hadi yarışarak zayıflayalım her pazar en çok zayıflayan 1. olsun

of kızlar ben yine kilo aldım sanırım offf bir türlü diyet yapamıyorum yapmaya karar verdigim an ya misafir geliyor ya biz bir yerlere gidiyoruz :KK19:

günaydın çıtır adayları nasılsınız bakem.ne güzel bir gün değil mi...dışarıda bahardan kalma bi hava var.keşke işe gelmek olmasaydı da şöyle bi çıkıp yürüyüş yapsaydım...
sizlere teşekkür ederim. geriye dönüp kk da bikaç topiğe katıldım temmuzdan beri.ama hepsi belli bi süre sonra dağıldı.burası daha farklı yarışın etkisi mi sizin azminiz mi bilmiyorum ama bu topik süper .tabi melike kaptan sayesinde...

kızlar sizinle paylaşmak istediğim bişey var.benim tartım dıjıtal değil.normal baskül .o yüzden ben sizin gibi tam gramına kadar söyleyemiyorum.ama kendimi kandırmamak için de şöyle bi çözüm getirdim.eğer çubuk buçuk çubuğuna daha gelmediyse (yani 300-400 gr falan)onu hiç saymıyorum.eğer buçuk çubuğunu geçtiyse (yani 700-800 gr falan) onu da buçuk yani 500 gr sayıyorum...

Günaydın kızlar bence bu hafta yecusral. Birinci burcubilen ikinci olabîlir bakalım hafta başındayken Offf çok zaman var diyorum sonra da bir panik tartı günümüze az kaldı diye telaş yapıyorum ahh bi de mîsafir gelicekse bugün kü gibi gelde yesinler karşında güzel yemekleri ama iyi pazar sabahı tartılcam diye yemeği düşünmüyorum :)))

Gönül ister hepimiz kendimizce rekor kıralım artida olmamak kilo vermiş olmak bile büyük mutluluk benimiçin

tabiki öyle ilkaycım.ayrıca düşününce ayda 4 kilo normal olanı yani haftada 1 kilo ama bizim şu ara kilomuz fazla olduğu için çok verebiliriz.bi süre sonra yavaşlayacaktır.hatta haftada gram gram vermeye başlıcaz.dediğin gibi tek almayalım da.

bu haftanın birincisi ama sondan birincisi ben :KK43:
hiç veremedim bu hafta kendimi adapte edemedim çok hep bi yere gittim birileri geldi bozuldu diyet bugün yine gelecek misafirlerim bi sürü hazırlık yapcam bakalım ne kadar tutacam kendimi
haftaya sınavım var yine haftaya pazar oğlumu sünnet etticem ben en iyisi 2 hafta sonra balayayım bu diyet işine tekra geldiğimde beni kabul edersiniz dimi:))

Günaydın kızlar bence bu hafta yecusral. Birinci burcubilen ikinci olabîlir bakalım hafta başındayken Offf çok zaman var diyorum sonra da bir panik tartı günümüze az kaldı diye telaş yapıyorum ahh bi de mîsafir gelicekse bugün kü gibi gelde yesinler karşında güzel yemekleri ama iyi pazar sabahı tartılcam diye yemeği düşünmüyorum :)))

aynen ya.dün bende de misafir vardı .bide artık diyet yapıyorum demek istemiyorum.hep dalga konusu oluyorum.yap boz yap boz yaptığım için.onlara çaktırmadan salatalardan falan yedim masadan arkadaşın kocuğuna bakma bahanesiyle erken kalktım falan.söylemeyi düşünmüyorum kimseye..

aynen ya.dün bende de misafir vardı .bide artık diyet yapıyorum demek istemiyorum.hep dalga konusu oluyorum.yap boz yap boz yaptığım için.onlara çaktırmadan salatalardan falan yedim masadan arkadaşın kocuğuna bakma bahanesiyle erken kalktım falan.söylemeyi düşünmüyorum kimseye..

Kimselerin bilmesini bende istemiyorum şöyle havalar ısınınca ince kıyafetleri giyince aaaa ne kadar zayıflamışsın desinler istiyorum fırsat bırakmıyorlar kî ya da söyleyince aa bu sefer son olsun artık alma diyenler mi ? Bizde biliyoruz heralde almak istemiyoruz verdiğimiz kiloları. Haklısın arkadaşım imkanın varsa belli etme :))

Bende önceden söylemiyordum ama şimdi herkese söylüyorum bizim burda ısrar çok Öyle böyle değil ölümü öplere kadar gidiyor diyetteyim deyince o kadar olmuyor ısrar birde söylediğim için daha sorumlu hissediyorum kendimi...

günaydın çıtır adayları nasılsınız bakem.ne güzel bir gün değil mi...dışarıda bahardan kalma bi hava var.keşke işe gelmek olmasaydı da şöyle bi çıkıp yürüyüş yapsaydım...
Sizlere teşekkür ederim. Geriye dönüp kk da bikaç topiğe katıldım temmuzdan beri.ama hepsi belli bi süre sonra dağıldı.burası daha farklı yarışın etkisi mi sizin azminiz mi bilmiyorum ama bu topik süper .tabi melike kaptan sayesinde...

teşekkür ederim canım beraber başarıyoruz.:KK54:

of kızlar ben yine kilo aldım sanırım offf bir türlü diyet yapamıyorum yapmaya karar verdigim an ya misafir geliyor ya biz bir yerlere gidiyoruz :KK19:

canım kaç kiloydun hatırlamıyorum.ama yediklerini azaltabilirsin herhalde.doymadan sofradan kalkabilirsin.misafirin gelsin hepimizin geliyor hep gelecek.sen iradeni eline alacaksın.başka türlü olmaz yada bırakacaksın dünkü paylaştığım resme kadar yolu var.alırsın kiloları biz kiloları vermiş fıstık gibi yaza girerken hatta devam ederken zayıflamadığın için pişman olursun karar senin.biz karar verirken yaşam şeklimizi değiştirdik çünkü yanlışlarımız yüzünden aldık kiloları.silkelen kararını ver iradeni kaybettiğinde gel paylaş diyeti biraz aştığını düşündüğünde ertesi gün yediklerini azalt sporunu artır böyle paylaşımlarla kimsenin moralini bozma.başarılar dilerim:KK56:

Kızlar aklıma gelmişken kilolu hâlimizin fotoğraflarını çekmeyi unutmayalım zayıflıyınca başarı hikayeleri bölümünde paylaşalım bizim neyimiz eksik hadi başaralım hep birlikte :))

X