hadi yarışarak zayıflayalım her pazar en çok zayıflayan 1. olsun

Fıstıklar diyetler nasıl gidiyor.psikolojiler nasıl.sporla aranız iyimi.bu haftanın birincisi ben olacağım melike ye bırakmam krep77 beni geçemez diyeniniz varmı bakalım dökülün.

ben bu hafta çok iddalı degilim galiba kanım cok şiş ve buda beni cok rahatsız ediyo ve konsantrasyonumu bozuyor :'( bebegimden sonra daha regli olmadim ondan mi acaba :'(

Fıstıklar diyetler nasıl gidiyor.psikolojiler nasıl.sporla aranız iyimi.bu haftanın birincisi ben olacağım melike ye bırakmam krep77 beni geçemez diyeniniz varmı bakalım dökülün.
Valla benim için iyi gidiyor henüz bozmadim ama yarış konusunda fosss çıktığım için birinciliği size bırakıyorum ben 1 kilo vermeye de razıyım yeterki almayayim:))

Sırf tekrar gaza geleyim diye geçen yıl olan kotumu giydim gecen ay icine giremiyordum simdi oldu ama tabiki rahatsız bir beden daha gitmesi lazim rahat olmasi için ama soymayacagim biraz rahatsiz olmak lazim tüm yeme istegim kayboldu birde mont almiyordum çünkü daha gecen senekilerin icine bile giremiyorum diye her sene daha geniş bir iki nereye kadar diye karar almistim simdi biri oluyor son aldigim ama olsun en azindan olan bir tane var artik

Olsun bu da guzel. Sanirim 90 la baslamistin diete. Biraz daha verirsen gelir insllh. Yeterki bozma

Aslında ben iddialıyım ama hiç bir zaman bir haftada 3 kilo vermedim spor yapamıyorum elimden geldigince okulda hareket ediyorum diyete uyuyorum demekki spor yapmam gerekiyor

Evet simdi daha düzgün gidiyor bakalim yeni hiçbir şey alamayacağım ta ki istediğim kiloya gelene kadar bu sefer bozmak yok

evet canım bende hiçbirşey almamaya karar verdim 10 senedir 90 ın altına hiç inmemiştim 89 hariç ayyy çok heyecanlıyımm bu hafta inerim inşallah:18::18:

Kızlarrrr Ben bu hafta çok pis diyet psikolojisine girdim.Çok kararlıyım en az iki kilo diyorum.O kadar kararlıyım ki bu akşam bir tepsi şekerpare yaptım bir yudum bile yemedim.Şerbetine giren parmağımı bile yalamadım o kadar yani.Hele ki zumba yaparken kulaklarımdan bile ter akıyo şıpır şıpır.İnşallah bunların mükafatını alırım pazar günkü birincilikte

Evet simdi daha düzgün gidiyor bakalim yeni hiçbir şey alamayacağım ta ki istediğim kiloya gelene kadar bu sefer bozmak yok

Bende 68 olana kadar almayacağım demiştim ve şuanki kiyafetlerim geniş geliyor. Evlendigimde 76 kilo idim en azindan 76 ya düşsem o zaman ki kiyafetlerimi giyerim diyorum. Almayacağım daa....
Bu arada ben tam iyileşemeden yine grip oldum yaaaa

Maşallah maşallah bu nasıl bir irade tebrik ediyorum. ..

Geçmiş olsun canım

hiç bir şey yapmadım nerde gireceğimi bilmiyorum ki

Canım diyet gruplarına gir orda "kilo çizelgesi nasıl yapılır" var oraya gir o sayfada anlatiyor linke tikla simgeleri seç detaylı anlatım o sayfada iyi oku anlamazsan tekrar konuşalım
Canım birde kağıt kalem al not almak için

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…