hadi yarışarak zayıflayalım her pazar en çok zayıflayan 1. olsun

Hosbuldum mkbuke 😊

Anladigim kadariyla patastes diyetini deniceksin ilk defa mi yoksa daha öncede yaptin mi ben bir kere denedim 3 gün dayanabildim 3 kilo gitmisti ama baya zorlanmistim....

Bu arada sizlere bebek mamasi daha dogrusu cam kavanozda ki meyve sebzeli olanlari tavsiye ederim hem vitaminli hem az kalorili hemde kilo veriyorsunuz 😉😉😉

canim ben patates diyeti degil de hergun tek tip beslenme diyetini yapicaktim ama olmadi:26:

26 yaşındayım 169 boyundayım. bekarım. memurum ve yanlız yaşıyorum. ilk hedefim 3 ayda 12 kg vermek :) yani 68 olamak asıl hedefim 65 :)

hedeflerimiz hemen hemen ayni sayilir bende 2 aya kadar 8 kilo vermek istiyorum buda haftada 1 kilo eder ki yapacagimdan emiyim yavas olsun saglikli olsun demi ama :KK34: benim boy senden kisa 162yim :KK31:

Son düzenleme:
hedeflerimiz hemen hemen ayni sayilir bende 2 aya kadar 8 kilo vermek istiyorum buda haftada 1 kilo eder ki yapacagimdan emiyim yavas olsun saglikli olsun demi ama :KK34: benim boy senden kisa 160 im :KK31:

evet bundan önce haftada 3 kg gibi saçma hedeflerim oluyodu. veriyodum ama yiyince hemen geri geliyo. bu sefer amacım yavaş olsun ama kalıcı ve saglıklı olsun. ayda 4kg ideal ve olmayacak bişey degil :) senin şuanki kilon kaç

evet bundan önce haftada 3 kg gibi saçma hedeflerim oluyodu. veriyodum ama yiyince hemen geri geliyo. bu sefer amacım yavaş olsun ama kalıcı ve saglıklı olsun. ayda 4kg ideal ve olmayacak bişey degil :) senin şuanki kilon kaç

ben bu hataya gecen hafta dustum malesef gecen hafta 82 idim bu hafta 83/3 ciktim yani sudan vermisin az biraz yiyince hemencik geri geldi ama artik hata yapip vucudumu deneme tahtasi yapmiycam haftada en az 1 iyidir diye dusunuyorum en sagliklisi bu tabi sporda yapilicak hergun yuruyus sartEn Büyük TÜRKİYE

ben bu hataya gecen hafta dustum malesef gecen hafta 82 idim bu hafta 83/3 ciktim yani sudan vermisin az biraz yiyince hemencik geri geldi ama artik hata yapip vucudumu deneme tahtasi yapmiycam haftada en az 1 iyidir diye dusunuyorum en sagliklisi bu tabi sporda yapilicak hergun yuruyus sartEn Büyük TÜRKİYE

aynı benim gibisin :)) neyse bundan sonra durmak yok. saçma sapan beslenmekte yok. yürüyüş şart ki ne şart. bu akşam hiç yürüyesim yok ama zorlayacam kendimi. dışarda mı yürüsem yoksa dizi izlerken evde koşu bantında mı :S evde yürümek de hiç keyif vermiyo ya

aynı benim gibisin :)) neyse bundan sonra durmak yok. saçma sapan beslenmekte yok. yürüyüş şart ki ne şart. bu akşam hiç yürüyesim yok ama zorlayacam kendimi. dışarda mı yürüsem yoksa dizi izlerken evde koşu bantında mı :S evde yürümek de hiç keyif vermiyo ya

ben neler yapicam anlatayim sana bugun survivor var en cok izledigim program onlar yarisinca ben dahada heyecanlanip daha hizli yuruyorum:KK1::KK1: zaman nasil geciyor anlamiyorum bile:KK53: her aksam sevdigin bir program bul yurume bandini cek tv nin karsisina bak nasil zaman geciccek

Tebrikler canım bende hafta sonu bozunda hemen 300-400 gram + olarak geri dondü hafta ıcı bende senın gibi daha - lerdeydim böyle giderse kesin hedefe ulaşırım dedim ama maalesef olmadı.. Gene de ıyı kilo vermişsin tatlım....

Vücudum vermeye alisti galiba diyet hic yapmadigimdan garipsedi :) ama diyetin faydasini gördüm bugün doktora gittim kan tahlili için herşey normal eskiden aclik şekeri hep düşük cikardi simdi normale dönmüş trioid de normal ama 6 ayda bir kontrole gidicem genetik nodul var ailede. Ama simdilik herşey güzel biraz daha verip bebisim de olsa benden mutlusu yok.
Allahim inş. Gruptaki herkes istediğine kavuşur amin.:)

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

ben neler yapicam anlatayim sana bugun survivor var en cok izledigim program onlar yarisinca ben dahada heyecanlanip daha hizli yuruyorum:KK1::KK1: zaman nasil geciyor anlamiyorum bile:KK53: her aksam sevdigin bir program bul yurume bandini cek tv nin karsisina bak nasil zaman geciccek

benimde karadayı var onu izlerken yürüyeyim bari :)) hava serin dışarı çıkmak istemiyo canım. o başlayana kadarda evi toplayıp bulaşıkları yıkarım oda bir spor demi ama :KK1:

Vücudum vermeye alisti galiba diyet hic yapmadigimdan garipsedi :) ama diyetin faydasini gördüm bugün doktora gittim kan tahlili için herşey normal eskiden aclik şekeri hep düşük cikardi simdi normale dönmüş trioid de normal ama 6 ayda bir kontrole gidicem genetik nodul var ailede. Ama simdilik herşey güzel biraz daha verip bebisim de olsa benden mutlusu yok.

Allah gonlune gore versin canim...

Selam kizlar ....

Bugün benimde diyetimin ilk günü ama güne cok kötü basladim...😕

Sabah cikolatali croissant ardindan yarim saat yürüyüs...

Öglen meyveli yogurt
Daha sonra bir dilim ekmek nutellali 😕
Aksam üstü bir kepce yogurtlu makarna ve bugünlük menüyü kapatiyorum insallah 😄

Saat 21-22 arasi 30 dakika crosstrainer düsünüyorum 💪💪💪

Ayrica kilo veren arkadaslari tebrik ediyorum 😜

yesil cay zamani hadi kizlar hem formu okuyalim hem cayimizi yudumlayalim:nazar::KK19:

Mkbule yesil cay sürekli mi iciyorsun faydasini gördün mü benim midem almiyor malesef.... ama onun yerine mate cayi aldim istah kesici bakalim insallah faydali olur...

Birdd bir ara sarimsak cayi ictim hazir degil ama hergün kendim yaptim cok faydasini gördüm karin bölgemde incelme oldu yanliz artik ondan da gına geldi 😐

Bende kendimden anlatayim:
58 kg ile evlendim 6 ayda 74 oldum dogum kontrol hapini kullaniyordum o mu kilo yapti bilmiyorum ama biraktigim ay hamile kaldim kiloyu takmadim 11 haftalikken hamilelik sonlandirildi daha sonra bu 74 ile ikinci hamileligim başladi ve 86 ile doguma gittim.dogumdan sonra yine 74 lere indim.gecen sene ocak şubat ayi diyet yaptim 69 ile başladim 63 oldum bir ayda sonra hastalandim ve hepsini geri aldim.
Yani şu 70 civari kilolarimdan biktim valla kac yildir.evleneli 5 yil olacak.
İki hafta önce bende rejim yapmaya karar verdim tekrardan.
71.2 ile başladim bu sabah 69 kilo olmuşum.ilk hafta iyi gitti ikinci hafta uygulayamadim tam olarak hep dişarda gecti zamanim.
3.haftaya girdim ve kilo vermeye devam...

Başlangic kilom : 71.2
Gecen hafta : 69.7
Bu hafta : 69
Toplam giden : 2.2

Hedef kilom şuanda : 60
Boyum 1.60
Yaşım : 31

Son düzenleme:

allah saglikli bir sekilde bebegini kucagina almayi nasip etsin canim ...amin..
benimde karadayı var onu izlerken yürüyeyim bari :)) hava serin dışarı çıkmak istemiyo canım. o başlayana kadarda evi toplayıp bulaşıkları yıkarım oda bir spor demi ama :KK1:
aynen guzelim elimizden geldigince hareket edelim :KK76: :KK55:
Mkbule yesil cay sürekli mi iciyorsun faydasini gördün mü benim midem almiyor malesef.... ama onun yerine mate cayi aldim istah kesici bakalim insallah faydali olur...

Birdd bir ara sarimsak cayi ictim hazir degil ama hergün kendim yaptim cok faydasini gördüm karin bölgemde incelme oldu yanliz artik ondan da gına geldi ��

canimsin inan bana ben cok faydasini gordum ben limon sikip oyle iciyorum gayet guzel oluyor ...sarimsak cayi nasil yapiyosun tarifini yazarmisin ?
Merhaba hanimlar !!!!
Benide araniza alirmisiniz :)
Bende burda bir topikdeyim ama pek aktif degil.

Bende kendimden anlatayim:
58 kg ile evlendim 6 ayda 74 oldum dogum kontrol hapini kullaniyordum o mu kilo yapti bilmiyorum ama biraktigim ay hamile kaldim kiloyu takmadim 11 haftalikken hamilelik sonlandirildi daha sonra bu 74 ile ikinci hamileligim başladi ve 86 ile doguma gittim.dogumdan sonra yine 74 lere indim.gecen sene ocak şubat ayi diyet yaptim 69 ile başladim 63 oldum bir ayda sonra hastalandim ve hepsini geri aldim.
Yani şu 70 civari kilolarimdan biktim valla kac yildir.evleneli 5 yil olacak.
İki hafta önce bende rejim yapmaya karar verdim tekrardan.
71.2 ile başladim bu sabah 69 kilo olmuşum.ilk hafta iyi gitti ikinci hafta uygulayamadim tam olarak hep dişarda gecti zamanim.
3.haftaya girdim ve kilo vermeye devam...

Başlangic kilom : 71.2
Gecen hafta : 69.7
Bu hafta : 69
Toplam giden : 2.2

Hedef kilom şuanda : 60
Boyum 1.60
Yaşım : 31

canim sayfa sahibi melike umarim sende bizlerle olursun :KK9::KK9::KK9: birlikten guc dogarrr:KK52::KK52::KK52:

Son düzenleme:
X