hadi yarışarak zayıflayalım her pazar en çok zayıflayan 1. olsun

Ciciss bende senin gibiyim arkadasim az yiyerek zayiflaya biliyorum...

Ve bu konuda da kendimi cogu kez denedim simdiye kadar verdigim kilolar hep kalici oldu takii hamileliklerime kadar veya sigara birakma konusu😉😉😉

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

sıgarayı bıraktınmı canım, ben bırakamadım

Bugün kilo bildirimi öncelikle regl dönemindeyim bugün benim 2.günüm ümitsizdim biraz ama buna ragmen yine güzel rakamlar gördüm bence :)

Kilo bildirimi:

Başlangic: 71.2
Gecen hafta: 67.7
Bu hafta: 66.7

Bu hafta giden: 1 kilocuk
Toplam giden: 4.5 kg

Bir ayda toplam 4.5 kilo vermiş durumdayim.gayet mutluyum :)) !!!!!

Kilo bildirimim

Gecen hafta 61
Bu hafta 60
1 kilo vermisim ;-)

Gunaydınnn kızlar kilo bildirimim

$image.jpg

Gecen hafta :60.300

Bu hafta:59.800

Fark : - 500

Son iki gün yani Cumartesi pazar hiç diyet yapamadım üstelik regli haftasındaydım gene idare eder önümüzdeki hafta daha iyi sonuçlar alacağım inşallah.....

Malesef canim 3 kere denedim ama herseferinde tekrar basladim

canım bende çok denedim, tamamen alışkanlık maalesef.

kilo veren arkadaşları kutluyorum, harikasınız kızlar herkez çok iyi kilolara vermiş.

Aynen canim :KK43:

Hepimiz süperiz tebrikler kizlar bende bu hafta regl olucam insallah haftaya 1,5 2 kilo arasi veririm ve 6 lı rakamdan kurtulmus olurum :KK66::KK66::KK66:

Kahvaltim

Maydanozlu dere otlu yagsiz omlet
25 gr. Peynir
5 tane zeytin ;-)

Malesef canim 3 kere denedim ama herseferinde tekrar basladim

canım bende çok denedim, tamamen alışkanlık maalesef.

kilo veren arkadaşları kutluyorum, harikasınız kızlar herkez çok iyi kilolara vermiş.

Anladığım kadarıyla sigarayı bırakmak istiyorsunuz size tavsiyem Alen carr videolarını ızlemeniz ve hatta sineması çıktı bırakmak istiyorum diye onu izlemeniz ben terapilerine katıldım ve 9 aydır sigara içmiyorum filmini de izledim belki size bir faydası olur çünkü filim terapinin özeti gibi kısa bir terapi anlatılıyor filimde izleyin ve içimizdeki canavardan kurtulun....

Anladığım kadarıyla sigarayı bırakmak istiyorsunuz size tavsiyem Alen carr videolarını ızlemeniz ve hatta sineması çıktı bırakmak istiyorum diye onu izlemeniz ben terapilerine katıldım ve 9 aydır sigara içmiyorum filmini de izledim belki size bir faydası olur çünkü filim terapinin özeti gibi kısa bir terapi anlatılıyor filimde izleyin ve içimizdeki canavardan kurtulun....

Ilgin icin cok sagol canim..
Benim ilk sigarayi birakma denemem hipnoz ile oldu 1 yıl hic icmedim ask mesk isleri derken kendimi sigaraya baslamis buldum genclik degin cahillik deyin aldigim 10 kilonun sıkıntısı diyelim ...

Ikj hamileligimde tek tük ictim malesef daha sonra bir panik atak rahatsizligi gecirdim 1 yıl yine icmedim tabii yine ayni psikoloji ile sigaraya basladim...

2. Hamileligimde 1 yıl yine icmedim ama malesef dogumdan 1 hafta sonra yine basladim...

Seni de tebrik ediyorum canim daim olsun insallah ...

Bende insallah filme hazir oldugum zaman izler ve tekrardan ebediyen bidaha hic baslamamak sarti ile birakirim :KK66:

Ilgin icin cok sagol canim..
Benim ilk sigarayi birakma denemem hipnoz ile oldu 1 yıl hic icmedim ask mesk isleri derken kendimi sigaraya baslamis buldum genclik degin cahillik deyin aldigim 10 kilonun sıkıntısı diyelim ...

Ikj hamileligimde tek tük ictim malesef daha sonra bir panik atak rahatsizligi gecirdim 1 yıl yine icmedim tabii yine ayni psikoloji ile sigaraya basladim...

2. Hamileligimde 1 yıl yine icmedim ama malesef dogumdan 1 hafta sonra yine basladim...

Seni de tebrik ediyorum canim daim olsun insallah ...

Bende insallah filme hazir oldugum zaman izler ve tekrardan ebediyen bidaha hic baslamamak sarti ile birakirim :KK66:

Ahahhh şu veleti bende iciyom icmesek iyi ama olmuyor. Bende hamileyken birakmiştim tahki dogum yapip ve emzirme olayi cok kisa sürünce yine başladim malesef....

Super vermissiniz ben kilo almisim 2 haftadir biraktim.
Baslangic : 85.6
2 hafta önce : 78.8
Bu hafta :79.4 hala regl olmadim aslında çok almamisim ama veremedimde :KK43:

Sabah kahvaltim
Maydanozlu dere otlu omlet
5 tane zeytin
25 gr peynir

Ara 1 elma

Öglen
1 kase light yogurt 80 gr. Yagsiz et
Ara

5 tane kayisi kurusu

Aksam

250 gr .karnibahar haslanmis
Ve salata

günaydııınnnn, bugün kilomu bildiriyoruz dimi

ben 73,3 üm 1,10 gr vermişim

Bugün kilo bildirimi öncelikle regl dönemindeyim bugün benim 2.günüm ümitsizdim biraz ama buna ragmen yine güzel rakamlar gördüm bence :)

Kilo bildirimi:

Başlangic: 71.2
Gecen hafta: 67.7
Bu hafta: 66.7

Bu hafta giden: 1 kilocuk
Toplam giden: 4.5 kg

Bir ayda toplam 4.5 kilo vermiş durumdayim.gayet mutluyum :)) !!!!!

Kilo bildirimim

Gecen hafta 61
Bu hafta 60
1 kilo vermisim ;-)

Gunaydınnn kızlar kilo bildirimim

Eki Görüntüle 1110598

Gecen hafta :60.300

Bu hafta:59.800

Fark : - 500

Son iki gün yani Cumartesi pazar hiç diyet yapamadım üstelik regli haftasındaydım gene idare eder önümüzdeki hafta daha iyi sonuçlar alacağım inşallah.....

tebrikler kizlar harikasinizz:KK9::KK9::KK9::KK9:

aresercim sende 5 li rakamlari gormussun senin adina cok sevindim senin boy kacti:44: kilon cok iyi cunku:nazar:

X