hadi yarışarak zayıflayalım her pazar en çok zayıflayan 1. olsun

Bayadır şekersiz içemiyorum diye çay+nescafe tüketmiyodum bugün canım çok istedi nascafe gold+süt tozu+1 kesme şeker 1 çay bardağı yağıp içtim :26::26::26::26: şekeri atmasam iyiydi ama bunada şükür bu ölçüye 4 kesme şeker atıyordum bi zamanlar:KK53::KK53::KK53::KK53::KK53:

ben yaklaşık 5 senedir şeker kullanmıyorum ne çayda ne türk kahvesinde çok alıştım hiç alışamam diyodum ama şimdi şekerli asla içemem orjinalini bozuyormuşum sende azaltmışsın iyi ama bence direk hiç atmadan dene alışacaksın çayı açıktan başla nescafenin kahvesini az, sütünü fazla atarak şekersiz tüketebilirsin

aynen canım en son farkeden onlar oluyo ama onlardan duymak insanı dahada şevklendiriyo:KK9::KK9::KK8:

aynen oyle :) ben de en cok ona sevınıyorum..tek sevdıgı sey inek gıbı yesıllık yemek o yuzden ınanılmaz guzel olucak benım ıcın.cunku yemek yemeyı sevmeyen bırının karsısına gecıp hapur hupur yemek yıyemem.o bana suna bak fil gıbı yıyosun der zaten gururumdan yıyemem :KK43: bu arada hayatımda hıc kendımı bu kadar ıstıkrarlı ve kararlı gormemıstım.o kadar sevıyorum kı kendıme saygım arttı resmen.en onemlısı de bu zaten bence

esraesraesra

bu arada bugun yedıklerımı yazıyorum ...
sabah :yarım kase corba
öğlen : yesıl salata
aksam : cok az beyaz peynir ve 5 tane mınık domates yagsız tuzsuz.musli bıraz süt ile ve su içtım aralarda.ve bır de seker ılavesız meyve suyu. :)
bol bol su icmeye calısıyorum...

esraesraesra

ben yaklaşık 5 senedir şeker kullanmıyorum ne çayda ne türk kahvesinde çok alıştım hiç alışamam diyodum ama şimdi şekerli asla içemem orjinalini bozuyormuşum sende azaltmışsın iyi ama bence direk hiç atmadan dene alışacaksın çayı açıktan başla nescafenin kahvesini az, sütünü fazla atarak şekersiz tüketebilirsin

4aydir cayi sekersiz icebiliyorum canim nescafeyi bi turlu tek seker bile olsun atmadan icemiyorum onun yerine tamamen icmekten vazgectim yesil cey iciyorum onun yerine sekersiz icabiliyorum onu

aynen oyle :) ben de en cok ona sevınıyorum..tek sevdıgı sey inek gıbı yesıllık yemek o yuzden ınanılmaz guzel olucak benım ıcın.cunku yemek yemeyı sevmeyen bırının karsısına gecıp hapur hupur yemek yıyemem.o bana suna bak fil gıbı yıyosun der zaten gururumdan yıyemem :KK43: bu arada hayatımda hıc kendımı bu kadar ıstıkrarlı ve kararlı gormemıstım.o kadar sevıyorum kı kendıme saygım arttı resmen.en onemlısı de bu zaten bence

esraesraesra

İnsallah hep boyle gider canim ben esimi yesilige alistiramadim birturlu sadece yesil nane yer kisir bile yerken sadece nane katariz ben tem bi yesillik canavariyim benden gore gore rokanin gobegini yer gibi oldu cok sanslisin bu konuda

İnşallah iradenize bayildim canim sikilinca su çikolataya sarilmasam iyi olacak galiba kalori hesaplamaya calisiyorum 1000 bin altina inmemeye calisiyorum inş bu kez olur hep birlikte zayiflariz

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Bitter cikolataa yiyebilirsin canim fazla abartmadan kilo vermene yardimci olur hem

İnsallah hep boyle gider canim ben esimi yesilige alistiramadim birturlu sadece yesil nane yer kisir bile yerken sadece nane katariz ben tem bi yesillik canavariyim benden gore gore rokanin gobegini yer gibi oldu cok sanslisin bu konuda

çok sukur evet :) ben yemek yemeyı cok sevıyorum bıraksalar hıc durmadan yerım yanı o derece:) ama suan cok hafıflemıs uzerınden bır yuk kalkmıs gıbı hıssedıyorum:) 68 ım suan. bır 58 olayım allahım ya ben mutluluktan sanırım ucarım:))))

esraesraesra

Akşam menümü yazmamışım hemen yazıyım

Akşam : 1 tabak semizotu yemeği, 2 dilim tahıllı ekmek, 3 kaşık yoğurt

Günaydınn hatunlar

sabah kalvaltımı yaptım şimdi yeşil çay içiyorum

Kalkınca yarım litre ılık limonlu su

Sabah menüm : 1 haslanmış yumurta, beyaz peynir, domates salatalık 2 dilim tahıllı ekmek

günaydınn hatunlar

kalkınca yarım litre ılık limonlu su

sabah menüm : 1 haslanmış yumurta, beyaz peynir, domates salatalık 2 dilim tahıllı ekmek

yumurta yemeyi bende çok seviyorum ama kolestrolumu düşürmem lazım onun için gün aşırı tüketiyorum

Günaydınn hatunlar

Sabah menüm : 1 haslanmış yumurta, beyaz peynir, domates salatalık 2 dilim tahıllı ekmek

canım harikasın :KK16::KK16::KK16::KK16: bayılıyorum sana sabah aç karınla içilen su çok önemli bağırsak ve metabolizma için tatlımmm :KK31::KK31::KK31:

günaydın sevgi kelebekleri...

GÜNE 4 SU BARDAĞI SU İÇEREK BAŞLADIM

KAHVALTIM:
bir adet haşlanmış yumurta,maydonoz,nane 2 dilim ekmek

tabiki vazgeçilmez olanım yeşilçayyyyy

öpüyorum şekerler :KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

Günaydınn hatunlar

canım senin mesajını beğeneyim dedim ama beceremedim öğretsene bana nerden beğenebilirim :26::26::26::26::26::26::26::26::26::26:

Günaydınn hatunlar

kalkar kalkmaz: 07.00
4 su bardağı su

kahvaltım : 07.15
1 haş yumurta,maydonoz ,nane,2 dilim ekmek

ara öğün: 10.10
bir adet armut

Gunaydinnnnnn
Bende bahar temizliğine basladim kahvaltım tost yağsız kaşarlı ihlamur çayı şimdi hali siliyorum:)) öpüldüuzzz

X