hadi yarışarak zayıflayalım her pazar en çok zayıflayan 1. olsun

melikecim süpersin maşallah.sen işi baya ciddiye almışsın ne güzel araştırma da yapıyorsun.seni takdir ediyorum... :)
diyetisyene gittin mi

dün gezdim eğlendim gecesine regli oldum tüm gündür sancıdan yatıyorum böyle durumlarda tekrar hamile olasım geliyor:KK50: o yüzden yazamadım sayfalar ne çabuk ilerliyor takip etmek zorlaşıyor. bu gün kırizine girdim oğlumun 12 gr çikolatalarından aşırdım.görünce kızdı anne sen yeme yeme dedim diye çocuk bile biliyor annesinin ihtiyacı olmadığını

Hem kendi hastalığımla hem de kızımın ki ile uğraşıyorum.. bu hafta pek yazamam ama kilo bildirimi yapacağım pazar günü...

Selam kızlar bugün hep hastaneyle uğraştım sabah gittim kan verdim egzersiz programına katıldım günde 5 kez yapacağım öğleden sonra diyetisyene gittim bu kez olacak inşallah kendime güvenim geldi bu arada 500 gr daha gitmiş pazardan beri

melikecim süpersin maşallah.sen işi baya ciddiye almışsın ne güzel araştırma da yapıyorsun.seni takdir ediyorum... :)
diyetisyene gittin mi

teşekkür ederim bak gaza geldim yine.2 kere gittim tv de diyetisyen önerilerini kaçırmadım nette araştırma yaptım ama yetmiyor seni ateşliyecek bir sebeb lazım.oda yetmiyor inat etmeni sağlayacak dostlar lazım.en yakın arkadaşım 98 kilo diyet yapalım akapunkyura gidelim sohbetleri hep şu gün gel bak sevdiğin pastadan yapacağımla yada bak şu tarif güzelle bitiyor.burada paylaşımlar yaparken yada yazılanları okurken diyete sadık kalıyorsun birşekilde.herkesten birşey öğreniyorsun.mesela ben bu konuyu açtığım gün uymadım diyete ama burcubilen ve snforetmeni yazdıklarıyla beni etkiledi.eminim birçoğumuz öyleyiz.birbirimizden etkileniyoruz. ve ben buradaki çoğu bayanın yaza kadar istediği kiloya ineceğine inanıyorum.
:nazar:

Son düzenleyen: Moderatör:
Selam kızlar bugün hep hastaneyle uğraştım sabah gittim kan verdim egzersiz programına katıldım günde 5 kez yapacağım öğleden sonra diyetisyene gittim bu kez olacak inşallah kendime güvenim geldi bu arada 500 gr daha gitmiş pazardan beri

hadi hayırlı olsun neler yaptığını diyetini bizimle paylaşırsın. :KK3:

Slm kızlar şuna vicdan azabındayim gümüşhaneli bi arkadaşımın getirdiği kömelerden tam 6 tane yedim sonra 1 kase çorba offff yedikten sonraki pişmanlık var ya çok kötü ama yarın telafi edcem byyy

Canım diyet klasik diyet günde altı öğün verdi 1600 kalorilik ara öğünleri atlamamamı söyledi süt veya yoğurt artı meyve var aralarda

MEYVE VE SÜT TOK TUTUYOR.kalsiyum zayıflamaya yardım ediyor.kemik erimesinide önlüyor.ben sütü çooook seviyorum. :KK56:

Selamm.Ben burda yeniyim diyet yapacak birilerini arıyordum.Tam bana göre :KK23: 163 boy 75 kilo.. Zamanında 69 da düşmüştüm amaaa neyse artık 70 ler yetti. Düğün de var :KK76: anlıycanız 57 ideal kilom bayağı yol katetmem lazım ama şuan 65 olsamda çok iyi olacak.Ne diyorsunuz,aranıza alıp,1 ayda birlikte verir miyiz :KK31: ?

Selamm.Ben burda yeniyim diyet yapacak birilerini arıyordum.Tam bana göre :KK23: 163 boy 75 kilo.. Zamanında 69 da düşmüştüm amaaa neyse artık 70 ler yetti. Düğün de var :KK76: anlıycanız 57 ideal kilom bayağı yol katetmem lazım ama şuan 65 olsamda çok iyi olacak.Ne diyorsunuz,aranıza alıp,1 ayda birlikte verir miyiz :KK31: ?

slm canım hosgeldin Kesinlikle doğru yerdesin :))Düğün ya da bayram olmasa bile bizim artık kendimize bi çeki düzen vermemiz gerekiyo.Vee yaza fit girmek için şimdi diyet zamanı.Hepimize Allah kolaylık versin .Emeklerimizi boşa çıkarmasın inşallah :KK34:

hoşgeldin 18 kilo fazlan var sanırım az. beraber veririz inşallah :KK3:

$1013285_716878188331325_424996886_n.jpg :KK53::KK52::KK47::nazar:

X