hadi yarışarak zayıflayalım her pazar en çok zayıflayan 1. olsun

Günaydın kızlar burcubilen valla doğum yapmana göre çok süpersin Allah analı babalı büyütsün evladınızı
Ben eski kilorımu geri aldım yinede hep birlikte başarmak istiyorum
Burası olunca kendimi tutabiliyorum tek başına olmuyor hadi birlikte başaralım
Sabah sıcak su limon içtim
Kahvaltım domates salatalık lor peyniri 4zeytin maydonoz 5 tana altınbaşk biskivi şekersiz çay

Günaydın kızlar burcubilen valla doğum yapmana göre çok süpersin Allah analı babalı büyütsün evladınızı
Ben eski kilorımu geri aldım yinede hep birlikte başarmak istiyorum
Burası olunca kendimi tutabiliyorum tek başına olmuyor hadi birlikte başaralım
Sabah sıcak su limon içtim
Kahvaltım domates salatalık lor peyniri 4zeytin maydonoz 5 tana altınbaşk biskivi şekersiz çay

amin canım sağolasın.ben artık spor yapabileceğimi sanmıyorum iki çocuk bana yeterince spor oluyor zaten :-) ama artık daha düzenli ve dikkatli yemeye devam edicem bu konuda sizlerden de yardım bekliyorum emzirdiğim için nasıl beslenmem gerekiyo.

Günaydın kızlar hava yapmurlu soğukta olsa zayıflama azmimizi kaybetmeyelim
Burcucum bende spor yapamıyorum o zayıfladığımız dönemden sonra evde tadillat yaptık balkonun bir bölümünü salona kattık benim koşu bandına elvada demek zorunda kaldım :)
Emziren anneler için de ne yazsam yalan bilemiycem benim kız mamayla büyüdü dikat edicen aman sütün azalmasın zaten çok kilonda yok canım asıl sen bize gaz ver oooooo ne yapcaz biz kızlar
Kahvaltım tamamdır şimdi keyif çayı içicem sizlerede afiyet olsun

Sabah yazdığım mesajdan başka hiçbirini z bişeyler paylaşmamış bu nasıl azim hayretler içindeyim eskiden böylemiydi
Ahhhh nerde o günler !!!!!!!!

herkes gitmiş yine tek başınayım.neyse kendi günlük yaptıklarımı anlatır içimi dökerim bende bu topiğe elbet bir okuyan olur.:110:

X