hadi yarışarak zayıflayalım her pazar en çok zayıflayan 1. olsun

menüm
kahvaltı yeşil çay ve elma
öğle bir tost ve bir bardak ayran
ara bir bardak süt ve iki galeta
akşam salata

Herkes kacamak yapsada yine gayretle devam ediyorlar. Ben de bu 2 gündür özellikle dün kendime izin verdim 4 aydir hiç hamur isi yemiyordum ama dun yedim iste bigun de orta

hoşgeldin.öncelikle bir dahiliye doktoruna gidip kan tahlili yaptır (karnın açken alıyorlar) hipotroidin olabilir.ihmal etme mutlaka yaptır.biz buradayız.sende aramıza hoşgeldin.
Cevap verdiğin için çok teşekkür ederim canım hoşbulduk:) peki ben sana bişey daha sorucam doktoragittiğimde rejim yapıorum ama kilo veremiyorum mu diycem ben doktorları pek sevmiorum oldum olası bana souk gelirler ve çok hasta olmadığım sürecede gitmem annemde troid var zaten ve kalıtsal bi hastalık olduğunu biliorum açıkcası hormonelde bazı sıkıntılarım var doktor korkum yüzünden hep ihmal ediorum :/

benimde bu gun en fazla dikkat ettigim gunumdu bundan sonra hep boyle olsa
sizin yediklerinize bakiyorumda burcu cankek nasil dayaniyorsunuz kizlar banada soyleyin ya suan cok acim ama yemeyecegim sporda tam yapamiyorum zaten
bugun yediklerim
sabah
3 b su
1 kk peynir
2 zeytin 1 catal lbne recel
3 catal sucukluyumurta
1 d ekmek
ara yarim portakal
ogle. 3 b su
1 t abak corba
2 k bezelye yemegi
2 c makarna
ara yarim b portakal suyu
aksam 1 kase yogurt yarim pk diyet biskuvi

DİYET YAPACAĞIM de annenin troit hastalığından bahset.kilo veremediğini söyle.diyetisyene gideceğini söyle aç git.b12 eksikliği demir eksikliği kolesterol hormon testi yapılıyor genelde onu al ister özele ister devlet hastanesine bir diyetisyene sonuçlarla git.ihmale gelmez ilaçla tedavi edilecekken ameliyat olma bence. sonrada ne dediğini bizimle paylaş biz senin yanındayız. :13:

Merhaba arkadaşlar aranıza yeni katıldım...
Bende pazartesi diyete başladım bugün 4. gün bende kendime ve sizlere gaz vermek için üye oldum siteye :)
Yol arkadaşı olalım :)

Merhaba arkadaşlar aranıza yeni katıldım...
Bende pazartesi diyete başladım bugün 4. gün bende kendime ve sizlere gaz vermek için üye oldum siteye :)
Yol arkadaşı olalım :)

hosgeldin canım:))Kesinlikle burası çok ii oluyo gaz konusunda bazen kaptırıyoruz kendimizi yemeğe o zaman arkadaşlar giriyor devreye)Bu arada boyun ve kilon kaçtı canım?

canım benim bi ay oldu diyete başlayalı ve gerçekten az. yiyerek de doyulabileceğini. öğrendim yani midem küçüldü Sen de zamanla alışırsın biraz sabret Hem senin menün de gayet güzel Akşam yemeğinden iki saat sonra da bi porsiyon meyve ye hem aç yatmamış olursun hemde günlük meyve hakkını yemiş olursun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…