hadi yarışarak zayıflayalım her pazar en çok zayıflayan 1. olsun

Naptın @melike06 Nasıl gitti bugun benim aksam yemeyi gece kaldı yaaa daha yemedim öğlen de bişey yemedim aksam üstü midem bulandı bir cukulata yedim maalesef ama su içiyorum bitki cayı içtim aksam yatarken yine içeceğim

arkadaşlar bi müddet yazamadım çoluk çocuk koşturmacadan zaten henüz diyete de başlayamadım.ben başlamadan herkes diyeti bırakmış sanırım kimsecikler yok ortada. ben yarın lahana çorbası diyetine başlıyorum.sabah kilomu tartılıp yazıcam.benle birlikte yeniden başlamak isteyenleri bekliyorum

eveeeet lahana çorbası diyetimin ilk günü sonra ermiş bulunmakta.bugün bol miktarda lahana çorbası ve meyve yedim.iyiydi bugün.kendimi iyi hissediyorum şimdilik sorun yokyarın ise meyve yerine sebze yeme günü.hadi bana kolay gele ;-)

Hımm yarış mı? tam bana göre:))

diyete başlayalı iki hafta oldu 68 le başladım sanırım şu an 65 oldum ama yine de yarın sabah tekrar tartılıp yazarım:))

Gaza ihtiyacım var valla çok ii olacak!..
Gunaydin kizlar araniza yeni katiliyorum yeni uyeyim ..canim bende 68.5 kiloyum boyum 1,60 sen iki haftada guzel kilo vermissin tebrik ederim ...bende basladim ucuncu gunum bugun hersey guzel gidiyor..ben biraz ozgur ruhluyum diyetisyenide denedim ama bi au disinda. Bagli kalamadim o diyete
.bu yuzden kendimi tanimaya karar verdim ve kendime saglikli beslenme progfami olusturdum kucuk hedefler ve buyuk hedeflerimi belirledim ..yemeklerden korkmadan yasamayi ogrenmeye calisiyorum ...ehhh ciss degilde miktarini ayarlarsak sknti olmayacagini biliyorum cunku..kendimizi bastirarak kilo vermeye calisirsak zihin biyerde isyan eder cunku ..eski kiloya geri doneriz psikolojimizde yipranir..bu yuzdennn kizlar ablamin kinasina kadar bi hedefim var saglikli az az ve dengeli beslenerek kilo vermek ..ozgurce kilo vermenin de tadini cikaralim birlkte kizlar ..fotoda paylascam zayifladikca sizlerle ..azmimizi herkes gorsun kac kilo oldugumuz onemli dehil 100lu kilolarda bile olsak onemli olan zihnimiz kilo almasin kizlar gaza devammm :) temmuza kadar devam etcemmm...etliyim butluyum mutluyum degilde etliyim butluyum ama zayifliyorum cooook mutluyum yeni sloganimmmm :))) optummm kocaman melekler

ne kadar yer gezsem ne kadar 7. takımın üyeside olsam evime gelmiş gibiyim burada burası olmadan olmuyor .ben buradayım bulamazsanız özelden mesaj atın veya 7. takıma gelin.

bugünki menüm olmadı tatilya malum herkes evde spor tekledi ama yarın toplayacağım.şuan 89 kiloyum başladığımda 96 idim.azmettim 60ı göreceğim inşallah.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…