hadi yarışarak zayıflayalım her pazar en çok zayıflayan 1. olsun

Günaydın kızlar bende öncelikle kandilinizi kutlarım
Eveeeet kiloma gelince 91 olmuşum 1.5 kilo ancak gitmiş maalesef yavaş veriyorum olsun genede çok sevindim 10 günde 2 kilo Vermiş oldum
Devam ilkay bırakmak yok eger dikkat etmeseydin uzerine bir de kilo alabilirdin bunu da dusunmelisin. Bu hafta daha guzel olacak hadi bakalim. Takipteyim seni :KK34:

Arkadaslar Merhaba beni de aranıza alır misiniz daha önce yılbaşına kadar 15 kilo verme topigindeydim yılbaşı geçince bitti baktım bende salmaya başladım iyice .ama insana kadar 62 ye düşmek istiyorum şu an 69 kiloyum. 78 kilo ile vermeye başlamıştım. Ben de pazar günleri tartışıp size bildirecegim inş. Dün yazmayı hedefliyordum sanırım hasta oluyorum tüm gün her yerim ağrıdı yattım o yüzden. Şimdi de yürüyüş yapmak istiyorum ama hasta olmaktan korkuyorum
Aramıza hosgeldin canim. Azimle hersey oluyor. Hasta olma aman dikkat et bugün gerekirsr cikma yurususe ama evde bos durdukca da birseyler atistirma

Günaydın kızlar ben bu hafta katıldım aranıza o yüzden bayağı ciddi yaptım gelen misafirlerim oldu ama yemedim dün kardeşlerimle toplandık yine bozmadım baskülümü bile yanımda taşıdım ki bu sabah tartılıyım diye 73 kilo dan 70 e düşmüşüm çokk mutluyum benden 3 kilo gitti sizler ne yaptınız?? Umarım verdiniz. Herkese hayırlı kandiller dualarınız kabul olsun:))))

Çok güzel vermissin canm sakin gevşeme hep böyle devam et tebrikler...

Günaydın kızlar bende öncelikle kandilinizi kutlarım
Eveeeet kiloma gelince 91 olmuşum 1.5 kilo ancak gitmiş maalesef yavaş veriyorum olsun genede çok sevindim 10 günde 2 kilo Vermiş oldum
Seninde kandili mübarek olsun tebrik ederim ii vermissin canm hep böyle devam et

Cok iyi gidiyoruz bence haftada 2-3 kg ideal bu hafta belki 3 yapabiliriz. Seni dd tebrik ederim

Evet canım aslında çok iyi haftada 2 kilo ama benim biraz acelem var ben 21 aralıkta 22 haftalık bebeğimi kaybettim :KK43: ve şimdi 3 aylık bir korunma sürem var. Martın 16 sına kadar 58 veya en azından 60 olmam lazım :KK8: o zaman yeniden bebeğim olacak İNŞAALLAH RABİİM şu mübarek günde duaları kabul eder benim için dua edin nolur hemen hamile kalayım :KK49: :nazar: :emir_bebek:

Evet canım aslında çok iyi haftada 2 kilo ama benim biraz acelem var ben 21 aralıkta 22 haftalık bebeğimi kaybettim :KK43: ve şimdi 3 aylık bir korunma sürem var. Martın 16 sına kadar 58 veya en azından 60 olmam lazım :KK8: o zaman yeniden bebeğim olacak İNŞAALLAH RABİİM şu mübarek günde duaları kabul eder benim için dua edin nolur hemen hamile kalayım :KK49: :nazar: :emir_bebek:

Inş canım herşey gonlunce olsun...

İnşallah canım Rabbim hepimizin dualarını kabul etsin Bugün birbirimiz için de dua edelim

İnşallah canım Allah muradını versin. Bende 53 e düşünce bebek düşünüyorum bakalım kısmet :KK66:

Günaydın herkeslereee. Sabah uyandım ve koşa koşa tartıya gittim. Bakında ben de ki değişimler şöyle
pazartesi: 78.5
çarşamba 80.9
pazar yani bugün 77.1

Şu 5 günde 5 kilo zımbırtısından yapıyorum bugün son günüm. Normalde bugün 79.9 yarında 77.9 olmam gerekiyordu. Olsun 200 gramdan bir şey olmaz. Zaten 3 gündür hiç tuvalete çıkamadım. Bugün sporu biraz arttırırsam yarın 76.9 görebilirim umudundayım :KK52: Ayrıca tüm veren arkadaşları canı gönülden kutluyorum veremeyenlerde inşallah haftaya iki kat verirler:KK34:

Not: pazartesiden çarşambaya bu kadar çok artmasının sebebi 2 gün çılgınlar gibi yedim ama öyle böyle değil.

selam kizlar ya morelim çok ama çok bozuk, onca yürüyüs yapmama ragmen bogazima dur diyemedim istah patlamasi yasiyorum ve malesef bu haftada kilo almisim

geçen hafta 65,8
bu hafta 66,4

yani 5 haftada 5 kilo aldim utaniyorum :KK43:

günaydın kızlar.bu hafta yeterince spor yapamadım.yeterince su içmediğim günlerim oldu.birinciliği kaptırdım bu hafta benden 2 kilo gitti.tüm arkadaşlarımı azimlerinden dolayı tebrik ediyorum.veremeyen arkadaşların bu hafta kendilerini toplayacağına eminim.şimdiden hepimize başarılar dilerim. :13:

rabbim sana ikiz bebek versin inşallah.ama diyet yapıyorsun depoların boşalıyor.zayıflamak yerine daha çok sağlıklı beslenmeni tavsiye ederim.

selam kizlar ya morelim çok ama çok bozuk, onca yürüyüs yapmama ragmen bogazima dur diyemedim istah patlamasi yasiyorum ve malesef bu haftada kilo almisim

geçen hafta 65,8
bu hafta 66,4

yani 5 haftada 5 kilo aldim utaniyorum :KK43:

bu hafta kontrollü diyet yaparsın spor yapmıyorsan başlarsın. üzülme. :KK50:

Günaydın kızlar ben bu hafta katıldım aranıza o yüzden bayağı ciddi yaptım gelen misafirlerim oldu ama yemedim dün kardeşlerimle toplandık yine bozmadım baskülümü bile yanımda taşıdım ki bu sabah tartılıyım diye 73 kilo dan 70 e düşmüşüm çokk mutluyum benden 3 kilo gitti sizler ne yaptınız?? Umarım verdiniz. Herkese hayırlı kandiller dualarınız kabul olsun:))))

tebrik ederim.:KK9:

Inş canım herşey gonlunce olsun...

İnşallah canım Rabbim hepimizin dualarını kabul etsin Bugün birbirimiz için de dua edelim

İnşallah canım Allah muradını versin. Bende 53 e düşünce bebek düşünüyorum bakalım kısmet :KK66:

İNŞAALAH kızlar bu mürak günde ,hatrına kainat yaratılan insanların en şereflisi peygamberimiz MUHAMMET MUSTAFA (sallallahü aleyhi vesellem) hürmetine dualarımız en hayırlı şekilde kabul olur İNŞAALLAH

kandilimiz mübarek olsun.kızlar dualarınızda benide hatırlayın.inşallah bu yarışta olan tüm bayanlar istedikleri kiloya inerler bu sene.:KK16:

rabbim sana ikiz bebek versin inşallah.ama diyet yapıyorsun depoların boşalıyor.zayıflamak yerine daha çok sağlıklı beslenmeni tavsiye ederim.

AMİİİNNNN İNŞAALLAH .. diyet yapıyorum ama inan öncesinden daha iyi besleniyorum ara öğünlerim birgün meyve birgün çerez şeklinde :KK39: ben tatlı ve hamuru kestim az az yiyorum ve günde 2 saat hızlı yürüyüş umarım sadece yağ kaybederim kan ilacım ve folik asit alımına başlıcam 2 ay sonra uyarın için teşekkür ederim dikkatli olmaya çalışıyorum .. Kaybettiğim oğlumun acısını yeni bebekle :KK55: veya bebeklerle :13: hafifletirim İNŞAALLAH :118:

kizlar tebrik diyorum sizleri ne guzel kilolar veriyorsunuz
bense dikkat ediyorum son 3 gndur sporda yapiyorum resmen ac yattim hicbir ogun cok doyurmadim kendimi vere vere 600 g pes dogrusu nasil bir bunyem var
melike 2 kilo verdigine bile uzuluyor nerdeyse
benim bu yarista lider olmam imkansiz birsey sanirim simdiden havlu attim 3 kilo simdiye kadar hic veremedim 1.5-2 bile raziyim
icimi bosaltasim var

X