hadi yarışarak zayıflayalım her pazar en çok zayıflayan 1. olsun

Günaydın kızlar bende 1 kilo vermişim 90 oldum haftaya bende 80 li rakamları görücem inşallah

Öncelikle diyet yolculuğumun ilk haftasını tamamlamış bulunuyorum ve çok mutluyum sizlerden aldığım motivasyonla bana göre büyük bi iş gerçekleştirdim çünkü normalde zor kilo veriyorum bu hafta benim için çok zor geçti kilo vermek için sadece 3 gün spor yapabildim grip yüzünden sürekli yattım ve ballar pekmezler çok yemek zorunda kaldım ilk günler dirensemde iki gündür ohh götürüorum mideye şükür gribim geçiyo gibi kiloda verdim hemdeeeeeeeeeeeeeeeeee..

BAŞLANGIÇ KİLOM: tamı tamına 83 kiloydum

ŞİMDİKİ KİLOM: 80.600 ollley 2 kilo 400 gr gitmiş oluyo çok mutluyum çok çok çok

birkaç gr da olsa veren bütün arkadaşlarımı tebrik ederim sonuçta vermişsiniz hiç üzülmeyin ben giden her gr için şükredicem veremeyenlerde üzülmesin nerelerde yanlış yaptığımızı anlayıp daha motive olmuş bi şekilde yeni haftaya başlayalım ki önümüzdeki hafta biraz daha kurtulalım şu pis yagcıklardan

Son düzenleme:
Kızlar bende dayanamadım perşembe günü tartıldim 64.5 çıkmıştim yani 700 gr vermistim sonra dikkat etmedim herhalde ve bugün sonuç 65.2 yani geçen haftayla aynı
napalim vatan sağolsun
Haftaya daha dikkat etmem lazım arpa boyu yol alamadım ben yaaa

Maşallah canım başarıların devamlı olur ınş

of canım ben stresten yiyenlerdimmalesef bu yüzden sofradan aç kalksam bile yemeihtiyacı duyuyorum aç olmadan, ve her hafta bir kilo alıyorum
2 ay önce 61,3 tüm su an 66,7 bu topige ilk yazdıgımda 65,8 dim yani durum vahim böyle böyle nereye kadar alacagım ve üstelikte ben kilo alınca çok belli oluyor simdi yine baslar herkes beni elestirmeye...

bu arada yine kilo alan tek kız benim galiba ama bu hafta kararlıyım kılar dikkat edip en az 800gr vercem!

geçen hafta 66.6
bu hafta 66.8

ya kızlar sizin kabızlıga mucizevi bir çözümünüz varmı????

günaydın çıtırlar :)))Her zamanki gibi uyanınca hemen tartıya koştum her ne kadar birinciliği kaptırsamda yine kilo vermiş olmak mutlu ediyo beni Bu gün itibariyle 63 kiloyum bu hafta 1.5 kilo verdim Bu hafta güzel geçti benim için ama adetli olduğum. için karnımın şişligi inmedi hâlâ bi de üç gün. zumbamı da yapamadım ama hiç önemli değil önemli olan kilo vermiş olmam
Kilo veren arkadaşlarımı çook tebrik ediyorum özellikle yecusral sanırım şimdilik birinci sensin Veremeyen arkadaşlar lütfen üzülmeyin bu hafta inşallah daha çoook dikkat edersiniz

Tebrik ederim canım ne güzel mutluluk inşallah hepimiz Kurulucaz bu kilolardan. ..

Canım senide tebrik ederim bu hafta favorim sendin melikecim senide ve bütün arkadaşları tebrik ediyorum bu topik çok güzel herkes çok azimli böyle devam eder inşallah. ..

90.5,giden 500gr,hedefimin epey altındayım ama kaçamaklı bir hafta,çok bile.Kilo veren herkese kocaman bir alkış.

Benden de 1 .5 kilo gitmiş

Günaydın canlar başlangıç kilom 106 ile 107.50 arası demiştim regl dönemim olup ödem yaptıgı için AMA
Şu anki kilom 102.100

Ve sanıyorum 1. lik benim hakkım Tüm arkadaşlarıma tebrikler yeni hafatada inş hepimiz çok hırslanır kiloları yollarız

Son düzenleme:

Çook güzel tebrik ederim sakın bırakma:))

Masallah canım süpersin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…