hadi yarışarak zayıflayalım her pazar en çok zayıflayan 1. olsun

Evet kizlar. Kilom 91. Kilo almisim. Gecen hafta 89, 5 dum. Simdi aldim. Heralde veren degil ama alan birincisiyim :KK43:( diyette yapmadim yedim.
Cok moralim bozuk. Kocamla kavga ettim anlasamiyoruz. Sorun kilodan cok esimin sorumsuzlugu tembelligi. Kendini bisey saniyo. Kilo verip sunun karsisinda dimdik, kendime guvenerek durayim diyom olmuyor. Ama artik yemem. Bugun cok ileri gitti. Lutfen kizlar bana yardim edin de vereyim su kilolarimi.

Günaydın kızlar bende öncelikle kandilinizi kutlarım
Eveeeet kiloma gelince 91 olmuşum 1.5 kilo ancak gitmiş maalesef yavaş veriyorum olsun genede çok sevindim 10 günde 2 kilo Vermiş oldum
Tebrik ediyorum canim. Kiloma yakin olan sen vardim. Simdi ayni kilodayiz. Birlikte goturelim bari. Lahana suyu ictin mi? Tavsiye ediyon mu? Masallh melike yine iyi vermis. Haftaya birinci olmak istiyorum.

Evet kizlar. Kilom 91. Kilo almisim. Gecen hafta 89, 5 dum. Simdi aldim. Heralde veren degil ama alan birincisiyim :KK43:( diyette yapmadim yedim.
Cok moralim bozuk. Kocamla kavga ettim anlasamiyoruz. Sorun kilodan cok esimin sorumsuzlugu tembelligi. Kendini bisey saniyo. Kilo verip sunun karsisinda dimdik, kendime guvenerek durayim diyom olmuyor. Ama artik yemem. Bugun cok ileri gitti. Lutfen kizlar bana yardim edin de vereyim su kilolarimi.

sıkma canını betül.şimdilik alttan al kilonu verip bir fıstık olduğunda alıcaksın intikamını.beraber verceğiz seninle.yeterki bırakma yemek yiyince kısır döngü devam ediyor unutma.:KK45:

Son düzenleyen: Moderatör:
günaydın kızlar.bu hafta yeterince spor yapamadım.yeterince su içmediğim günlerim oldu.birinciliği kaptırdım bu hafta benden 2 kilo gitti.tüm arkadaşlarımı azimlerinden dolayı tebrik ediyorum.veremeyen arkadaşların bu hafta kendilerini toplayacağına eminim.şimdiden hepimize başarılar dilerim. :13:

kızlar sabah aceleyle yazdım kontrol etmeden attım msjı ben kilomu yanlış yazmışım :KK17: 1 kilo verdim 2 değil. :KK30:

bazı bayanlardan hünüz ses çıkmadı ama birincimiz sanırım krep77 tebrik ederim.başarının sırrını bizimle paylaşırsın artık :KK9:

Günaydın herkeslereee. Sabah uyandım ve koşa koşa tartıya gittim. Bakında ben de ki değişimler şöyle
pazartesi: 78.5
çarşamba 80.9
pazar yani bugün 77.1

Şu 5 günde 5 kilo zımbırtısından yapıyorum bugün son günüm. Normalde bugün 79.9 yarında 77.9 olmam gerekiyordu. Olsun 200 gramdan bir şey olmaz. Zaten 3 gündür hiç tuvalete çıkamadım. Bugün sporu biraz arttırırsam yarın 76.9 görebilirim umudundayım :KK52: Ayrıca tüm veren arkadaşları canı gönülden kutluyorum veremeyenlerde inşallah haftaya iki kat verirler:KK34:

Not: pazartesiden çarşambaya bu kadar çok artmasının sebebi 2 gün çılgınlar gibi yedim ama öyle böyle değil.

pazardan pazara tartılıyoruz.pazartesi kilon 78.5 pazar 77.1 3.8 vermemişsin bence.:44:

Son düzenleyen: Moderatör:
Tebrik ediyorum canim. Kiloma yakin olan sen vardim. Simdi ayni kilodayiz. Birlikte goturelim bari. Lahana suyu ictin mi? Tavsiye ediyon mu? Masallh melike yine iyi vermis. Haftaya birinci olmak istiyorum.

Sağol canım lahana suyunu içmedim sadece 10 ar dakikalık 5 set spor um var birde diyetisyene göre beslemeye çalıştım çok gitmedi ama melikenin de dediği gibi kalıcı olur inşallah

Canım hiç üzülme bu gel gitler oluyor maalesef. bugün mübarek gün çok dua et. maalesef her erkekte var sorumsuzluk tembellik. dediğin gibi dimdik dur karşısında göreceksin her şey kendiliğinden düzelecek... sakin yemeklere saldirma bol şu iç

günaydın kızlar.bu hafta yeterince spor yapamadım.yeterince su içmediğim günlerim oldu.birinciliği kaptırdım bu hafta benden 2 kilo gitti.tüm arkadaşlarımı azimlerinden dolayı tebrik ediyorum.veremeyen arkadaşların bu hafta kendilerini toplayacağına eminim.şimdiden hepimize başarılar dilerim. :13:

Dikkat etmedigin halde 2 kilo ee ben ne diyeyim kafamı nerelere vurayimmm:))

Arkadaslar Merhaba beni de aranıza alır misiniz daha önce yılbaşına kadar 15 kilo verme topigindeydim yılbaşı geçince bitti baktım bende salmaya başladım iyice .ama insana kadar 62 ye düşmek istiyorum şu an 69 kiloyum. 78 kilo ile vermeye başlamıştım. Ben de pazar günleri tartışıp size bildirecegim inş. Dün yazmayı hedefliyordum sanırım hasta oluyorum tüm gün her yerim ağrıdı yattım o yüzden. Şimdi de yürüyüş yapmak istiyorum ama hasta olmaktan korkuyorum

Hoşgeldin canım evde ZUMBA yapmayı deneyebilirsin oda çok etkili

Teşekkürler arkadaşlar belki daha yazamayan arkadaşlar vardır başka birinciler çıkar :) melîke sen de geçen hafta 3 kîlo verdin bu hafta 2 iyi vermişsin bravooo sana kısacası az yedim
Kahvaltım hep aynı:

Domates salatalık maydanoz lıght beyaz peynir 4 zeytin şekersîz çay 5 tane altınbaşak biskivi
Öğlen : yağsız salata lıght ton balığı ( limonlu) yada köfte yada tavuk( yağsız baharatlı)
Akşam: yağsız mercimek çorbası( içinde sadece kuru soğanla yaptım)

Aralarda meyve ve hurma yedim tatlı ihtiyacını gidermek için

Bu hafta ne yerim bilmiyorum yarın belli olur( canım ne çekerse)

Evet canım aslında çok iyi haftada 2 kilo ama benim biraz acelem var ben 21 aralıkta 22 haftalık bebeğimi kaybettim :KK43: ve şimdi 3 aylık bir korunma sürem var. Martın 16 sına kadar 58 veya en azından 60 olmam lazım :KK8: o zaman yeniden bebeğim olacak İNŞAALLAH RABİİM şu mübarek günde duaları kabul eder benim için dua edin nolur hemen hamile kalayım :KK49: :nazar: :emir_bebek:

Canım çok geçmiş olsun çok zor bir dönem atlatıyorsun buraya gelmen çok iyi olmus Rabbim inşallah sen kısa zamanda anne olmanı sağlıklı bir şekilde bebeğini kucağına almayı nasip etsin

yaaaaaaaaaa herkes 1 2 3 kilodan bahsediyor ben vere vere 400 gr verdim sizin adınıza sevindim kendi adımada çatladıııımm... öhü öhü öhü ama varya bo hafta çok azimliyim yalnız bu güne kadar hiç bir haftada 3 kılo veremedim yinede deneyecem bu arada birincyi tebrik ederim hep böyle zayıfla inşallah herkese hayırlı kandiller...:nazar:

X