hadi yarışarak zayıflayalım her pazar en çok zayıflayan 1. olsun

magazalara gidip kıyafet bakıp hırs yapabilirsin. Ben daha önce öyle yapmıştım şimdi belli magazalar dışında bana göre kıyafet olan yer yok biraz zaman geçsin kilo vermem azalınca ben kendime onu yapıcam motivasyon için sanada öneririm:KK1:

İyi fikir,beğendiğim kıyafetleri bedeni olmayınca nasıl üzüldüğüm geldi aklıma.

İyi fikir,beğendiğim kıyafetleri bedeni olmayınca nasıl üzüldüğüm geldi aklıma.
Canım ben bazen eskiden olup da su an olmayan kıyafetlerimi giyerek hala olmadığını görünce motive olabiliyorum.biraz daha vermem lazım bunun içine girmem lazım diye hirslaniyorum . Mesela bu sabah da şöyle bişey yaptım henüz ev işlerine baslamadan gelinliğimi denedim hehe :) evlenince 75-76 kilo civarındaydim simdi 69 inanin içine daha rahat girdiğim farkediliyor kollarim dantelli bollasmaya başlamıştı ayyy çok hoşuma gitti ..Bu bile bana motive verdi azcık müzik açıp hoplayip zıpladim sonrada tüm gün hareketle ev temizliği yaptim

Canım ben bazen eskiden olup da su an olmayan kıyafetlerimi giyerek hala olmadığını görünce motive olabiliyorum.biraz daha vermem lazım bunun içine girmem lazım diye hirslaniyorum . Mesela bu sabah da şöyle bişey yaptım henüz ev işlerine baslamadan gelinliğimi denedim hehe :) evlenince 75-76 kilo civarındaydim simdi 69 inanin içine daha rahat girdiğim farkediliyor kollarim dantelli bollasmaya başlamıştı ayyy çok hoşuma gitti ..Bu bile bana motive verdi azcık müzik açıp hoplayip zıpladim sonrada tüm gün hareketle ev temizliği yaptim

Süpersin,eminim hedefine ulaşacaksın.Bu arada temizlik hem terletiyor hem de evin temiz halinin verdiği mutluluk kilo vermiş gibi oluyor.

Bu konuda katiliyorum sana diyet yapiyorum diyince sanki herkesin karisma hakki var oluyorher kes bir yorum yapiyor sinir bozucu oluyor
Katiliyorum bendede aynı sıkıntı var ikram larda bulunan arkadaslara etteyim deyince herkes çok bilmislik tasliyor okulda yarım gün boyunca 1 elma 3 kayısı beslenme saatinde yiyorum tabi öğretmenler görmediğinden ısrarcı oluyor bende yedim diyorum hatta diyetteyim demeye utanıyorum çok kötü Bencede hiç diyette olduğumuzu soylemiyelim

ayy inş ben birinci olucam ben olmazsamı yok bile okadar diyorum :KK1: grip olmama rağmen dikkat ettim arkadaşlar bide ilk haftam olduğu için daha çok vericeğimi düşünüyorum ilerleyen haftalarda yavaşlayacaktır tek sıkıntı 2 3 gündür spor yapamıyorum ona rağmen güzel bi fark var bende he şunuda belirtmeden geçemiycem benim için güzel bi fark bu sizlere belkide az gelebilir ben çok mutluyum yaptım oldu :KK76::KK9:

Tebrik ederim ınş hep istikrarlı olup kilolarını verirsin...

Kizlar nerdesiniz? Hayirdir? Kimse yok mu ne? Diyetlerde gevşeme var vallah. Bu aksam bende yaptim kacamak. Bakalim yarin kim 1. Olacak. Sabah tartilip yazin bakalim.

kızlar uyanan arkadaşımız açken tartılıp kilosunu yazsın lütfen:KK19:

Ok kiz. Ok. Vermek lazim! vermek lazim! İleri ileri gitmek lazim :KK66: artik kafayi yicem bu kilo verme muhabbetinden. Az yiyom. Arada kacamak. Sonuc yarin. Vallah sabah tartildim ama solemicem. Ne me lazim . Yarin ya aldim ya da verdim.

Son düzenleme:
Evet galiba ilk uyanan benim .Sonucu tahmiin ediyodum ama genede Koştum hemen tartiya ama aramiz pek iyi degil gecen hafta 76.2 cikmiştim bu hafta 76.6 :KK43: sondan birinci kupasini bana hazirlayabilirsiniz :'(

Günaydın kızlar ben 1 kilo vermişîm 70 ten 69 a düştüm çooook mutluyum 6 lı rakamlârı görmek mutluluk verici inşallah sizlerde kilo vermişsinizdir haftanın birincisi kim olcak bakalım??

Günaydın kızlar ben 1 kilo vermişîm 70 ten 69 a düştüm çooook mutluyum 6 lı rakamlârı görmek mutluluk verici inşallah sizlerde kilo vermişsinizdir haftanın birincisi kim olcak bakalım??

oh ne kadar guzel darisi başima

Kızlar ben 69 kiloydum 100 gram vermişim 68.9 olmuşum ama hırs yaptım haftaya 67 ye düşeceğim. .Bu hafta hiç spor yapamadım ama haftaya en az 4 gün yapmayı hedefliyorum..

X