hadi yarışarak zayıflayalım her pazar en çok zayıflayan 1. olsun

Eğer ozel degilse yasiniz ve kilonuz kac sorabilir miyim? hedfiniz cok. güzel ulaşmayı nasib etsin yaradan.

Ben 33 yasindayim canim kilom suan 60 toplam 22 kilo verdim ..amin canim cümlemize insallah ;-)

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

süper siniz maşallah 22kilo benim icin büyük bir hayal.burada mı verdiniz kilolarinizi birde hepsi diyetlemi gitti bu kilolarin diye sorsam cok mu olurum?

ben yeniyim yarışmaya katilmak istiiyorum ama neler yapmam lazim bilmiyorum boy160 kilo 85 yaş 29 yani dibe vurmuş vaziyetteyim yardimmmm
Aramiza hoşgeldin....
Naz arkadaşim seni bilgilendirmiş zaten :))
Ama bende mesela kalori takipi yaparak diyet demiyelimde ben diyet yapmayi pek sevmem :)
az yiyerek ama istedigimi yiyerek veriyorum kilocuklari.ayriyeten sporda yapiyorum.
bugün tam 1ay oldu başlayali ve 4.5 kilom gitmiş.
İstersen kalori takibi'de deneyebilirsin mesela....
Hep beraber aşariz inşallah

süper siniz maşallah 22kilo benim icin büyük bir hayal.burada mı verdiniz kilolarinizi birde hepsi diyetlemi gitti bu kilolarin diye sorsam cok mu olurum?

Benim icinde hayaldi canim ...
82 den 68 diyetle 68 den 60 a hem diyet hem spor...
Yok canim burda vermedim ama epey bir zaman once burda baska bir grupta 10 kilo vermisligim var buraya motivasyonumu kaybettigim icin döndüm ve iyi ki dönmüsüm ;-)

hosbulduk naz hanım a söylediğim gibi cok sicak cok ictensiniz diyet konusuna gelince hem fikiriz galiba
Biz hep buradayiz :) sanada iyi geceler...Dedigim gibi kalori takibi işine yatiysa sana bir site önerebilirim özelden ... Ben şahsen cok memnunum :)

Son düzenleme:
Merhabalarrrr
Bende araniza katilmak istiyorummm.bende cok kez diyet yaptim bozdum werdigim kilolar geri geldi bilindik hikayeler bende karaliyim bu sefer ama motiweye ihtiyacim warrr.kendimden bahsedeyim 23 yasi ayim bi oglusum war ben bi ay once doyete basladim basladigimda 96 kiloydum simdi 90.8 im burda nasil oluyo her pazar kilo bildirimimi oluyo hergun menu yaziliomu yardimci olursaniz sewinirim

Merhabalarrrr
Bende araniza katilmak istiyorummm.bende cok kez diyet yaptim bozdum werdigim kilolar geri geldi bilindik hikayeler bende karaliyim bu sefer ama motiweye ihtiyacim warrr.kendimden bahsedeyim 23 yasi ayim bi oglusum war ben bi ay once doyete basladim basladigimda 96 kiloydum simdi 90.8 im burda nasil oluyo her pazar kilo bildirimimi oluyo hergun menu yaziliomu yardimci olursaniz sewinirim

Aramiza hos geldin fezay

Öncelikle diyetin daim olsun insallah ;-)

Biz burda hergün ne yedik ne ictik spor ne yaptik ne kadar yaptik rapor veriyoruz :)

Pazartesi günleride kilo bildirimi yapiyoruz canim ;-)

Merhabalarrrr

Aramıza hoş geldin....

aresercim sende 5 li rakamlari gormussun senin adina cok sevindim senin boy kacti:44: kilon cok iyi cunku:nazar:

Evet nihayet ellili rakamları gördüm ve hafta sonu davetiye dağıttığım yerlerde herkes ne kadar zayıfladıgımı söyledi nim çok mutlu oldum...benim boy 1.59 canım boyum kısa biraz...

Bugun ki,menüm

Sabah : 1 kupa lıght sutlu nescafe

Öğlen : 2 haşlanmış yumurta, limonlu yeşil çay

Ara: şekersiz turk kahvesi

Aksam : ızgara tavuk

2 litre su, 30 dk spor...

herkese Günaydın kahvaltimi şekersiz cay ve omletbide 3 dilim peynir le yaptim öğlen tost ve ayran aksamida salatayla gecirmeyi hedefliyorum herkese kolay gelsin

Günaydin hanimlar

Sanada kolay gelsin nina ..;-)

Bugün benim kahvaltim

Meyveli yogurt canim bisey istemiyor henüz

Kahve mi yudumluyorum ;-)

Hosbuldummmm
Cvb verdigunjz icin tskr edrm pazar gunu tartilioyuz pazartesimi bildirim yapioruz?ayy aranizda en kilolu benim galiba bide bi hedefim war eylul 1.nde 70 kilo olmak esimle iddaya girdik.bidesiz cok az yiyosunuz nese bana guc weririsiniz ins diyet icin tam dogru yerdyim simdiden cok saolun.
Kahwaltimi paylasayim ozaman bi dilim peynir bidilim kepekli ekmek uc zeytin ni yumurta salatalik
Ayyy cok heycanlandim sizce hedefime ulasirmiyimmm:')

Hosbuldummmm
Cvb verdigunjz icin tskr edrm pazar gunu tartilioyuz pazartesimi bildirim yapioruz?ayy aranizda en kilolu benim galiba bide bi hedefim war eylul 1.nde 70 kilo olmak esimle iddaya girdik.bidesiz cok az yiyosunuz nese bana guc weririsiniz ins diyet icin tam dogru yerdyim simdiden cok saolun.
Kahwaltimi paylasayim ozaman bi dilim peynir bidilim kepekli ekmek uc zeytin ni yumurta salatalik
Ayyy cok heycanlandim sizce hedefime ulasirmiyimmm:')

Rica ederim canim burda hepimizin hedefi zayiflamak kilolardan kurtulmak ;-)

Biz pazartesi sabahlari tartilip kilo bildirimi yapiyoruz ...
Biz seni burda motive ederiz arkadasim insallah iddayi kazanirsin ama kendine de dikkat et birden fazla yüklenme ;-) zamanla alisicak bünyen az yemeye :)

Yas boy kilo kac ....
Kac kilo vermek istiyorsun canim

X