hadi yarışarak zayıflayalım her pazar en çok zayıflayan 1. olsun

Tam 85 yetmişlere indim geri çıktım.moralim çok bozuldu.bu sabah yağsız tostla diyetime ilk adımı attım.umarım güzel bir hafta geçiririz.

Gecen hafta 89 dum. Adi dietteydim. Ama tam tersini yaptim. Yedim durdum. Sabah tartildim. 90 olmusum. Of. Bugun ramazanaca dietteyim. 2 ayim var. 2 ay 12 kilo. İddialiyim.basladim.

Gecen hafta 89 dum. Adi dietteydim. Ama tam tersini yaptim. Yedim durdum. Sabah tartildim. 90 olmusum. Of. Bugun ramazanaca dietteyim. 2 ayim var. 2 ay 12 kilo. İddialiyim.basladim.

Tam 85 yetmişlere indim geri çıktım.moralim çok bozuldu.bu sabah yağsız tostla diyetime ilk adımı attım.umarım güzel bir hafta geçiririz.

Napicaz biz böyleee bir veriyoruz iki alıyoruz bugünden sonra almak yok her hafta 1kilo versek ramazana kadar 8kilo gider tabi kilo almadan hep verebilirssek vericez kizlar sıkalım dişimizi 8kiloda az değil dimi ??? Var mısınız? ??

ayniyim 70.7 buyuk hedefler koyuncada olmuyo en iyisi haftada 1 kilo temmuza kadar 9 hafta 9 kilo demek cok guzel bir degisim olur bende sadik kalarak diyetime devam edicem

Ben berbat bir hafta geçirdim diyet falan kalmadı adapte olamadım.motivasyonunuzu kırmamak için bahsetmedim ama artık yeter.disiplinli olarak yarın başlıyorum.bana dua edin.

Canım bende hafta ıcı süper hafta sonu berbat dün su bile az içtim her hafta bende snın gıbı bu hafta bası kesin diyorum ama benim zamanın daraldı artık kilo vermek için elimden geleni yapacagım gerekirse ac kalacağım ama bu 4 kilo düğüne kadar gidecek yoksa elbiseme giremem ben bugün dukan express başladım bir hafta denicem bakalım nasıl sonuc alacağım,,,,

Tebrikler canım bende hafta sonu bozunda hemen 300-400 gram + olarak geri dondü hafta ıcı bende senın gibi daha - lerdeydim böyle giderse kesin hedefe ulaşırım dedim ama maalesef olmadı.. Gene de ıyı kilo vermişsin tatlım....

Gecen haftayı unutup bu hafta sanki yeni başlıyor gıbı sarılalım diyetimize hadi kızlar istersek yapabiliriz neler var 20-30 kilo verenler bizim onlardan ne eksiğimiz var bizde onlar ki gibi azim yok mu istersek olur ben bu hafta gercekten çok umutluyum...

kilo bildirim

gecen hafta: 82
bu hafta: 83.3

cok uzgunum kizlar isvec diyeti cikisi kilo bildirmistim size sanirim sudan gitmis olacakki hemencecik geri geldi ve bu hafta veremedim ama haftaya 81 i zorluycam hepinize soz veriyorum kimse umutsuzluga kapilmasin biz kadiniz her seyi yapariz hadi hep birlikta elele verelim bu hafta en az 1 kilo verelim...

umitsizlige yr yok kizlar bende artidaim bu hafta daha dikkat edlim ...
Gunaydınnn kızlar kilo bildirimim

Gecen hafta : 62.200
Bu hafta : 62,00
az da olsa yinede vermissin tebrik ederim

aynen katiliyorumm

selam arkadaşlar, uzun zamandır görüşemedik, nasılsınız neler yaptınız merak ettim. Ben internette alış veriş siteleri gezip duruyorum, pasta çörek merakım başladı değişik değişik şeyler yapıyorum, ama pek yemiyorum tabi yediriyorum :) ben şuan 73 kiloya düştüm 11 kilo vermek bana çok iyi geldi, 42 bedenler bile bol geliyor çok şükür. 1-2 haftadır sporu bıraktım yediklerime de pek dikkat etmiyorum. ama almadım çok şükür, oğlum 10 aylık oldu hareketlendi onun sayesinde sanırım. Umarım hepiniz istediğiniz kilolara ulaşırsınız. Allah yardımcınız olsun.

Hosgeldin canım ahhh birde ben girebilsem 42lere az kaldi ama cok sevindim senin adına. ...

evetttt bende bildirimi yapayim
gecen hafta 88.3 dum
bugün 87 geldim
1.3 kilo vermisim
daha yolum cooook uzun benimde 12kilo vermem lazim 3ayda
tebrik ederim kizlar harikasiniz
Hadi kizlar yarim litre su içelim şimdiii

ben ictimm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…