hadi yarışarak zayıflayalım her pazar en çok zayıflayan 1. olsun

Buda zayıflamış:KK28:

Eklentiler

• $1374301556_oncesi-ve-sonrasi-kilo-verenler-nanilmaz-degisim_1358979792.jpg
    $1374301556_oncesi-ve-sonrasi-kilo-verenler-nanilmaz-degisim_1358979792.jpg
    40 KB · Görüntüleme: 49
Bizde zayıflayacağız:KK28:

Eklentiler

• $1374301501_oncesi-ve-sonrasi-kilo-verenler-nanilmaz-degisim_1358979814.jpg
    $1374301501_oncesi-ve-sonrasi-kilo-verenler-nanilmaz-degisim_1358979814.jpg
    50,1 KB · Görüntüleme: 46
Kiloluyken giydiği pantalonun tek bacağına iki bacağı birden sığmış:KK28:

Eklentiler

• $1374301547_oncesi-ve-sonrasi-kilo-verenler-nanilmaz-degisim-_1374393330.jpg
    $1374301547_oncesi-ve-sonrasi-kilo-verenler-nanilmaz-degisim-_1374393330.jpg
    33,2 KB · Görüntüleme: 49
Günaydın kızlar herkese bol sporlu az kalorili bir gün diliyorum her tarafim ağrıyor 2 gündür zumba yapıyordum Bacağımda varis var ağrıyor sanırım zumba yı bırakmam gerekiyor of of of
Nasıl gidecek kilolar bide bacağında varisi olan varmiiii

Günaydın kızlar herkese bol sporlu az kalorili bir gün diliyorum her tarafim ağrıyor 2 gündür zumba yapıyordum Bacağımda varis var ağrıyor sanırım zumba yı bırakmam gerekiyor of of of

CANIM BENİM BEN ZUMBA OLMASADA ZAYIFLARIZ BİZ CANINI HİÇ SIKMA.BAK DOKTOR SİTESİNE ÜYEYİM BEN BİR DİYETİSYENE KİLO VERMEMİ NASIL HIZLANDIRIRIM DİYE SORDUM ŞU CEVABI ALDIM.:

Merhabalar Kilo verme hızınız bence çok iyi hatta bu kadar hızlı giderseniz kısa zamanda geri alırsınız. Unutmayın yavaş verilen kilo kalıcıdır. Şu an çok kısıtlı diyet yerine ve çok egzersiz yerine her zaman yapabileceğiniz sağlıklı beslenme alışkanlıkları geliştirmenizi öneririrm.
Kolay gelsin:nazar::nazar::nazar::nazar:

Kızlar bu resimlerin çoğunun hikayesini de okudum.çoğu bir birbuçuk yılda vermiş ama sporu ve diyetini bırakmamaış.:KK28:

Işler beni bekliyor ben kaçıyorum.spor olarak 1 saat yürüyeceğim bu gün bir kaç gün zumbaya ara verdim böyle deneyim birde.inşallah burada bu yazıyı okuyan herkes istediği kiloya insin ve orada sabit kalsın.mutlu huzurlu bir hayat sürsün.:KK16::KK16::KK16::KK16:

Son düzenleyen: Moderatör:
CANIM BENİM BEN ZUMBA OLMASADA ZAYIFLARIZ BİZ CANINI HİÇ SIKMA.BAK DOKTOR SİTESİNE ÜYEYİM BEN BİR DİYETİSYENE KİLO VERMEMİ NASIL HIZLANDIRIRIM DİYE SORDUM ŞU CEVABI ALDIM.:

Merhabalar Kilo verme hızınız bence çok iyi hatta bu kadar hızlı giderseniz kısa zamanda geri alırsınız. Unutmayın yavaş verilen kilo kalıcıdır. Şu an çok kısıtlı diyet yerine ve çok egzersiz yerine her zaman yapabileceğiniz sağlıklı beslenme alışkanlıkları geliştirmenizi öneririrm.
Kolay gelsin:nazar::nazar::nazar::nazar:

Ya teşekkür ederim canm ama 2 haftadır sadece 200.300 gr verebildim diyetede uyuyorum zaten 1 sınıf okuttuğundan hareketli yaşıyorum 2 tane kızım var 3 ile 4 buçuk yasindA ee hala niye veremiyorum 79 bile olsam bu kadar sorun yapmiyacam ama 2gr olarak vermek canımı sıkıyor ve iştahı açılıyorrrrrrrrrrr

Hergün 1saat tempolu yürüyüş yapın. En az 1.5 lt su tüketin. Posalı besinler tüketin. Posasız besinlerden uzak durun. Şekerli yiyecek ve içeceklerden, kızartmalardan, yağ içeriği yüksek besinlerden uzak durun. Günde en az 6 öğün tüketiin ve mutlaka hergün meyve ve sebze tüketin. Size genel olarak bunları söyleyebilirim.:KK28:

ya teşekkür ederim canm ama 2 haftadır sadece 200.300 gr verebildim diyetede uyuyorum zaten 1 sınıf okuttuğundan hareketli yaşıyorum 2 tane kızım var 3 ile 4 buçuk yasinda ee hala niye veremiyorum 79 bile olsam bu kadar sorun yapmiyacam ama 2gr olarak vermek canımı sıkıyor ve iştahı açılıyorrrrrrrrrrr

iştahına kulak asma az verilen kilo geri almayacağın kilo merak etme.:KK28:

canım varisler için dusta sıcak soğuk masajı yapabilirsin iyi gelir azcık sıcak su dok peşine soğuk suyu aç damarlar büzülüyor bir de uzan bacaklarını havaya dik bir de bir yere otur bacaklarını yerden kaldır dizlerini kırmadan ayak parmak suçların yüzüne bakacak şekilde arka bacağını ğer bırak. Ins iyi gelir.

iştahına kulak asma az verilen kilo geri almayacağın kilo merak etme.:KK28:
Kilo verirken bekleme süresi oluyor bu dönemde vermediğini sanıyorsun sonraki haftalar birden gidiyor. Bir de diyetin normal yaşantı haline getir tamamen kisip bırakınca çok kilo alınıyor. Aman dikkat et 3 beyaz gercekten de az da yenilse verneni yavaşlatıyor bir gün kaçırılan ogunu oburunde dengele elbet gidecektir o yağlar hele ki bir kaç yıldır üzerindeyse daha da inatçı oluyorlar. Sen daha inatçı ol.dusun ben kaç aydır devam ediyorum 10 kilo civarı verdim daha yeni yeni sen kilo mu verdin diyorlar..anladimki gerçekten sabır işi bu diyet.

canım varisler için dusta sıcak soğuk masajı yapabilirsin iyi gelir azcık sıcak su dok peşine soğuk suyu aç damarlar büzülüyor bir de uzan bacaklarını havaya dik bir de bir yere otur bacaklarını yerden kaldır dizlerini kırmadan ayak parmak suçların yüzüne bakacak şekilde arka bacağını ğer bırak. Ins iyi gelir.

Teşekkür ederim canm deniyicem

Kilo verirken bekleme süresi oluyor bu dönemde vermediğini sanıyorsun sonraki haftalar birden gidiyor. Bir de diyetin normal yaşantı haline getir tamamen kisip bırakınca çok kilo alınıyor. Aman dikkat et 3 beyaz gercekten de az da yenilse verneni yavaşlatıyor bir gün kaçırılan ogunu oburunde dengele elbet gidecektir o yağlar hele ki bir kaç yıldır üzerindeyse daha da inatçı oluyorlar. Sen daha inatçı ol.dusun ben kaç aydır devam ediyorum 10 kilo civarı verdim daha yeni yeni sen kilo mu verdin diyorlar..anladimki gerçekten sabır işi bu diyet.

Gerçekten doğru soyluyorsun kurban bayram dan beri bende 7 kilo verdim ama durdu buda Benm sinirimi bozuyor...

X