hadi yarışarak zayıflayalım her pazar en çok zayıflayan 1. olsun

Günaydın kızlar masallah çok güzel paylasimlar bu haftaherkes guzel sonuç alacak sanırım Melike senin nasil gidiyor hic yorum yapmıyorsun
Benim ortakta yok:KK43:(...
canim menulerini yaz biz sana destek oluruz:KK34:
Gunaydınnn kandiliniz mübarek olsun arkadaslar.....

Kandiliniz mübarek olsunnnn
Pişi yapıyorum kkomşulara dagiticam kendime yok:))
sizinkide kutlu olsun canlarim:KK16: ilkaycim menunu yaz gozum ustunde olacak :KK53:
Herkese merhaba,özledim sizleri.Hepinizin kandilini kutluyorum.Kilo verme emekçileri işçi bayramınız da kutlu olsun:))Bana gelince diyeti bırakınca verdiğim iki kilo geri geldi.Maalesef 90 kiloyum.Pazartesi yeniden ve inşallah aranızdayım.Yeni arkadaşlar hoşgelmişler.Eskiler,ben geldim bana da yer açın:))

tekrar hos geldin tatlim...

bugun niyetliyim aresercim oyuzden gece sebze corbamdan yedim ve ayran ictim 6 tane erik yedim uyudum :KK31:

Bugum esim evde oldugu icin sabah kahvaltisini baya gec yaptik oyuzden daha oglen yemegi yemem ara ve aksam olur artik

sabah menum : 2 yumurtayla yapilmis menemen, 1 salatalik, 2 dilim bugday ekmegi, sekersiz cay

guzel bir kahvalti ortamm afiyet olsun:KK9:

Allah kabul etsin canım ne güzel bende istedim ama güvenemedim kendime....

tesekkurler canim bugun ailecek niyetlendik isallah allah kabul eder aksama mangal yakicaz ekmek yememeye ozen gostericem tabiki yagsiz ve derisiz et ve tavuklardan yicem...

-2 yumurta
-3 dilim tam bugday ekmegi
-4 tane siyah zeytin
-25 gr kaşar
-1 tane salatalik

Ve yeşil cayimi ictim ... :)

tesekkurler canim bugun ailecek niyetlendik isallah allah kabul eder aksama mangal yakicaz ekmek yememeye ozen gostericem tabiki yagsiz ve derisiz et ve tavuklardan yicem...

Yağsız yerlerinden istediğin kadar yiyebilirsin canım yanında salata ekmek yeme sakın doyana kadar et tavuk ye yağsız olarak tabi...

günaydııın, bugün kahvaltımı yaptımmm :13:

1 parça beyaz peynir, 2 dilim ekmek, 1 domates, 2 fincan yeşil çay :KK76:

Ortim benimde kahvaltim😊

2 haslanmis yumurta
8 tane zeytin
1 tane salatalik
1 tane domates
25 gr. Peynir

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Asi cim bebek bekliyorsun sanırım Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin...
Tamam tamam simdi anladım profilden dolayı dimi :KK66:
Ya ben onu değiştirmiştim eskiye dönmüş neden anlamadım.bende cepten girdiğim icin göremiyorum mobil olarak girince site farklı oluyor ancak full site kullanınca görebiliyom :)) iyi oldu öğrendiğim :))

Tamam tamam simdi anladım profilden dolayı dimi :KK66:
Ya ben onu değiştirmiştim eskiye dönmüş neden anlamadım.bende cepten girdiğim icin göremiyorum mobil olarak girince site farklı oluyor ancak full site kullanınca görebiliyom :)) iyi oldu öğrendiğim :))

Hımmm ondan herhalde bende de şanslı anne yazıyo nasıl oldu anlamadım hatırlamıyorum ben öyle bir şey yazdığımı Allah Allah yaa :))) Allah bağışlasın tatlım bende de 2 tane var biri 9 (kız) biri 7 (erkek)yasında....

Hımmm ondan herhalde bende de şanslı anne yazıyo nasıl oldu anlamadım hatırlamıyorum ben öyle bir şey yazdığımı Allah Allah yaa :))) Allah bağışlasın tatlım bende de 2 tane var biri 9 (kız) biri 7 (erkek)yasında....
Karişti ortalik.
Sagol tatlim Allah'ta seni cocuklarina Cocuklarinida sana bagişlasin

Şanslı anne de sende yazıyormuş profil fotolar aynı ya ben kendimi zannettim hay Allah amma karıştı heee:KK1::KK1::KK1:
Ay bende öyle okudumki ilk başta şey anladim. Yazinda profil resminde ayni sandim bu kadar tesadüfde olmaz dedim kendi kendime tekrar tekrar okudum anca anladim.
Acliktan olsa gerek hehehe :))))

Ortagim aksam menumu de bitirmis oldum an itibariyle

sabah ogununden sonra : light sutlu nescafe

ara : bir kase yulaf kepekli yogurt

aksam : tavuk izgarali salata, limonlu soda

artik meyva yerim bir tek

Gunluk 2 litre suyumu tamamlarim......

Ortim aksam yemegimi de bugün erkenden yedim

300 gr havuc salatasi
100 gr balik (yine) 😊

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

ben daha akşam yemeğimi yemedimmm :KK14:

geç kahvaltı: 1 parça peynir, 1 domates, 2 dilim ekmek, yeşil çay
ara: 1 ç.b. leblebi, 10 tane çekirdekli kuru üzüm, sade neskafe, 1 kare bitter
ara: 4 kuru kayısı

Bugünkü menüm
Sabah
1 yumurta
2 dilim ekmek
Biraz peynir
Domates salatalık

Öğlen 6-7 badem
3 kuru kayısı