hadi yarışarak zayıflayalım her pazar en çok zayıflayan 1. olsun

Bugün okulda çok canımı sıktılar,eve geldim,hırsımı yiyeceklerden çıkardım,şimdi suçluluk duygusundan öleceğim.Bu kadar kilo alma sebebim de sinirlenince üzülünce hep yememdi,ama insanın güvendiği bir meslektaşı arkasından iş çevirince sinirlenmemek mümkün değil...

Üzme kendini akşama hafif şeyler yersin olur biter. :KK16::KK16:

kızlarrr iş yerinden bir arkadaş bugun sen kilo mu verdin dedi bende evet anlasılıyor mu dedim baya anlasılıyor saka mı yapıyorsun cok belli oluyor dedi. kızlar mutluluktan havalara ucucam oleyyyyy sonunda bende kilo vermeye basladım :)

Günaydın kızlar çok güzel gidiyorsunuz devam. .. ben çok Hasta oldum kafamı kaldıramıyorum iki ggündür sporumu da yapamıyorum ama hic birşey de yiyemiyorum dikkat edin kızlar kendinize gerçekten çok kotüymüş bu hastalık. ..

Geçmiş olsun canm allah acil şifalar versin

Canlarim cok teşekkür ederim şimdi iyiyim biraz. iyi olmak zorundayım şimdi tarhana çorbası içtim bol acılı iyi geldi salata yoğurt yanında bu kadar. ..

Günaydın kızlar çok güzel gidiyorsunuz devam. .. ben çok Hasta oldum kafamı kaldıramıyorum iki ggündür sporumu da yapamıyorum ama hic birşey de yiyemiyorum dikkat edin kızlar kendinize gerçekten çok kotüymüş bu hastalık. ..

Geçmiş olsun,internette dolaşan zencefilli bal tarifi var,bak istersen.

günaydın kızlar çok güzel gidiyorsunuz devam. .. Ben çok hasta oldum kafamı kaldıramıyorum iki ggündür sporumu da yapamıyorum ama hic birşey de yiyemiyorum dikkat edin kızlar kendinize gerçekten çok kotüymüş bu hastalık. ..

geçmiş olsun canım....:nazar:

kızlarrr iş yerinden bir arkadaş bugun sen kilo mu verdin dedi bende evet anlasılıyor mu dedim baya anlasılıyor saka mı yapıyorsun cok belli oluyor dedi. kızlar mutluluktan havalara ucucam oleyyyyy sonunda bende kilo vermeye basladım :)

Bu mutluluk herşeye değer,çok sevindim.Bana da söylemeye başladılar çok mutlu oluyorum.

hoşbuldum kızlarr :KK3:

sabah

klasik kahvaltı yaptım

öğlen
bir dilim börek :KK17: ve biraz domates

akşam

mercimek çorbası,biraz yoğurt,menemen

bi süre spor yapamıycam çünkü bel fıtığı başlandıcı varmış.doktor ıstırahata etmemi söyledi
:KK5:

bende arada yulaf ezmesi ile yogurtyıyorum hatta unsuz yulaf ezmelı kurabıye bıle yapıyorum
kepek yulaf ezmesi yogurt kuru meyvalar ornegın yaban mersını , kara uzum gibi
tarcın tatlandırıcı karıstırıp kasık kasık tepsıye dızıyorum sonra yavas yavas pısırıyorum canım cok tatlı ısterse
cayın yanına ara ogunde yıyorum 1-2 tane
isterseniz deneyin cok guzel oluyor 1 dılım cıkolatadan bıle az kalorisi

atak evresi geçsin o zaman denerim neden olmasın o zaman değişik tarifleri :KK56::KK56::KK56:varsa isterim

Ya kizlar bende regl olacam zaar. En son gecen ayin 26 dina olmustum. Yani gune yakinim. Karnimi tika basa doldurasim, ne gorursem yiyesim var. Of of

Gecmis olsun canim. Gecerde rahatlarsin insllh. Bende regl olcam. Diyet yapamiyom. Ama sabah sporu aksatmadim. Iyileste senle sıkı diyete girelim canim

bende arada yulaf ezmesi ile yogurtyıyorum hatta unsuz yulaf ezmelı kurabıye bıle yapıyorum
kepek yulaf ezmesi yogurt kuru meyvalar ornegın yaban mersını , kara uzum gibi
tarcın tatlandırıcı karıstırıp kasık kasık tepsıye dızıyorum sonra yavas yavas pısırıyorum canım cok tatlı ısterse
cayın yanına ara ogunde yıyorum 1-2 tane
isterseniz deneyin cok guzel oluyor 1 dılım cıkolatadan bıle az kalorisi

Güzel tarîfe benziyor bari tam tarifini yaz da not edelîm değişik tarifleri var olan paylaşsın :)) kalori değeri kaç oluyor acaba ? Ona göre yeriz :)

Kızlar sinirlenince yemeğe saldırmamaya bir yöntem geliştirdim.yatak odasında bir çekmece yada raf indirip teker teker onarıyorum.sinir geçiyor gerçekten.bugün spor yapamadım.hareketli bir gündü vakit bulamadım.yarın acısını çıkartırım inşallah.bu arada eskisi kadar sohbetler görmüyorum.kızlar diyetleri terk mi ettiniz yoksa.durmak yok.irademizin düştüğü yerden silkelenip kalkıyoruz ayağa.yaza bu topikteki tüm hanımlar zayıflamış girecek ona göre.:KK51:

slm kızlar Ya yazamadım bi türlü dün öğleden sonra Oğluşumun ateşi çıktı düşmedi bi türlü.Bi de karnım ağrıyo falan diyodu.Gece dört gibi acile götürdük Hastaneye varınca birden tamam artık karnım ağrımıyo demeye başladı Sıpacık, şimdiden başladı hastanelerden korkmaya Bugün yine hafif ateşliydi ama çok şükür atlattı şimdi iyi uyuyo.Yahu salgın var diyorlar ama evden de çıktığımız yok.nerden geldi anlamadım.

Hımm diyeti soracak olursanız tam gaz devam bu kilo vermek ne güzelmiş kızlar insan verdikçe veresi geliyo.Bi de artık alıştım çok şükür.Yemekler saatleri düzene girdi yani. Ama bünyem alıştığı için de bu hafta kilo veremezsem diye de korkuyorum.Bu arada bi türlü bilgisayardan girip çizelgemi düzeltmedim 63 kilo oldum he:))))

slm kızlar Ya yazamadım bi türlü dün öğleden sonra Oğluşumun ateşi çıktı düşmedi bi türlü.Bi de karnım ağrıyo falan diyodu.Gece dört gibi acile götürdük Hastaneye varınca birden tamam artık karnım ağrımıyo demeye başladı Sıpacık, şimdiden başladı hastanelerden korkmaya Bugün yine hafif ateşliydi ama çok şükür atlattı şimdi iyi uyuyo.Yahu salgın var diyorlar ama evden de çıktığımız yok.nerden geldi anlamadım.

Hımm diyeti soracak olursanız tam gaz devam bu kilo vermek ne güzelmiş kızlar insan verdikçe veresi geliyo.Bi de artık alıştım çok şükür.Yemekler saatleri düzene girdi yani. Ama bünyem alıştığı için de bu hafta kilo veremezsem diye de korkuyorum.Bu arada bi türlü bilgisayardan girip çizelgemi düzeltmedim 63 kilo oldum he:))))

Geçmiş olsun allah acil şifa versin bu arada kilolar içinde tebrik ederim ....

X