hadi yarışarak zayıflayalım her pazar en çok zayıflayan 1. olsun

Kahvaltim:
-2 dilim cavdarli ekmek
-25gr sucuk
-50gr beyaz light peynir
-4siyah zeytin
-100ml karışık meyve suyu

Öglenden sonra yediklerim:
-yarim paket eti form light domatesli kraker
-yarim paket eti form light feslegenli kraker
-1acitivia yogurt 10gr eti form light müsli

Akşam menüm
-200ml light süt
-1muzun yarisindan biraz fazlasi
Mix yapip ictim
-yarim paket eti form light kepekli cubuk kraker

Bugün eti form light günüm olmuş sanki :)))

Spor yok bugün :-)

ben yeniyim yarışmaya katilmak istiiyorum ama neler yapmam lazim bilmiyorum boy160 kilo 85 yaş 29 yani dibe vurmuş vaziyetteyim yardimmmm

ben yeniyim yarışmaya katilmak istiiyorum ama neler yapmam lazim bilmiyorum boy160 kilo 85 yaş 29 yani dibe vurmuş vaziyetteyim yardimmmm

Hos geldin canim ...

Tam zamaninda bugün yeni yarismamiz basliyor..;-)

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Hos geldin canim ...

Tam zamaninda bugün yeni yarismamiz basliyor..;-)

Biz burda arkadaslarla beraber günlük yediklerimizi yaptigimiz spor paylasip birbirimizi motive ediyoruz...

Grup yönetecisi arkadasimiz bugün yeni listemizi yapip burda paylasicaktir...

Herkesin bir ortagi oluyor ve bütün hafta takiplesiyoruz ;-)

cok tesekkur ederim yanitladiginiz icin bende bu diyet listesine uyucam sanirim bu benim için de bir ilk olucak diyet listesini dort gozle bekliyorum

cok tesekkur ederim yanitladiginiz icin bende bu diyet listesine uyucam sanirim bu benim için de bir ilk olucak diyet listesini dort gozle bekliyorum

Yok canim diyet listesini degil arkadasimiz herkes kiminle es onu paylasiyor...

Biz kendi yöntemlerimizle diyet yapiyoruz...

Senin ilk diyet deneyimin mi daha önce kendin neler uyguladin neler yaptin

pardon yanlis anlamışım. ben paztsi başlayan engec cuma bitiren cocuklardan zaman bulupta spor yürüyüş yapamayan standart bir anneyim kk ile yeni tanıştım itiraf etmeliyim ki daha önce birbirini tanimadan bu kadar sıcak bir ortam kurabilen insanlari ilk defa görüyorum sizi gördükçe bende belki zayiflarim diyorum

pardon yanlis anlamışım. ben paztsi başlayan engec cuma bitiren cocuklardan zaman bulupta spor yürüyüş yapamayan standart bir anneyim kk ile yeni tanıştım itiraf etmeliyim ki daha önce birbirini tanimadan bu kadar sıcak bir ortam kurabilen insanlari ilk defa görüyorum sizi gördükçe bende belki zayiflarim diyorum

Canim sen merak etme biz seni burda motive ederiz insallah diyetin daim olur hedefledigin kilo ya kavusursun ...

Cocuklariniz kac yaslarinda aksamlari spor yapma gibi bir sansin var mi peki

ınsaallah hepimiz istediğimiz kiloya ulasiriz cocuklar biri 11 biri 6 biri 3 yasindalar aksamlari tabiri caizse pilim bittiği için spor yapamıyorum

ınsaallah hepimiz istediğimiz kiloya ulasiriz cocuklar biri 11 biri 6 biri 3 yasindalar aksamlari tabiri caizse pilim bittiği için spor yapamıyorum

O pil bende de bitiyor canim ama direniyorum benimde 6 ve 2 yaslarinda cocuklarim var...
Simdi yattilar uyumalarini bekliyorum spor yapmak icin..;-)

Sen simdilik sporu ikinci plana birak o zaman yediklerine dikkat et az yemeye calis hamur isleri tatlilar kilo yapan herseyi unut bir süreligine ;-)

Sadece kilo vermeyi gercekten iste yoksa olmaz canim iradeni güclü tutmaya bak nolur ;-)

bir kez daha anladım ki bu zayiflama isi ekip işi. dediklerinizi harfiyen yapıcam inşallah sporda kismet olur

Daha önce baslayipta uyumadigin diyet planin nasil canim neler yiyordun belki sana yardimim dokunur ;-)

klasik kahvaltı ara öğün 15 badem ogle 5k sebze yemeği bir dilim ekmek aksam 6 kaşık yemek sınırsız salata yatarken yoğurt buna benzer listeler uzayip gidiyor

klasik kahvaltı ara öğün 15 badem ogle 5k sebze yemeği bir dilim ekmek aksam 6 kaşık yemek sınırsız salata yatarken yoğurt buna benzer listeler uzayip gidiyor

Benim menü listem bugün icindi

Sabah 2 yumurtudan yapilmis maydanozlu dereotlu yagsiz tuzsuz omlet
5 tane zeytin
25 gr. Peynir ( 25 gr. Peyniri 1 yemek kasigi yag olarak düsünücez )

Ara 1 elma

Öglen 80 gr yagsiz et 1 kase light yogurt

Ara 5 tane kuru kayisi

Aksam
250 gr.haslanmis karnibahar
250 gr. Marul salatasi yagsiz tuzsuz limonlu

aslinda tam ideal liste uyabiliyorsaniz ne mutlu size

Elimden geldigi kadari ile yapmaya calisiyorum canim ilk hafta her zaman zordur ama sonra bünye alisiyor ;-)

Benim hedefim 55 kilo olmak insallah hepimiz zayiflariz burda ;-)

X