hadi yarışarak zayıflayalım her pazar en çok zayıflayan 1. olsun

zmir'de doktorların "Bu kilolarla doğuramazsın" dediği 105 kiloluk Yasemin Akaysoy, çocuk sahibi olabilmek için 40 kilo zayıfladı. Anne olabilmek için ameliyat ile midesini küçülten Akaysoy, planlı bir şekilde zayıflayıp 21 gün önce sağlıklı bir erkek bebek doğurdu.

Tepecik Eğitim Araştırma Hastanesi'nde servis sekreterliği yapan 4 yıllık evli Yasemin Akaysoy (27), çocuk sahibi olabilmek için 18 ayda 40 kilo zayıfladı. Yıllarca aşırı kiloları

ile yaşayan İzmirli Yasemin Akaysoy, kilolarının anne olmasına engel olabileceğini hiç düşünmedi. Bundan 4 yıl önce sağlıkcı olan Barış Akaysoy ile tanışarak mutlu bir evlilik yaşayan Yasemin Akaysoy, evliliklerinin birinci yılından sonra anne olmak istedi. Fakat bu isteğine fazla kiloları engel oldu.

Doktorların kiloları yüzünden vücudunun yumurtlamayı durduğunu ve bu yüzden anne olabilmesi için zayıflaması gerektiğini söylediği genç bayan, geçirdiği mide küçültme ameliyatı sonrası planlı olarak 18 ayda 40 kilo zayıfladı.

105 kilodan, 65 kiloya düştükten sonra hamile kalan Akaysoy, 21 gün önce sağlıklı bir erkek bebek dünyaya getirdi. Eşi Barış Akaysoy ile mutlu bir evlilik yaşadığını söyleyen Yasemin Akaysoy, "Bir kadının en büyük arzusu anne olabilmektir. Evliliğimizin birinci yılından sonra hamile kalarak anne olmak istedim. Fakat bir türlü hamile kalamadım. Doktora başvurduğumuzda, kilolarımın hamile kalmama engel olduğu söylendi. Bundan sonra geçirdiğim mide küçültme ameliyatı olarak planlı olarak zayıflamaya başladım. 105 kilodan 65 kiloya kadar düştüm. 40 kilo zayıfladıktan sonra hamile kalarak, 21 gün önce sağlık bir bebek dünyaya getirerek, annelik mutluluğunu yaşadım" dedi.

40 kilo zayıfladıktan sonra ciddi bir fiziki değişiklik yaşadığını belirten Akaysoy, kendine özgüveninde artığını söyledi.

İHA $zayifladi_40kilo4.jpg $zayifladi_40kilo1.jpg :KK34:

Haftasonu kayınvalidem kayınbabam görümcem enişte ve kızları bana birhaftalığına geliyormuş.belki kayınbiraderimide eklerler yanlarına.insanların işi gücü yok geziyorlar.ben hasta olmuşum kime ne görümcem arayıp nasıl oldun demez ama ben ararım.melikeye nefes almak yok.bu hafta sonuda küçük kaynım gelmişti zaten.ben evime girerim onlar gelir.gelmesinler demiyorum ama 10 yıldır bütün yaz beraberiz.başka planların oluyor yapamıyorsun.arkanı dönüyorsun biz geldik.çocuğumun ödevleri ev işleri okula götür hafta sonu işleri çocuk kulübüne götür getir kendime ayıracak vaktim bile yok.neyse kafanızı şişirmeyim.umarım sizler iyiysinizdir.:KK31::KK31::KK31::KK31:

Bende senin gibiyim bitanem yaz gelir zaten bir haftalik tatilim var ozel sektor oldugu icin kesin izin haftama bi misafir gelir tatile evleneli 3 sene okdu her yaz plan yapiyoruz ama bi bakiyorum misafire hizmetle gecmis tatilim

Bugun neler yendi kinse menu yazmamis benim bugun ku menum...

Sabah : 1 kase sutlu yulaf ezmesi, 3 kuru kayisi

oglen : tavuklu salata, 1 kutu ayran

Ara :ulker keloggsun domatesli naneliydi heralde tuzlu biskuvisi

aksam : 1 tane zeytinyagli enginar, tam tahilli 1 dilim ekmek...

Bugun neler yendi kinse menu yazmamis benim bugun ku menum...

Sabah : 1 kase sutlu yulaf ezmesi, 3 kuru kayisi

oglen : tavuklu salata, 1 kutu ayran

Ara :ulker keloggsun domatesli naneliydi heralde tuzlu biskuvisi

aksam : 1 tane zeytinyagli enginar, tam tahilli 1 dilim ekmek...

ooooooo süpersin hayatım tebrik ederimmmmm :KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

Sekerim nasilsin bikacgundur gormuyodum seni bizi biraktin zannettiydim mutlu oldum bebisim gorunce seni

ayy aslaa :) hıc bırakır mıyım? eve hırsız gırdı falan onlara kosturduk oUr dılerım herkesten..:KK43: neyse cok sukur ıyıyız cana gelecegıne mala gelsın.
gayet azımlıyım hıc boyle olmamıstım salata benım kardesım ekmek dusmanım oldu resmen:)))

esraesraesra

bugünkü menüm:

sabah: 1 dilim ekmek, 1 parça peynir
ara: yarım paket form kraker, sütlü neskafe, 2 ceviz
öğle: 2 dilim ekmek, 1 porsiyon tavuk, salata, 1 kepçe mercimek çorba
ara: 1 bardak çay, 2 form bisküvi
akşam: 1 kepçe domates çorba, 1 dilim ekmek, 3 y.k. pilav, 3 köfte, fırında karışık sebze, salata, 3 y.k. yoğurt
ara: yeşil çay

bugünkü menüm:

sabah: 1 dilim ekmek, 1 parça peynir
ara: yarım paket form kraker, sütlü neskafe, 2 ceviz
öğle: 2 dilim ekmek, 1 porsiyon tavuk, salata, 1 kepçe mercimek çorba
ara: 1 bardak çay, 2 form bisküvi
akşam: 1 kepçe domates çorba, 1 dilim ekmek, 3 y.k. pilav, 3 köfte, fırında karışık sebze, salata, 3 y.k. yoğurt
ara: yeşil çay

Sanki Aksam biraz cok olmus canim...:26::26:

ayy aslaa :) hıc bırakır mıyım? eve hırsız gırdı falan onlara kosturduk oUr dılerım herkesten..:KK43: neyse cok sukur ıyıyız cana gelecegıne mala gelsın.
gayet azımlıyım hıc boyle olmamıstım salata benım kardesım ekmek dusmanım oldu resmen:)))

esraesraesra

Size de mi hirsiz girdi canim ayni sey benimde basima geldi gecen hafta Allah kimseye yasatnasib uzucu ve sinir bozucu bisey gecmis olsun canim..

Size de mi hirsiz girdi canim ayni sey benimde basima geldi gecen hafta Allah kimseye yasatnasib uzucu ve sinir bozucu bisey gecmis olsun canim..

cok gecmıs olsun canım sana da :KK43: evet cok tuhaf cok kotu bır hıs...aldıklarından cok verdıgı huzursuzluk canımızı sıktı.allah beterınden korusun bununla gecmıs olsun hepımıze:)))
kızlar motıvasyonunuz nasıl ? ben ıyıce hırs yaptım.artık cok daha kararlıyım:))(

esraesraesra

X