hadi yarışarak zayıflayalım her pazar en çok zayıflayan 1. olsun

Hoş geldin canım...
Hoşbulduk buarada herkese günaydin :)

Yarişma tam olarak nasil uygulanacak hergün buraya yediklerimizi ve ne tür spor vs . Yazmamiz mi gerekiyor ???
Yeni oldugum icin tam bilmiyorum kusura bakmayin :))
Birde iki kişi bir mi oluyor dogrumu anladim?

Herkese günaydiiiiiin hanimlar yeni arkadaslar hosgeldiniz 😊

Dün gece ac karnina yatmadan önce 20 dakika plates yaptim ve sabah 5 te kendimi buz dolabin önünde buldum 6 tatli kasigi meyveli yogurt ile güne basladim 😊

Az öncede kahvalti mi yaptim 2 yumurta (omlet)
1fincan kahve

Bugün yine yogun bir gün beni bekliyor malum iki cocuk ve bol bol kosusturmaca 😐

Ortim missgamzeli nerdesin 😊

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

günaydınnnn, ben güne kahvaltısız başladım maalesef okula geç kldığım için yiyemedim bişey.

birazdan aram var, o zaman biraz leblebi, kuru üzüm yiyceğim ve kahve içececğim

Evwt canim istersen yediklerini sporlari paylasiyorsun yazmak motive ediyor bazen az yedim diyorsun ama yazinca bir bakiyorsun cok yemisizzz

günaydınnnn, ben güne kahvaltısız başladım maalesef okula geç kldığım için yiyemedim bişey.

birazdan aram var, o zaman biraz leblebi, kuru üzüm yiyceğim ve kahve içececğim

Afiyet olsun 😊

Bu arada sen kac kilosun hedefin ne kadar ☺

Evwt canim istersen yediklerini sporlari paylasiyorsun yazmak motive ediyor bazen az yedim diyorsun ama yazinca bir bakiyorsun cok yemisizzz

Ok o zaman
Ben kahvaltimi yaptim :
-3 etimek üzerine labne sürdüm
birer dilimde domates
-1 tane kücük salatalık
-1 dilim salam
-5 siyah zeytin

Kahvaltim genelde ayni yapiyorum

Birde yeşilcayimi ictim .... :)

şu an 83,5 kilom, 1 haftalık hedefim en az 82,5 olmak. genel hedefim ise 60-62 kg'a düşmek

Insallah canim hepimizin hedefi ayni zayiflamak ...

Bende 82 den 60 a düstüm 3 kilosunu geri aldim 63 ile yola devam hedef 55 insallah ....

Insallah canim hepimizin hedefi ayni zayiflamak ...

Bende 82 den 60 a düstüm 3 kilosunu geri aldim 63 ile yola devam hedef 55 insallah ....

Masallah cok guzel vermişsin zayiflama aşamasında yaptığınız özel birşeyler Varmi kızlar

kızlarrrrrrr napıyosunuz :))))) ????
ben hıc ama hıc ekmek yemıyorum 5 kg cıvarında verdım ama tatlıyı cok cabuk kesemedim ılk baslarda yanı cıkolata tarzı seylerı o yuzden yavas verdim. ama kurtuldum artık :)))) canım hıc ıstemıyor ıgrenıyorum...oleyyyyy

esraesraesra

Burdayim cnm . ara ara girip okuyorum. Ama temizlik gezme derken yazamadim iki gündür.bende diyeti astim 4 gündür ama yarindan itibaren devam ortagim bu hafta birinci biziz bence esra ortagim beş kilo verdiğine gore gecen haftanin ki de biz mi oluyoruz. :) okul varken daha iyiydin 4 gün tatil yaramadı yarindan itibaren sporu artiriyorum.

ayyyy darısı başıma ben galiba tatlıdan hiç vazgeçemeyecem ((

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…