hadi yarışarak zayıflayalım her pazar en çok zayıflayan 1. olsun

Gunayyydinnnnnn ortagim yarin tarti gunu bugun cok dikkat edelim.....
Yarin birinci biz olalim

slm can cazim ben bugun dahada hafif beslenicem bol bol da su dun listemi yayinladiktan sonra esim doner durum getirdi cok canim cekti yedim :18: ama bugun telafi edicem su ana kadar yediklerim 2 yumurta aksamida salata ve yogurt yemeyi dusunuyorum sen ne dersin fikrin varmi?

selam kızlar nasılsınız bakim bayadır giremedim ama diyet aynen devam yarın tartılır kilomu yazarım

tesekkurler ıyıyım.sız nasılsınız.ben aranıza dun katıldım bugun dıyetıme basladım ve
uyandıgımda bır bardak sirkeli su ıctım
sonra dk zumba yaptım
kahvaltıda bır dılım peynır ve bır yumurta yedım
bır bardak papatya çayı ıctım sımdı ıse sekersız turk kahvesı ıcıcem dıyetısyen sekersız turk kahvesının metabolızmayı hızlandırdıgını soyledı kızlar bılgınıze.

tesekkurler ıyıyım.sız nasılsınız.ben aranıza dun katıldım bugun dıyetıme basladım ve
uyandıgımda bır bardak sirkeli su ıctım
sonra dk zumba yaptım
kahvaltıda bır dılım peynır ve bır yumurta yedım
bır bardak papatya çayı ıctım sımdı ıse sekersız turk kahvesı ıcıcem dıyetısyen sekersız turk kahvesının metabolızmayı hızlandırdıgını soyledı kızlar bılgınıze.

Aramiza hosgeldin duyguseli... ben türk kahvesini tatlandirici ile yapiyorum acaba sekersiz oldugu kadar etkilimidir...😉

Bir de sirkeli suya dikkat et derim cünkü ben 5 sene önce sirkeden mide mi hasta ettim ve suan kronik gastritim var 😕

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Olsun bozma moralini sakin, haftaya gider 1 kilo gör bak ...

Bende yarin sabaha sakliyorum kendimi bakalim kac kilo gelicem😕
Gecen yaptigim kacamak iyi olmadi sanki😑

Bugunde yarim saat eliptik bisik. Yaptim 600 kalori cepte

Ortim bu gün öglen spordan sonra pek bisey yiyemedim
6 tane yogurtlu fiyonk makarna
1 elma
1 nescafe

Arada 2 toptan az kakao lu dondurma 😊😊😊

Aksam yemegim..
Sanirim salata olucak

Aramiza hosgeldin duyguseli... ben türk kahvesini tatlandirici ile yapiyorum acaba sekersiz oldugu kadar etkilimidir...😉

Bir de sirkeli suya dikkat et derim cünkü ben 5 sene önce sirkeden mide mi hasta ettim ve suan kronik gastritim var 😕

diyetısyen bana sadece ac karnına saf ılık su iç demıstı ben ınternetten okudugum ıcın sırkelı su ıctım bugun bırdaha ıcmeyeyım o zmn dıyetısyen ole seylere karsıyım demıstı bana lımonlu su bıle ıcırtmıyo...turk kahvesını sekersız demıstı sıkı sıkıya 5 gunde max alısıyor ınsan ben bır fıncana 4 sekerle yaptıgımı soleyebılırım onceden ama su an sekersız ıcıorm ve 5-6 gunde alıstım su an zevkle ıctıgımı soleyebılırım sızede tavsıye ederım tatlandırıcıyı emınım cok rahat bırakabılırsınız

Kızlar çok yoğun birhafta geçirdim.sizlerle pek fazla vakitgeçiremedim.merak edilmekte güzelmiş.diyetim iyi gidiyor.spora başlayacağım inşallah yarın.yarın lütfen açken tartılıp kilolarınızı yazın.çok merak ediyorum.:KK51:

diyetısyen bana sadece ac karnına saf ılık su iç demıstı ben ınternetten okudugum ıcın sırkelı su ıctım bugun bırdaha ıcmeyeyım o zmn dıyetısyen ole seylere karsıyım demıstı bana lımonlu su bıle ıcırtmıyo...turk kahvesını sekersız demıstı sıkı sıkıya 5 gunde max alısıyor ınsan ben bır fıncana 4 sekerle yaptıgımı soleyebılırım onceden ama su an sekersız ıcıorm ve 5-6 gunde alıstım su an zevkle ıctıgımı soleyebılırım sızede tavsıye ederım tatlandırıcıyı emınım cok rahat bırakabılırsınız

Insallah bende bu aksam sekersiz icmeyi denicem 😉😉😉
Cayi cok severim ama diyet yaptigim zamanlarda asla icmem cünkü sekersiz icemiyorum tatlandirici ile de hic hos olmuyor 😊

Eger diyetisyeniniz gercekten önermiyorsa sirkeli suyu uyun derim cünkü gercekten mide icin zararli...

Bu arada konu acilmisken ben hic bir diyetisyen yardimi ile kilo vermedim hep kendi uyguladiklarimla arastirdiklarimla ama ögrendigim kadari ile diyet yaparken diyetisyenler günde 3 defa magnezyum öneriyorlarmis siz kullaniyormusunuz

Kızlar çok yoğun birhafta geçirdim.sizlerle pek fazla vakitgeçiremedim.merak edilmekte güzelmiş.diyetim iyi gidiyor.spora başlayacağım inşallah yarın.yarın lütfen açken tartılıp kilolarınızı yazın.çok merak ediyorum.:KK51:

Melike bende dün spora tekrardan basladim ama cooook hamlamisim 😊

Yarini bende iple cekiyorum en az 1 kilo vermis olmam lazim insallah 😉

Burda tekrardan motivasyonu mu kazandigim icin cooook mutluyum 😄

İyi akşamlar arkadaşlar bugun ku menüm

Sabah : 2 dilim buğday ekmeği, peynir salatalık domates

öğlen : bugün benim ödül öğünüm vardı 2 dilim pizza (ince hamur)

ara : şekersiz türk kahvesi

aksam : ton balığı

yeşil çay içeceğim şimdi...

Yarın tartı günü çok heyecanlıyım....

Insallah bende bu aksam sekersiz icmeyi denicem 😉😉😉
Cayi cok severim ama diyet yaptigim zamanlarda asla icmem cünkü sekersiz icemiyorum tatlandirici ile de hic hos olmuyor 😊

Eger diyetisyeniniz gercekten önermiyorsa sirkeli suyu uyun derim cünkü gercekten mide icin zararli...

Bu arada konu acilmisken ben hic bir diyetisyen yardimi ile kilo vermedim hep kendi uyguladiklarimla arastirdiklarimla ama ögrendigim kadari ile diyet yaparken diyetisyenler günde 3 defa magnezyum öneriyorlarmis siz kullaniyormusunuz

yok benım kı vermıyor...sert dıyet yaptırıyor ben bugun yenı basladım sayıyorum cunku hep yapıp bozdum verdım aldım ve basladıgım yerden bı kılo fazlaya kadar cıktım ee gunde 4 kornet lahmacunlar cıg kofteler gecelerı tam ekmek tantunıler vb vb...ama bıttı bıttı bıttııııııııııııııııııııııııııı ayhhhhh:KK5::KK14: saglıklı yasam ıcın bugun bır adım attım ınsAllah! basarıcam.magnezyum kullanmıyorum dogal seyler verıyor meyve olarak kıvı ve portakal dıyor c vıtamını oldugu ıcın ve asla ama asla muz yok dedı hıc bı zaman dıyetteyken halley verdı bı keresınde odul olarak muz yıne vermedı o derece

içimizden gelen sesleri dinlemeyelim yoksa sonuç fotodaki gibi olur.....

$10325677_745202622196655_1429916587121661429_n.jpg

yok benım kı vermıyor...sert dıyet yaptırıyor ben bugun yenı basladım sayıyorum cunku hep yapıp bozdum verdım aldım ve basladıgım yerden bı kılo fazlaya kadar cıktım ee gunde 4 kornet lahmacunlar cıg kofteler gecelerı tam ekmek tantunıler vb vb...ama bıttı bıttı bıttııııııııııııııııııııııııııı ayhhhhh:KK5::KK14: saglıklı yasam ıcın bugun bır adım attım ınsAllah! basarıcam.magnezyum kullanmıyorum dogal seyler verıyor meyve olarak kıvı ve portakal dıyor c vıtamını oldugu ıcın ve asla ama asla muz yok dedı hıc bı zaman dıyetteyken halley verdı bı keresınde odul olarak muz yıne vermedı o derece

Insallah canim insallah hepimizin hedefi ayni zayiflamak saglikli yasamak😉

Offf yazdigin o güzel kelimeleri kac kere okudum kornet cig köfte cok özledim cok... 😣

Esim ve cocuklar bu aksam dürüm döner yediler icim gitti 😢
Ama tuttum kendimi yemedim yemicem de sadece 6 lı rakamdan kurtulursam ödül koydum kendime 1 tane döner yaninda cola 😉😉😉

Areser paylastigin resim tipki beni anlatiyor bir yemeye basladigim an sonu gelmiyor en sonunda mide fesati falan geciricegi mi düsünüyorum 😀😀😀

Areser paylastigin resim tipki beni anlatiyor bir yemeye basladigim an sonu gelmiyor en sonunda mide fesati falan geciricegi mi düsünüyorum 😀😀😀

Sonumuzun resimde ki gibi olmaması için içimizde ki sese dur diyelim :))))

Insallah canim insallah hepimizin hedefi ayni zayiflamak saglikli yasamak😉

Offf yazdigin o güzel kelimeleri kac kere okudum kornet cig köfte cok özledim cok... 😣

Esim ve cocuklar bu aksam dürüm döner yediler icim gitti 😢
Ama tuttum kendimi yemedim yemicem de sadece 6 lı rakamdan kurtulursam ödül koydum kendime 1 tane döner yaninda cola 😉😉😉

tebrık ederım cıddennnn ıyı tutmussunuz bı de su reklamlarda ınsanın canını cektırcek sekılde olmasa ah ah kımse kılo sorunu olanları dusunmuyo kııı:KK43::KK43::KK14::KK14:

gunaydin gunaydinmkizlar ayy cok mutluyum ya yaptigim kacamaga ragmen guzel rakamlarla kasilastim dun baya zor gecti benim icin ama degdi dogrusu :KK9::KK9::KK9::KK9:

kilo bildirimi

gecen hafta : 83.3
bu hafta : 81.6
fark: -1.7 :nazar::KK52::KK52::KK52::KK52:

ortim hadi sende yap bildirimini cok merak ediyorummEn Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYE

X