hadi yarışarak zayıflayalım her pazar en çok zayıflayan 1. olsun

Ben bu hafta diyeti çok bozdum o yüzden tartılmak bile istemiyorum :KK5: Ama bugün kaldığım yerden devam edeceğimm:KK52:Kilo veren herkesi kocaman kocaman tebrik ediyorummm:KK16:

merhabalar
bende sabah yazamadım
geçen hafta 75.9
bu hafta 75.5
karınca mısalı gıdıyor kılolar
ama kendımı acayıp ıncelmiş hissediyorum
millet bıle fark etti kılomu verdın dıyolar
bı tartı farketmıyorrrr :KK37::KK43:

merhabalar
bende sabah yazamadım
geçen hafta 75.9
bu hafta 75.5

Aynen canım yaaa inceleme çok var ama kilo çok zor gidiyor neden acep?

Öncelikle diyet yolculuğumun ilk haftasını tamamlamış bulunuyorum ve çok mutluyum sizlerden aldığım motivasyonla bana göre büyük bi iş gerçekleştirdim çünkü normalde zor kilo veriyorum:KK43: bu hafta benim için çok zor geçti kilo vermek için sadece 3 gün spor yapabildim grip yüzünden sürekli yattım ve ballar pekmezler çok yemek zorunda kaldım ilk günler dirensemde iki gündür ohh götürüorum mideye şükür gribim geçiyo gibi kiloda verdim hemdeeeeeeeeeeeeeeeeee..

BAŞLANGIÇ KİLOM: tamı tamına 83 kiloydum :KK43:

ŞİMDİKİ KİLOM: 80.600 ollley 2 kilo 400 gr gitmiş oluyo çok mutluyum çok çok çok

birkaç gr da olsa veren bütün arkadaşlarımı tebrik ederim sonuçta vermişsiniz hiç üzülmeyin ben giden her gr için şükredicem veremeyenlerde üzülmesin nerelerde yanlış yaptığımızı anlayıp daha motive olmuş bi şekilde yeni haftaya başlayalım ki önümüzdeki hafta biraz daha kurtulalım şu pis yagcıklardan :KK3:

Tebrik ederim darısı hepimizin kilolarinin başına....

Günaydın canlar başlangıç kilom 106 ile 107.50 arası demiştim regl dönemim olup ödem yaptıgı için AMA
Şu anki kilom 102.100 :KK52::KK1:

Ve sanıyorum 1. lik benim hakkım Tüm arkadaşlarıma tebrikler yeni hafatada inş hepimiz çok hırslanır kiloları yollarız

Tebrik ederim ınş istikrarlı ve azimli olursan istedigine ulaşacaksınız sakin pes etme tebrikler gr olarak bile kilo verenlere vermeyen arkadaşlar ilk defa diyete başlamış gibi yeniden yapin pes etmek yok bu kilolar gitsin yeter yeter yeter yeter

Ben kilo vermedim bu hafta, ama almadım da çok şükür...bu hafta yarışa devam...Şu an 60kg'ım. Birinci kim oldu?

merhabalar
bende sabah yazamadım
geçen hafta 75.9
bu hafta 75.5

Tatlım benmde çok yavaş gidiyor diyetime sadık kalmama rağmen o yuzdende canm çok sıkılıyor şöyle en azından 80 altına inseydim çok mutlu olurdum bahara giyinecek biseyim yok 5 kilo daha vermem lazım of of

Tatlım benmde çok yavaş gidiyor diyetime sadık kalmama rağmen o yuzdende canm çok sıkılıyor şöyle en azından 80 altına inseydim çok mutlu olurdum bahara giyinecek biseyim yok 5 kilo daha vermem lazım of of

Hey moral bozmak yok dimi gecen haftada almistim bu hafta daha çok verirsin

O kadar kalabaliklasmisiz ki herkesi tek tek tebrik edeyim dedim cikamadim isin icinden hepinizi tebrik ediyorum guzel kilolar verilmiş veremeyen arkadaslarim uzulmesin haftaya kadar daha çok asilirsiniz umarim sonunda hepimiz gonlumuzdeki kilolara kavusuruz birincimiz sirlarini paylassin bizimle de biz de cok verelim :-D:-D:-D:-D:-D

YA AYNEN veremediğimi görünce uzuluyorum
mesala bugun sinirden sabah yedim gecen haftada pazar aynıydı sabah yedim ama diğer günler dıkkat ediyorum kesın 1.5-2 kılo ider dıyorum ama 400-500 g
resmen acım ac :KK53::KK53:
O da guzelmis demekki sikilasmissin
bırazda baskülde gıtse süper olacam da
sen kac verdın

X