hadi yarışarak zayıflayalım her pazar en çok zayıflayan 1. olsun

kızlar yardıma ihtiyacım var iki akşamdır spor yapamıyorum .yemekten sonra uyuyup kalıyom...sizce spor salonuna yazılam mı.
vakit sıkıntım var diye şimdiye kadar hep erteledim.(sabah 7 akşam 7)
evde üşeniyom.işten geldim yorgunum diye bahane buluyom.yemeği çözdüm .ama spor eksik kalıyo.

hareketli bir işin varsa o yeter sana aslında yediklerine zaten dikkat ediyosun haftada 2 kere spor yapsan yeter bence :KK15: genede sen bilirsin tabii :nazar:

Herkese merhabalar melikecim ben zaten kalori takibi yapiyorum sabah kahvaltiyla aldigim kalori 353 gerisini aksam yazarim kib

60ım 55 olmak istiorum. cok fazla bir fazlam yok ama basenlerim cok genis :KK43:

benim basenlerim yürüyüş yapınca toparlanıyo senin kilon fazla değilmiş ne güzel kısa bir hedefin var :21: benim daha 18 kilo vermem gerekiyor :KK8: çok çok uzun bir yol ama azimle gidecek bu kilolar :82:

benim basenlerim yürüyüş yapınca toparlanıyo senin kilon fazla değilmiş ne güzel kısa bir hedefin var :21: benim daha 18 kilo vermem gerekiyor :KK8: çok çok uzun bir yol ama azimle gidecek bu kilolar :82:

gidecektir canım eminim. ablam 100ün üzerindeydi şimdi 60ın altına düştü kıskanıyorum onu:) merdiven cıkıyorum bende umarım işe yarar. yürüyüş yapacak yer yok da etrafta

gidecektir canım eminim. ablam 100ün üzerindeydi şimdi 60ın altına düştü kıskanıyorum onu:) merdiven cıkıyorum bende umarım işe yarar. yürüyüş yapacak yer yok da etrafta

vawwww ablana bırawooo :KK9: sende yürüyüş yapamıyorsan internetten zumba videolarına bak ve evde :129: onları uygulamaya çalış yürüyüşten bile çok terletiyor :KK52:

İlk günden beri sizi takip ediyorum.yeni üye oldum.Aranız da yer varsa katılmak isterim.97 den 91e düştüm.Bu pazar tartıldım.motivasyon için yarışma fikri güzel.

Kızlar bugün çok yüksek ateşle kalktım heryerim agrıo ve ağız burun birbirine girmiş durumda grip oldum ya:KK43: ne yesem çıkarıorum hiç bişey yiyemiorum yataktan çıkamıorum çok illet bişiymiş :KK43:

İlk günden beri sizi takip ediyorum.yeni üye oldum.Aranız da yer varsa katılmak isterim.97 den 91e düştüm.Bu pazar tartıldım.motivasyon için yarışma fikri güzel.

Hoşgeldin :KK3: 6 kilo iyi vermişsin motivasyonunu kaybetme azimle devam

kızlar bugün çok yüksek ateşle kalktım heryerim agrıo ve ağız burun birbirine girmiş durumda grip oldum ya:KK43: ne yesem çıkarıorum hiç bişey yiyemiorum yataktan çıkamıorum çok illet bişiymiş :KK43:

geçmiş olsun canım benim giden birşey nyok sen önce hastalığı bitir bak inat edip ne kilolar vereceksin.:nazar:

Kızlar bugün çok yüksek ateşle kalktım heryerim agrıo ve ağız burun birbirine girmiş durumda grip oldum ya:KK43: ne yesem çıkarıorum hiç bişey yiyemiorum yataktan çıkamıorum çok illet bişiymiş :KK43:

Geçmiş olsun benim eşimde yeni atlattı biliyorum çok ağır geçiyor ben meyve olarak nar tavsiye ederim bide beslenmen gerek özellikle protein al tavuk suyu çorba bire bir .. portakal greyfutrt ve limonu karıştır sabah kahvaltında iç çay olarakta arada zencefil ve çubuk tarçın ve bol istirahat canım benim kocam bunlarla şifa buldu Allahın izniyle :94:

X