hadi yarışarak zayıflayalım her pazar en çok zayıflayan 1. olsun

klip süper ......işte ben böyle bi değişikliği eşim askerdeyken yapmıştım(o zaman sevgiliydik.adam şok olmuştu hala söyler .o zaman çok zayıftın diye.tarz da değiştirmiştim.mini etek çizme deri ceket ve sarı saç .adam havaalanında bayılcak sandım :)
bak şimdi yazarken düşündüm de neden olmasın tekrar yapabilirim...yapmalıyım.

tavsiyelerin için teşekkür ederim canım ara öğün yapıorum onları yazmadım henüz mesela azönce elma ve 1 tane limonlu form bisküvi yedim akşam yemeğimden öncede biraz ceviz yemeyi düşünüyorum hergün bu listeye uymıycam ne pişerse ondan yiycem birkaç kaşık ama akşamları salata ağırlıklı olucak salatayla doyuyorum çünküm

Son düzenleme:
merhaba kızlar bende diyette biri olarak konuya bi yazayım dedim bende her gördüğüm konuya bam diye atlıyorum söz konusu diyet olunca herkesin fikirlerini merak ediyorum geçen ayın 28 de başladım diyet ve spora boyum 1.64 kilo 62 di. iki hafta hiç bozmadan devam ettim ve cumartesi tartıldığımda 60 kilo oldugumu gordum yanı iki kilo gitii.yhuppi ama bi kere kaçamak yapıp bir dilim pasta yemiştim bunuda soylıyım hedefim 53 olmak hergün 3 litre su bitiriyorum .hergün spora gidiyorum aksatmadan 2 2.30 saat spor yapıyorum artık sıkıldım ya giydiğim şeylerın yakışmasını istiyorum ve sadce 7 kilo vermem gerek düşüncelerinizi eksik etmezseniz sevinirim :)

Ayni seyler bizimde basimizda. Sen yine zayifsin bana gore. Ben 91 kiloyum. Verecegim ama

inşallah canım. ben bir ara salmaya başlamıştım ama şimdi daha da hızlanacağım inş. bugun sabah nesfit yedim arada kucuk badem ezmesi ogle yemegınde 2 tavuk kanat yanında marul salata yedım 2 bardak da yesıl cay ıctım aksam yemek yemeyi düsünmüyorum yogurt yulaf ezmesı tarcın falan elma yıyıp gecıstırecegım aksam yemegımı inş.boylece gece yağ yakımım başlasın :)
çok kararlıyım gorumcemın sozunde ıstedıgım dar kesım elbıseyı aman suram cıktı aman buram cıktı demeden gıyecegım inşşş..

cnm akşam bir kase yoğurda bir çorba kaşığı keten tohumu katıyorum üstünede mutlaka su içiyorum keten tohumunu havanda öğütebilrsn

aaa mrb canım bu işe yarıyormu cidden bende deniyim bendede en büyük sorun wc sorunu :26: bitki çaylarıylada olmuyo bağırsak tembelliği yapıomuş bitki çayları

aaa mrb canım bu işe yarıyormu cidden bende deniyim bendede en büyük sorun wc sorunu :26: bitki çaylarıylada olmuyo bağırsak tembelliği yapıomuş bitki çayları

akşam yatmadan önce yedm rahatladm ama kişiye göre değişir ananasında cok etkisi oluyo cnm sabah ac karnına 1 dilim ve ara öğünlerde bir dilim yiyorum lavabodan cıkamıyorum

akşam yatmadan önce yedm rahatladm ama kişiye göre değişir ananasında cok etkisi oluyo cnm sabah ac karnına 1 dilim ve ara öğünlerde bir dilim yiyorum lavabodan cıkamıyorum

ananas bende pek işe yaramıo dilimin uyuşması dışında tabi ama keten tohumunu deniycem keten tohumunun tok tuttuğunuda duymuştum inş bende lavabodan çıkamam şiş olmak çok kötüüüüüü

Hımm bence sen isteğin elbiseyi şimdiden al Hem daha kararlı olursun Ohh elbiseye baktıkça daha da hırslanırsın hattaa

ananas bende pek işe yaramıo dilimin uyuşması dışında tabi ama keten tohumunu deniycem keten tohumunun tok tuttuğunuda duymuştum inş bende lavabodan çıkamam şiş olmak çok kötüüüüüü

cnm sakın günde 1 çorba kaşığını geçmesin zararlıymış haberin olsun

Hımm bence sen isteğin elbiseyi şimdiden al Hem daha kararlı olursun Ohh elbiseye baktıkça daha da hırslanırsın hattaa

simdiden almayı dusunmedım canım eşime desem ne gereği var deyip hevesimi kaçıracak ama sureklı elbıselere bakaraak kendımı motıve edebilirim iyi bir fikir getirdin aklıma :)

benim de kilo verme amacım aynı 62ydim geçen hafta bir hafta dikkat ett,m 2 kg gitti. bende ilk kez 62 gördüm tartıda hooop dedim kendime :) biz de bebek düşünüyoruz ama bu kiloyla hamile kalmak istemiyorum. 52-53 olsam oh diyeceğim. şurda kaldı 7 kilo onu da veririm artık biraz sabırla. katıl bize burası çok keyifli oluyor.

01/01/2014 78 kilo ile başladım
12/01/2014 76,5 kiloyum
1.hedef
02/02/2014 73 kilo
2.hedef
16/02/2014 70 kilo
3.hedef
02/03/2014 67 kilo
4.hedef
16/03/2014 64 kilo
5.hedef
06/04/2014 60 kilo

hadi bakalım görcez....hedefler tutacak mı ?

Inş canm çok azimli ve sabırlı olmalısın...

Hergün tartılma ama motivasyonun düşer ve kendini yemek yerken bulabilirsin ben bugün tartiyi evin bana en uzak kosesine koydum pazar günleri gidip yüzlesiyorum kendisiyle

Haklısın ınan günde kaç defa tartildigimi bilmiyorum ne yapayim merak ediyorum ama dediğini yapacam sağol...

bugün keten tohumunu bende denedim 1 kase yoğurta 2 tatlı kaşığı koydum saat 3 de ara öğünde hala tık yok bende pek etki yapmadı sanırım bekliyorum bakalım :97:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…