hadi yarışarak zayıflayalım her pazar en çok zayıflayan 1. olsun

merhaba kızlar bende size katılabilir miyim? Boyum 178 kilom 82. belki hırs yaparak verebiliriz. öpüyorum sizi :))))))))))))))))

merhaba kızlar bende size katılabilir miyim? Boyum 178 kilom 82. belki hırs yaparak verebiliriz. öpüyorum sizi :))))))))))))))))

Hoşgeldin tatlım:)). Kesinlikle bu diyet işi tek başına çekilmiyo burda hem gaza geliyoruz hem de yeni bilgiler öğreniyoruz.Yarış devam ediyor
Sana da başarılar canım

Evet bugün misafirim gelecek aksama o yuzden hep hazırlık temizlik falan yaptim
Sabah kahvaltimi saat 2 de yaptim
Kiymali yumurta
1 dilim beyaz ekmek
10 tane sarma
2 tane zeytin
Akşam yemeği ni ise saat 6 da yedim
2 tane patlican dolmasi
2 tane biber dolmasi
2 tane sarma
3 kasik yogurt
1 küçük ispanakli börek

Melike06:85
burcu bilen :64.5
ezilan: 85.9
sınfogretmeni27:89.5
ilkay:92.4
tatlıtanbak:82.7
ayse021288:65
esradmr:82.9
zeycan19:73.4
nursehulya:65.7
leyla88:65.8
derenunyeri:82
umutincisi:?

Merhaba kızlar sizi bir haftadır takip ediyorum geçen hafta hasta olduğum için diyete ara verdim kilomu sabah tartılp yazsam olur mu? Boy 1.60 beni aranıza alırsanız çok sevînirim . Melike yi tebrik ediyorum maşallah darısı başımıza :))) diğer kızları da tebrik ediyorum

kızlar tatlı yemeden nasıl duruyorsunuz? ben diyet yaparken bile çikolatadan ödün veremiyordum bu yüzdende çok yavaş veriyorum ya

birde kızlar benim adet döneminden bir hafta önce iştahım çok açılıyor üstelikte tatlı krizlerim tutuyor bir hafta sonra adet olacagım yarın yine başlar iştah patlaması

kizlar merhaba
kilom: 77.9
boy:166 cm

haftaya umarim gizel kilo kaybim olur..ozellikle 25 ocaga kadar hic degilse 3 kg vermek istiyorum

Bayağı zamandır senin paylaşımlarini çeşitli yerlerde görüyorum yanılmıyorsam en istikrarlı bu hafta gitmişsin tebrik ederim canım basarin devamlı olsun ınş olacak bu iş olacak

Insllh canim. 94 den 89 a dusmustum. Sonra geri aldim. Simdi 89 bucuk oldum. Insllh geri almam. Vallah bugun kendime izin verdim. Misafirlikteydim. Yedim vallh. Kebap kadayif. Yarin telafi ve daha slkl diyet. Bu sefer basarmaliyim. Hemde sonuna kadar. 15 tatile az kaldi. Okul geri acildi mi bahar olur sonra yaz. Yaza sisman olmayacagim

merhaba kızlar...şuanki kilom 77 benide eklermisiniz lütfen...doğum sonrası 96 kg den 70 e kadar düştüm ama bu ara sıkıntılar nedeniyle tekrar kilo aldım ve yaz gelmeden gerekten halletmek istiyorum artık...bende pazar günü bildirim yaparım size

Hikayemiz ayni gibi. Bende kk ya başladığımda 94 tüm 89u görmüştüm ama geri aldim inşallah bende tekrar 80 leri görmek istiyorum yaklaşık 10 senedir 90 altına inemiyorum artık şeytanın bacağını kirmam lazım gerisi çorap söküğü gibi gelecek biliyorum

Melike06:85
burcu bilen :64.5
ezilan: 85.9
sınfogretmeni27:89.5
ilkay:92.4
tatlıtanbak:82.7
ayse021288:65
esradmr:82.9
zeycan19:73.4
nursehulya:65.7
leyla88:65.8
derenunyeri:82
umutincisi:?
melisimmm:77
fikirdelisi:77.9

ekledim.başarılar dilerim.

Istersen olur :-D:-D

Aynen canım. Birbirimize destekle vercez. Istikrarli olcaz. Senle yakindi kilomuz. Bu hafta slkl yap diyeti. Birde lahanaya mi baslasak ne. Ben salatasini cok seviyorum. Corba birax itici ama ...

melike beni. listeye almamissin ama ben yazdim simdi

Aynen canım. Birbirimize destekle vercez. Istikrarli olcaz. Senle yakindi kilomuz. Bu hafta slkl yap diyeti. Birde lahanaya mi baslasak ne. Ben salatasini cok seviyorum. Corba birax itici ama ...

Aynen canım bu hafta çok sıkı yapıcam bakalım ne kadar gidecek ben çorbasıni denemek istiyorum evde lahana varken yarın deneyeceğim bakalım

kizlar benide ekleyin listeye gundengune sisiyorum artik dur deme zamani offffff bikdim yaaaaaa bende varim ekleyin lutfen kilom76.9

ben lahanayı haşlayıp üzerine bol limon ve pulbiber atıp yemeye bayılıyorum ama çorbası kötü yada suyu

kendi adıma söyleyeyim aynı şeyler bebde de var ama yemeyince canın daha az istiyor yersen ertesi gün yine canın istiyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…