hadi yarışarak zayıflayalım her pazar en çok zayıflayan 1. olsun

Gunaydinlar kahvaltilar yapildimi neler yendi bakiyim

sabah : 1 dilim tam bugday ekmegi, peynir, domates salatalik, sekersiz cay

cok gecmıs olsun canım sana da :KK43: evet cok tuhaf cok kotu bır hıs...aldıklarından cok verdıgı huzursuzluk canımızı sıktı.allah beterınden korusun bununla gecmıs olsun hepımıze:)))
kızlar motıvasyonunuz nasıl ? ben ıyıce hırs yaptım.artık cok daha kararlıyım:))(

esraesraesra

Sagol tatlim benimde psikolojimi bozdu her yere alarm taktirdi esim.

benim moyivasyon super simdi kendime bisey belirledim tam bisey yicek gibi oldugumda aklima dugunu getiriyorum ve dugun bir kere olacak bir daha donusu yok bir daha dugun yapmiyacaksin ama bunlar hep var yeme diyorumbu kilolar gidecek ben bu hafta cok kararliyim....

Ilkaaaaaaaaaaayyyy neredesin:KK53::KK53::KK53::KK53:

Günaydın Canimm buralardayim çok moralsizim annemi getirdim hafta sonu cok iyi Allaha şükür. Ama ona bakayim o yesin derken ben daha cok yedim tartida olmayinca hic farketmedim ama gobek cok cikti motivasyon sıfır yazip etkilemek istemedim sizleride napicam ben böyle moral lazim...

günaydın canimm buralardayim çok moralsizim annemi getirdim hafta sonu cok iyi allaha şükür. Ama ona bakayim o yesin derken ben daha cok yedim tartida olmayinca hic farketmedim ama gobek cok cikti motivasyon sıfır yazip etkilemek istemedim sizleride napicam ben böyle moral lazim...

bende hastayım diye yedim göbek yaptım.beraber veririz sıkma canını.:nazar:

Sagol tatlim benimde psikolojimi bozdu her yere alarm taktirdi esim.

benim moyivasyon super simdi kendime bisey belirledim tam bisey yicek gibi oldugumda aklima dugunu getiriyorum ve dugun bir kere olacak bir daha donusu yok bir daha dugun yapmiyacaksin ama bunlar hep var yeme diyorumbu kilolar gidecek ben bu hafta cok kararliyim....

tebrık ederım:) ben de hep ona benzer seyler dusunuyorum. lop lop etler olmasın dıyorum. sımdı 5-6 kasık karısık sebze corbası ıctım ılac kullanıyorum cunku (yanlıs anlasılmasın asla zayıflamayla ılgılı degıl , cok korkarım o tarz urunlerden bıtkısel olarak bıle sunulsa kımyasal bısey olmadan hıc bır bıtkı ılac seklını alamaz cunku) herneyse ıste ...tabi ınsan bır an once ıncecık olmak ıstıyor.bır de benım nısanlım ince ve uzun bırı .bu yuzden 10 rakamı gıbı olmayalım mumkunse:) allahtan boyum uzun .bır de kılodan ve cok yıyenden hıc haz etmez kendısı. ya hayatımda bır tane boyle erkek duymadım yemek yemekten hoslanmayan...ama zayıf olmak ıcın deıl dırek hosuna gıtmıyo yoksa kılo almak ıcın toz ıcıyo sute karıstırıp:KK43:

esraesraesra

sabah kahvaltım

1 haşlanmış yumurta
domates salatalık
1 dilim ekmek

öğle yemeğim

yoğurtlu brokoli salatası içerisinde yağ+sarımsak +tuz yok

yeşil çayımı içtim yeşil elmamı yicem :21::21::21::21:

bugün sabak çok mutlu oldum herkes zayıflamıssın nasıl yaptın diye sorarken eşim nerde zayıfladı aynı duruyo diyordu beraber aldığımız eşiminde hoşuna giden pantalonum vardı gecen kış patlıcak gibiydi utancımdan giyemiyodum bu sabah bi güzel giydim pörtlemedi yanlarım bacaklarıma hafif bol geldi hatta eşim aaaa sen bekadar zayıflamışsın bu pantol oluyomu sana dedi bende hııhhhhh bol bile dedim:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:

En Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYE

GÜNAYDIN KIZLAR BU SABAH KAN TAHLİLİM o nedenle kahvaltı yapamadım kan verdikten sonra bir çay içtim içine 2 küp şeker attım meyvesuyunu içmeyi istemedim o daha çok zararlı diye

sonra ara öğünümü yedim bir armut

bu şekilde devam ediyor kızlar dilerim hepimiz zayıflarız :KK16::KK16::KK16:

ayy aslaa :) hıc bırakır mıyım? Eve hırsız gırdı falan onlara kosturduk our dılerım herkesten..:KK43: neyse cok sukur ıyıyız cana gelecegıne mala gelsın.
Gayet azımlıyım hıc boyle olmamıstım salata benım kardesım ekmek dusmanım oldu resmen:)))

esraesraesra

canım çok ama çok geçmiş olsun arttı demekki hırsızlık olayları rabbim hepimizi korusun

günaydın kızlar bu sabah kan tahlilim o nedenle kahvaltı yapamadım kan verdikten sonra bir çay içtim içine 2 küp şeker attım meyvesuyunu içmeyi istemedim o daha çok zararlı diye

sonra ara öğünümü yedim bir armut

bu şekilde devam ediyor kızlar dilerim hepimiz zayıflarız :KK16::KK16::KK16:

inşallah sonuçlar güzel çıkar canım rutin kontrolmü inşallah hasta değilsin

sabah kahvaltım

1 haşlanmış yumurta
domates salatalık
1 dilim ekmek

öğle yemeğim

yoğurtlu brokoli salatası içerisinde yağ+sarımsak +tuz yok

yeşil çayımı içtim yeşil elmamı yicem :21::21::21::21:

bugün sabak çok mutlu oldum herkes zayıflamıssın nasıl yaptın diye sorarken eşim nerde zayıfladı aynı duruyo diyordu beraber aldığımız eşiminde hoşuna giden pantalonum vardı gecen kış patlıcak gibiydi utancımdan giyemiyodum bu sabah bi güzel giydim pörtlemedi yanlarım bacaklarıma hafif bol geldi hatta eşim aaaa sen bekadar zayıflamışsın bu pantol oluyomu sana dedi bende hııhhhhh bol bile dedim:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:

En Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYE

Ne güzel canımbence en güzeli eşlerin anlamasıçünkü nedense en son onlar farkediyor:))

Günaydın Canimm buralardayim çok moralsizim annemi getirdim hafta sonu cok iyi Allaha şükür. Ama ona bakayim o yesin derken ben daha cok yedim tartida olmayinca hic farketmedim ama gobek cok cikti motivasyon sıfır yazip etkilemek istemedim sizleride napicam ben böyle moral lazim...

Hemen kendini toparlıyorsun canım senin amacın neydi niye burdasın kendine hep bu soruları sor ne neden niçin gibi neden yiyorum şimdi ben bunu niçin yiyorum kilo almak için mi kilo vermek için mi gibi sorular sor motivasyon düşüşleri hepimizde oluyo tekrardan başla yılmak yok hep beraber bu yaz kiloları vereceğiz ve herkes bizde ki değişikliği fark edecek

tebrık ederım:) ben de hep ona benzer seyler dusunuyorum. lop lop etler olmasın dıyorum. sımdı 5-6 kasık karısık sebze corbası ıctım ılac kullanıyorum cunku (yanlıs anlasılmasın asla zayıflamayla ılgılı degıl , cok korkarım o tarz urunlerden bıtkısel olarak bıle sunulsa kımyasal bısey olmadan hıc bır bıtkı ılac seklını alamaz cunku) herneyse ıste ...tabi ınsan bır an once ıncecık olmak ıstıyor.bır de benım nısanlım ince ve uzun bırı .bu yuzden 10 rakamı gıbı olmayalım mumkunse:) allahtan boyum uzun .bır de kılodan ve cok yıyenden hıc haz etmez kendısı. ya hayatımda bır tane boyle erkek duymadım yemek yemekten hoslanmayan...ama zayıf olmak ıcın deıl dırek hosuna gıtmıyo yoksa kılo almak ıcın toz ıcıyo sute karıstırıp:KK43:

esraesraesra

Aslında bir yandan çok güzel yemek sevmemesi benim eşimde bayılır yemeğe ona yapınca mecbur yiyordum ama artık yemiyorum senin için iyi olur çünkü şuan nişanlısın insan evlendikten sonra daha çok kilo alıyor... böylelikle az yersin kilo almazsin....

Hemen kendini toparlıyorsun canım senin amacın neydi niye burdasın kendine hep bu soruları sor ne neden niçin gibi neden yiyorum şimdi ben bunu niçin yiyorum kilo almak için mi kilo vermek için mi gibi sorular sor motivasyon düşüşleri hepimizde oluyo tekrardan başla yılmak yok hep beraber bu yaz kiloları vereceğiz ve herkes bizde ki değişikliği fark edecek

Sağol canım yaaaa o ara paylasimlarda bayaa azalmisti meğer beni okadar etkiliyormuski gercekten benim mptivasyonumu artiriyorsunuz iyiki varsiniz

Evet kızlar diyete devam:)) kilomu hâlâ bilmiyorum eşim inatla pil almıyor bende çarşıya çıkamıyorum bu ara... bol su içtim bugün şimdide yeşil çay içicem
öğleye bulgur pilavi 3kasik ve kiymali pirasa yedim 3çatal 3kasikta yoğurt...
bugün telefonumun alarmını her saat başına ayarladım her saat başı su içiyorum:)) programı varmis ama adını unuttum boylede iyi oldu çok az içiyordum şimdi 12-13 bardak su içmiş olucam:)))

X