hadi yarışarak zayıflayalım her pazar en çok zayıflayan 1. olsun

Merhabalarrrr
Bende araniza katilmak istiyorummm.bende cok kez diyet yaptim bozdum werdigim kilolar geri geldi bilindik hikayeler bende karaliyim bu sefer ama motiweye ihtiyacim warrr.kendimden bahsedeyim 23 yasi ayim bi oglusum war ben bi ay once doyete basladim basladigimda 96 kiloydum simdi 90.8 im burda nasil oluyo her pazar kilo bildirimimi oluyo hergun menu yaziliomu yardimci olursaniz sewinirim

Simdi gördüm canim ...

6 kilon gitmis bile tbr ler ;-)
Basarabilirmiyik diye sormusun
Basaricaksin canim yeter ki iste ;-)

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Günaydin hanimlar

Sanada kolay gelsin nina ..;-)

Bugün benim kahvaltim

Meyveli yogurt canim bisey istemiyor henüz

Kahve mi yudumluyorum ;-)

Saat 10 gibi kabakli peynirli omlet

Saat 14 aktivia müsli

Ara 1 elma

Aksam icinde balik ve salata düsünüyorum

Ve 30 dakika eliptik bisiklet ;-)

Xnazx a katılıyorum istersen herşey olur bende oğlumun sünnet düğünü için kendimi şartladım düğüne çok az kaldık benim hedefime de az kaldı hala kendim inanamıyorum nasıl gitti bu kilolar diye ekmeksiz hiç bir şey yiyemeyen ben şimdi haftada 3 gün ekmek tüketiyorum o da günlük 2 şer dilim olarak ama alıştım insan isteyince herşeyi basarır ben çok istedim ve başarmak üzereyim bu beni daha çok mutlu ediyor...

Anladığım kadarıyla sigarayı bırakmak istiyorsunuz size tavsiyem Alen carr videolarını ızlemeniz ve hatta sineması çıktı bırakmak istiyorum diye onu izlemeniz ben terapilerine katıldım ve 9 aydır sigara içmiyorum filmini de izledim belki size bir faydası olur çünkü filim terapinin özeti gibi kısa bir terapi anlatılıyor filimde izleyin ve içimizdeki canavardan kurtulun....

tavsiyen için sağol canım bırakmak istemez miyim, hem cebimi hem beni yiyor bu, bende psikologa falan gitmeyi düşünüyorum ama tavsiyen üzerine izleyecem

ben bişey sormak istiyorum bel fıtığı tedavisi için 30 a yakın kortizon igne yaptırdım .çevremde kiler bu kilolari veremezsin diyorlar bu konuda tecrübesi olan veya önerisi olan var mı? gercektende uğraşıyorum ama gram oynamıyor.

ben bişey sormak istiyorum bel fıtığı tedavisi için 30 a yakın kortizon igne yaptırdım .çevremde kiler bu kilolari veremezsin diyorlar bu konuda tecrübesi olan veya önerisi olan var mı? gercektende uğraşıyorum ama gram oynamıyor.

Benim cevremden bildigim kortizon kilo degil sislik yapar ve tedavi bittikten sonra o sislikler kendiliginden yok olur ;-)

Peki quatriniz var mi baktirdiniz mi düsük calisan troid bezi kilo vermede zorluk cikarir veya demir eksikligi ?

yaptirmadim hic birini guatr yok ama tiroid bezi ni bilmiyorum

Canim madem kilo vermekte bir anormallik farkediyorsun zorlaniyorsun önce bir kan tahlili yaptir derim belki hormonlardan kaynaklanan biseydir ;-)

Selam kızlar bugun ki menüm

Sabah : sutlu nescafe sekersiz

Öğlen : 2 haslanmış yumurta, 3 janbon, 1 bardak lıght süt

Ara : 1 kase yulaf kepekli lıght yoğurt

Aksam : daha yemedim ama köfte ve salata var....

Suyumu 2 litre tamamlayacağım 30 dk spor yaptım...

Benim cevremden bildigim kortizon kilo degil sislik yapar ve tedavi bittikten sonra o sislikler kendiliginden yok olur ;-)

Peki quatriniz var mi baktirdiniz mi düsük calisan troid bezi kilo vermede zorluk cikarir veya demir eksikligi ?

Slm bende war demir eksikligi dr um ilac werdi ama kullanmiyoum kilo yapar die demir eksikligidemi kilo wermeyi engeller.

Bugun yediklerim
Sabah yesil cay once
Iki idilm ekmek bi dilim peynir bi yumurta 3 zeytin
Ara.bi seftali
Oglen bi tane kabak dolmasi
Ara .sekersiz kahwe
Aksam.sulu kofte yogurtlu ispanak az yagli.
Simdi cay iccem yanina bi kuru kayisi
Iki litre su.spor yapamiom disimden ameliyat oldum cuma dikisler alincak ins cumadan sonra baslicam menum nasil.

Slm bende war demir eksikligi dr um ilac werdi ama kullanmiyoum kilo yapar die demir eksikligidemi kilo wermeyi engeller.

Evet canim demir eksiligi olan kisi cok zor kilo verir ...

Hem bence doktorunu dinle cünkü demir eksikligini hafife almamak lazim ( annemden biliyorum )

Bugünlük sporum basariyla tamamlandi ;-)

kızlaaar, hasta olduğum için yazamıyorum uzun uzun :KK50:

biraz daha iyi olayım, toptan paylaşıcam menülerimi :KK3:

X