hadi yarışarak zayıflayalım her pazar en çok zayıflayan 1. olsun

Melike, burcu, esra dietler nasil gidiyor? Benim korktugum sey basima geliyo sanirim. Kacamaklr cogaldi. Pazartesi cok degil de. Dun biraktim resmen. 2 3 gundur bir veli canimi cok slktl. Kenar semtte kultursuz, terbiyesiz veli. Benimde zaten canim slkklnken yemeler bu hale getirdi beni. Uzuluyorum kendime. Hevesim gitti yine.

Gucumu toplamam lazim.
Panik yok panik yok. Bugun crsb. Daha pazara cok var. Silkelenmem lazim. Ayakta dimdik durmam lazim. Kocama karsi zirhimi takmam lazim. Kilo vermem ve guzellesmem lazim. Kendime guvenimin gelmesi lazim. Yapabilmem lazim. Yapmam lazim. Yaptigim kacamagin ahini vahini yapacagima yediysem yedim diyip hadi bakalim sira yememede demem lazim. Haydi bakalim diete

Melike, burcu, esra dietler nasil gidiyor? Benim korktugum sey basima geliyo sanirim. Kacamaklr cogaldi. Pazartesi cok degil de. Dun biraktim resmen. 2 3 gundur bir veli canimi cok slktl. Kenar semtte kultursuz, terbiyesiz veli. Benimde zaten canim slkklnken yemeler bu hale getirdi beni. Uzuluyorum kendime. Hevesim gitti yine.

canım ya benimde bir kaç gündür saçma sapan gidiyor o yüzden bu gün biraz daha erken kalktım kahvaltımı yaptım düzene girsin diye. ama o velilerden hep karşına çıkacak yapacak bir şey yok bazen tiksindiriyorlar öğretmenlikten haklısın. tatlım biz zaten bu yüzden kilo alıyoruz ben zayıfken sınırlenince midem ağrır günlerce bir şey yiyemezdim şimdi buzdalabının önüne sandalye atsam yeridir.madem değiştik yine değişebiliriz diye düşünüyorum. o yüzden baştan başla gerekirse 100 kere başla fit oluncaya kadar az inatçı ol:KK20::KK20::KK20::KK20::KK20::KK20:

evet tartım geldi ve 67 kilo ile başlıyorum allahım hayatımda ilk defa 67yi gördüm:KK14::KK14::KK14:
neyse diyet yapamıyorum ama spora başladım bakalım pazar sonuç ne olacak

evet tartım geldi ve 67 kilo ile başlıyorum allahım hayatımda ilk defa 67yi gördüm:KK14::KK14::KK14:
neyse diyet yapamıyorum ama spora başladım bakalım pazar sonuç ne olacak

Gucumu toplamam lazim.
Panik yok panik yok. Bugun crsb. Daha pazara cok var. Silkelenmem lazim. Ayakta dimdik durmam lazim. Kocama karsi zirhimi takmam lazim. Kilo vermem ve guzellesmem lazim. Kendime guvenimin gelmesi lazim. Yapabilmem lazim. Yapmam lazim. Yaptigim kacamagin ahini vahini yapacagima yediysem yedim diyip hadi bakalim sira yememede demem lazim. Haydi bakalim diete

işte bu tabi ki aynen devam olan oldu artık önümüze bakalım

Slm Canm bende bu şekilde bunalım geçirdim ama yeter artık dedim ve diyete başladım kurban bayramından beri yapıyorum yavaştan olsa veriyorum 92 den 85.9 indim iki aydır diyetisyene gidiyorum in§ 60 kadar inecem yavaş ta olsa veriyorum yanisana sabırlı ve istikrarlı olmanı tavsiye ederim herşey gönlünce olsun

canim ne kadar guzel kilo vermissin ustelik azimli gordum seni tebrik ederim :KK9:insallah biran once inersin istedigin kiloya

sabah güne sarmısak cayımla başladım şimdide 2. galetamı yiyorum 1 tane hurma 1 tane gün kurusu 1 tane de ceviz yerim öğle yemeğine kadar

TATLIM BİZLER GENELDE HERŞEYDEN DENGELİ YİYORUZ O TARZ DİYETLERE GÜVENMİYORUZ.PORSİYONUMUZU YARIYA İNDİRDİK HAREKETİMİZİ İKİ KATINA ÇIKARTTIK.ABURCUBUR ŞEKER YOK.bir ara denemişsin bak yine almışsın sana tavsiyem yeme düzenini sağla 6 öğün belirle kendine spora başla ben evde zumba yapıyorum mesela. test ne testi anlamadım.hamilelik şüphen mi var. :KK55:

canim ben yedigimi yariya indirdigim zaman cok yavas kilo veriyorum buda beni depresyona sokuyor bende o anda birakiyorum spor olarak ab 360 diye aletden alacam onu onunla haledecem test olarak hamile degilim:KK16: kan seviyem cok dusukdu birde kolesterol seker testi yaptircam yarin gel dedi dr ac karnina butun degerlerine bakariz dedi onun icin dedim 2 saat gectimi acikip ellerim ayaklarim titriyor onun icin genel test yaptircam yarin ama 6 ogun hosuma gitti onu bir deneyim:KK1: sagol canim :KK16:

Gucumu toplamam lazim.

Bravo sana çok güzel söylemişsin pes etmek yok kaçırdık diye bırakmak yok kendimiz için bırakmayacağız bennn bu kez inat ettim gidecek malesef yavaş gidiyor haftada 1 ancak verebiliyorum ama olsun ayda 4 eder. bu arada kızlar vücut yagim çok çıktı hele metabolik yaşımi duyunca beynimden vurulmuşa döndüm bırakmayacağım ne olursa olsun daha hirslandim sende bırakma arkadaşım çok güzel veriyorsun devam et

Hayatta hiçbîşeye üzülmeye kendini sıkmana değmez karşımıza zorluklar tabiki çıkacaktır ama o zorluğa RAĞMEN ben kendimi kaybetip hiç bir yemeğe saldırmadım diyebilrsek kendimîzî daha güçlü hissederîz arkadaşım daha pazara kaaaaç gün var hiç bîrşey için geç değil yaza kadar hepimiz ince olucaz inşallah:))) herkeze bol iradeli günler hiç güç bizi yıldıramaz:))

günaydın güzeller gerçekten süpersiniz .enerjiniz çok yüksek.maşallah size....
sizin sayenizde bende gaza geldim.teşekkürler...

slm canım Amaan takma canım böyle insanları kafana,kafanı meşgul ettiğine degmez yani sen diyetine konsantre ol :KK34:
off gerçi benim de 2 gündür karışık geçiyo aslında bi yönden iyi bi yönden kötü oldu benim için. Kötü olan dün misafirliğe gittim e malûm güzel bi tabak hazırlanmış, yedim tabi :KK50: ama yarısını.Öğle yemeği yememistim zaten tabi bu bahane olmamali.İyi haber eve geldiğimde midem bulanıyodu.Siz şimdi bunun neresi iyi diyeceksiniz ama şunu gördüm ki midem gerçekten az yemeğe alışmış. Yani hamur işi tatlı börek çörek yemeden bi aydır yaşıyorum .E Demek ki insan alışıyormus.Valla gece bile zor uyudum ama bana ders olsun bu.

Yarın diyete başlayalı bir ay olacak 4 kilo vermiş oldum bi ayda.Sizde biraz sabredin arkadaşlar .Mideniz bu yeni yeme şekline alışacak.Sadece gerekli olan biraz AZİM ve SABIR :KK14:

CANIM BAZEN İSTİKRAR BOZULUYOR.AMA PES ETMEK YOK.SİNİRLENDİĞİNDE YEMEMEYİ ÖĞRENECEKSİN MECBUR.çünkü ideal kilona indiiğinde bile yersen geri alırsın biz burada temelli veriyoruz kiloları.şimdi silkelen ve bugün daha çok asıl zayıflama yarışmamıza zor bir yoldayız ama güzel sonuçlar alacağız.öğretmenlik zor bir meslek ama senin tek kimliğin öğretmenlik değil.öğretmenliğe o kadar bağlısın ki ismini bile bilmiyoruz bence artık sana burada isminle hitap edelim.nurten ceceli nin bir kitabını okuduğumda farkettim.anneyim eşim evhanımıyım ama melike olmamışım.kendime hiç vakit ayırmamışım.önce o veli hayatında nekadar önemli onu düşün.ve kendin için asla vazgeçme..... :nazar:

Slm canm sıkma canını beldede öyle veliler var canm sıkiliyor ama hadlerini bildirip yolluyom ben yaptığım işi biliyorum yapıyorum haksızlık yapmıyorum o halde kimse bana birşey diyemez desede dinlemiyorum deyip öğrencilerine bakmalisin çok canın sıkıldığında hemen limonlu bir yeşil çay iç o hem iştahını kapatır hemde sakinlesirsin ben yaptığımöyle yapıyorum durmak yok sabır şart sabır sabır sabır...

X