayak önde kol arada yan hareketlerde bitti ayağa kalkıyoruz her hareketi parmak uçlarında havaya kalkarak yapıyoruz önce sağ kol sonra sol kol önde doğru daire çiz 10 ar defa sonra arkaya doğru daire çiz. Omuzları öne doğru çevir sonra arkaya 4. Hareket iki elini öne uzat avuç iiçleri yukarı baksın sırtına doğru çek10 defa. Son hareket ellerini yukarıda birleştir indir her harekette parmak uçlarında kalkıyoruz toplamda 80 kez parmak ucunda kalkmalisin ilk günler etler kırılıyor 2-3 güne normale dönüyor kolay gelsin bu hareketleri 10 dakikada bitirmelisin

teşekkürler canım hemen uygulamaya geçiyorum.

Bu günkü menüm

Sabah 5 zeytin 1 kk peynir domates salatalık 2 dilim k. ekmeği

ara sarı leblebi 1 avuç
Öğlen 2 parça tavuk ve yogurt 4 kaşık 2 dilim k. ekmeği

Akşam Yogurt ve sebze yemeği 2 dilim k. ekmeği
1 portakal

bugün yemek olayı benim için bitti . :KK5:
yediklerimi yazayım
sabah:
2 ince dilim tam tahıllı ekmek
1 porsiyon örgü peyniri
5 yeşil zeytin
1 bardak portakal suyu

öğlen: yarım ayva

akşam:
bir porsiyon bulgur pilavı, üzerine 60-70 gr haşlanmış tavuk
1 kase yoğurt
1 yeşil biber
bukadar başkada bişey yok yarın kahvaltıya kadar :KK53:

bugün yediklerim:
sabah
yarım paket form sade
1 yumurta
1 brdk şekersiz çay
öğlen:
1 tane krep :KK43:
1tane portakal

akşam:
1 tabak börülce (ekmeksiz yedim)
şimdide yeşil çay içicem,, ayrıca 1 saat bisiklete bindimm

Sabah
Evde mayalanmis Yogurt 1 kase
Yulafli galeta
Ara öğün
3 tahlili bisküvi
Öğle yemeği
Bezelye yemeği
Mercimek çorbası
Ayran
Ara öğün
Türk Kahvesi şekersiz
2 dilim % 80 kakaolu bitter
Aksam
1 avuç beyaz leblebi
Limonlu marul salatası
1 kase yoğurt

Benim yediklerim

Kahvaltı : domates salatalık 4 zeytin maydanoz biraz b. Peynir 5 li altınbaşak biskivi

Ara neskafe ( şekersiz)

Öğlen: ızgara tavuk salata

Ara; elma ve 1 tane hurma( Bağdat )

Akşam : salata mercimek çorbası

Spor maalesef yok :KK43:

X