hadi yarışarak zayıflayalım her pazar en çok zayıflayan 1. olsun

Benimde menüm şöyle
Kahvaltı domatess salatalık biraz peynir 5 zeytin bir dilim tam buğday ve çay
Ara 2 mandalina yeşil çay
Öğle Sehriye çorbası bol acılı yoğurt
Ara şekersiz nescafe
Akşam menemen çok az kıymalı yoğurt 2 dilim ekmek
Ara 1 portakal yarım bardak süt kızlar bugünde sporumu 5e tamamlayamadim 3 te kaldım
Su 2, 5 litre

Son düzenleme:
Ben de bugun ki sporumu yaptım 6 km yürüdüm Ohh be içim rahatladı :)
Pazar gününe çok iddialıyım kızlar eğer kabızlık sorunum olmazsa 67 yi görürüm inş. Pazardan beri hergün 1 saat yürüdüm bir tek dün yurumedim inş devam edeceğim. Bu haftaki hedefim sporu birakmamakti.

ayyyy geç oldu ama gezmelerdeydim ben bugun
sabah:1adet etimek 1 yumurta biraz peynir zeytin
ara:yogurt meyve
öğlen:salata biraz tavuk
ara:meyve yeşil çay
akşam:köfte azcık bulgur pilavı birazdanda spor yapıcammmm:KK76::KK76::KK76:

Bende geldimmmm evet hemen neler yemişim yazıyım yüzleşme saati :)

sabah: süt nesfit
ara:2 tane ceviz 1 tane form limonlu bisküvi
öğlen: 1 tabak ton balıklı makarna (tabağım küçüktü) haşlanmış bürüksel lahanası
ara: şekersiz türk kahvesi 1tane form bisküvi
akşam: bir tabak salata ızgara tavuk
ara:yarım elma 1 küçük portakal

buara biraz yediklerim arttı sanki ama acıktığımı hissediyorum ve kendimi aç bırakmak istemiyorum az az sık sık yemeye çalışıorum ekmek yemediğim için makarna yiyebilirim diye düşündüm bide hiç yağ koymadım canım çok istemişti nasıl tatlı istiyo canım anlatamam size ama yemiycem yarında böyle olursa sütlü tatlı yiyebilirim dayanamıorum çünkü tatlıya :KK43:

Bende geldimmmm evet hemen neler yemişim yazıyım yüzleşme saati :)

sabah: süt nesfit
ara:2 tane ceviz 1 tane form limonlu bisküvi
öğlen: 1 tabak ton balıklı makarna (tabağım küçüktü) haşlanmış bürüksel lahanası
ara: şekersiz türk kahvesi 1tane form bisküvi
akşam: bir tabak salata ızgara tavuk
ara:yarım elma 1 küçük portakal

buara biraz yediklerim arttı sanki ama acıktığımı hissediyorum ve kendimi aç bırakmak istemiyorum az az sık sık yemeye çalışıorum ekmek yemediğim için makarna yiyebilirim diye düşündüm bide hiç yağ koymadım canım çok istemişti nasıl tatlı istiyo canım anlatamam size ama yemiycem yarında böyle olursa sütlü tatlı yiyebilirim dayanamıorum çünkü tatlıya :KK43:

offf tatli .. Keşke tatli kilo yapmasaydi .. Bende cok seviyorum ama sadece kokluyorum 6 li rakamlari görünce kendimi odullendiricem 1 porsiyon tatliyla :)

Kızlar suya tarcın atıp o şekilde için kan şekerini dengeliyormus tatlı isteğiniz daha az oluyormuş. .
Ayrıca tatlı istediğiniz zaman tamamen kesmeyin diyeti bırakınca insanın yiyemediklerine saldırısı geliyor yoksa.bence günde 1 parça bitter çikolata Kakao miktarı fazla olandan yiyerek çikolata isteğini arada bir yani 1-2 haftada bir sütlü tatlı yiyerek tatlı isteğini yok edebiliriz ..

aynen bende 7 kilodan sonra tıkandım gram gramgitmeye basladı

Evet gitmiyor tam gitti diyorum iki gun surmuyor hop geri geliyor biktim artik 82- 83 -84 gidip geliyor bie turlu 80 olamadim 82 gordum uc dort gun gecmedi yine 83, 5 oldum ben de dukana basladim ben sok diyet diye biliyordum oyle degilmis ilk evrede odem attigi icin hizli gidiyormuş testini yaptim 400 kusur gun verdi bana ustelik 61 kilo için bakalim 7 baraji ne zaman kirilacak

Evet gitmiyor tam gitti diyorum iki gun surmuyor hop geri geliyor biktim artik 82- 83 -84 gidip geliyor bie turlu 80 olamadim 82 gordum uc dort gun gecmedi yine 83, 5 oldum ben de dukana basladim ben sok diyet diye biliyordum oyle degilmis ilk evrede odem attigi icin hizli gidiyormuş testini yaptim 400 kusur gun verdi bana ustelik 61 kilo için bakalim 7 baraji ne zaman kirilacak

Of esracim bende 7 barajini kırmak istiyorum yeter artiiiiiiik
Herkese iyi geceler

Benim bu gün ki menüm.
Sabah 1 yumurta 1 dilim ekmek şekersiz çay
öğle:çorba 1 dilim ekmek
akşam:1 küçük pide (oğlumun karnesini erken kutladık)
ıslak kek yaptım yemedim.
20 dk zumba yaptım.20 dk yürüyüş yaptım.10 bardak su içtim
birde kurtlar vadisini izlerken bir üçü bir arada nescafe içtim.:KK34::KK34::KK34::KK34:

Kızlar menülerimiz gerçekten güzel böyle devam edelim.bence her akşam saat 21:00 dan sonra yediklerimizi içtiğimiz suyu ve yaptığımız sporları yazalım.yüzleşelim kendimizle yani:KK51::KK51::KK51::KK51:

ben de bugun ki sporumu yaptım 6 km yürüdüm ohh be içim rahatladı :)
pazar gününe çok iddialıyım kızlar eğer kabızlık sorunum olmazsa 67 yi görürüm inş. Pazardan beri hergün 1 saat yürüdüm bir tek dün yurumedim inş devam edeceğim. Bu haftaki hedefim sporu birakmamakti.

inşallah canım bekliyoruz başarını:KK42:

bugün menüm berbattı kızlar:KK19:
oğlum gece çok huzursuzdu sabah da 6.30 uyandı tv seyrederken de uyuyakalmışız.12 de uyandık
12.30 bir tost bir bardak ayran
ara yeşil çay
18.00 2 yk taze fasulye 3 yk pilav ve salata
ara yeşil çay
vee tabi kaçamaklar:26: tahmini olarak 10 tane peynirli 10 tane susamlı çubuk kraker 1 tane de halley :KK14: off yazınca moralim bozuldu
eşim bile şaşırdı walla :KK53: seni söylicem kk daki arkadaşlarıa dedi. ayy spor da yapmadım berbat yaa:KK43:

hoşgeldin canım kaç kilosun.:KK34:
tartılmaya korkanlardanm cnm bende en son 90dan fazlaydım ama tam bılemıycem:KK14:sporda yapamıorm bel fıtıklarım var saolsunlar duzensızlıkten hep aldm kıloları aslında asırı bı yemem yok ama ne uyku duzenı var ne yemek duzenı :KK14:

tartılmaya korkanlardanm cnm bende en son 90dan fazlaydım ama tam bılemıycem:KK14:sporda yapamıorm bel fıtıklarım var saolsunlar duzensızlıkten hep aldm kıloları aslında asırı bı yemem yok ama ne uyku duzenı var ne yemek duzenı :KK14:

hoşgeldin ..üzülme zararın neresinden dönersen kardır.. bizlerde şimdilik obeziz :KK9: ama yakında güzel çıtırlar olma adayıyız :KK12: evde belini zorlamıyacak hareketler bulacağına eminim sakın umutsuz olma , bizlere takıl yalnız değilsin..hem motive olursun .. hiçbirimiz bu kilolara mahkum değiliz.. sabır sabır sabır , irade irade irade :KK54:

ben sabah yürüyüşümü yaptım ohhh misler gibi 1 saat tempolu yürüyüş :KK9: şimdide nesfitle güzel bir kahvaltı yapıcam .. bu hafta hiç kaçamağım yok çok merek ediyorum tartıyla yüzleşicem pazara bakalım gayretimin mükafatı ne olacak? :KK52::KK52:

X