hadi yarışarak zayıflayalım her pazar en çok zayıflayan 1. olsun

kızlar ben bu hafta yazmasam olmaz mı. çünkü ben hala tuvalete çıkamadım ve karnım 9 aylık hamile gibi şiş. bugün ilaç aldım kullanıyorum ama daha etkisini göstermedi :KK43:((

Bugün ilk tartılan benim kızlar 65 kilo geldim bunu başlangıç sayıyorum çünkü 3 gün oldu diyetimin başlangıcı sizler ne alemdesıniz

Günaydın çıtırlar:)Kim ne kadar çıtırdadı merak ediyorum valla.Ben uyanır uyanmaz önce tuvalete sonra tartıya çıktım.Veee. tabi ki benim için güzel bi sonuç oldu.Tam tanıma 1 kilo vermişim yani 65.5 tan 64.5 a düştüm .

E hadi kızlar artık uyanında birincimiz belli olsun:KK20:

Günaydın kızlar benim de sabah ilk işim tartılmak oldu. 73.4 çıktım (63.4 çıktım diye yazmışım ya aklım 60 larda) ilk 74 olarak belirtmiştimadet dönemimde olduğum için şişkinliğim de vardı. Başlangıcım 73.4 olsun. kilo çizelgeme de yanlış eklemişim 73 yazıyor neyse artık. Umarım bu hafta herkes 1. olur.. Gitsin kilolarrrrrr :)

Günaydın kızlar bende tartildim veee benim icin yine de iyi bir sonuç 83.300 dum simdi ise 82.700 yani 600 gram vermişim... hiç spor yapmadim yapsaydim keşke:KK43:(((

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: GECELERİ AÇ YATTIM UYUYAMADIM.ZUMBA SONRASI YÜRÜYEMEDİM.AMA TAM 3 KİLO VERDİM ADET DÖNEMİNDEN ÇIKTIĞIM İÇİN ÇOK SANIRIM.MAŞALLAH DESİN TÜM ARKADAŞLARIM LÜTFEN :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

Son düzenleyen: Moderatör:
bu hafta doğru düzgün spor yapmadım bende önceden her gün yapıyordum demek oluyor ki bir hafta da iki farklı diyet denememek gerekiyor ve sporu salamamalıyım 700 gr nedir ya hırs yaptım haftaya böyle olmayacak bu arada bütün arkadaşlarımı tebrik ediyorum haftaya daha iyileri olur inş

bu hafta doğru düzgün spor yapmadım bende önceden her gün yapıyordum demek oluyor ki bir hafta da iki farklı diyet denememek gerekiyor ve sporu salamamalıyım 700 gr nedir ya hırs yaptım haftaya böyle olmayacak bu arada bütün arkadaşlarımı tebrik ediyorum haftaya daha iyileri olur inş

zumba yap canım.hemeğlenceli hemde vücudu topluyor. :KK51:

Günaydın çıtırlar:)Kim ne kadar çıtırdadı merak ediyorum valla.Ben uyanır uyanmaz önce tuvalete sonra tartıya çıktım.Veee. tabi ki benim için güzel bi sonuç oldu.Tam tanıma 1 kilo vermişim yani 65.5 tan 64.5 a düştüm .

E hadi kızlar artık uyanında birincimiz belli olsun:KK20:

tebrik ederim arkadaşım gerçekten güzel sonuç :KK16:

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: GECELERİ AÇ YATTIM UYUYAMADIM.ZUMBA SONRASI YÜRÜYEMEDİM.AMA TAM 3 KİLO VERDİM ADET DÖNEMİNDEN ÇIKTIĞIM İÇİN ÇOK SANIRIM.MAŞALLAH DESİN TÜM ARKADAŞLARIM LÜTFEN :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

way way way TEBRİKLER çok sevindim seni adına çok mutlu oldum canım:KK3:6MAAŞALLAH MAAŞALLAH MAAŞALLAH:KK52:

tebrik ederim arkadaşım gerçekten güzel sonuç :KK16:

Evet bende zumbayi tavsiye ediyorum. Bende yaptim bir ara guzel sonuc aldım yanii
Suan ozel bir sebepten dolayı yapamiyorum
Bu hafta bende yürüyüşe baslayacagim...
Esracim aç kalarak zayiflamaya calisma lutfen 5-6 öğün az az ye canim...
Ac kalarak kilo verirsen daha dogrusu düşük
Kalori alarak zayiflarsan zzamanla vicut alisiyor ve fazla yedigin anda depoluyor.... acele etme yavaş ve saglikli gitsin

Bu arada hemen hemen ayni kilodayiz... bende 15 gun sonra memleket e gidecegim beni en son 98-99la görmüşlerdi. Simdi 80 kilo ile gitmek istiyorum. ... hayirlisi bakalim

Tek kelimeyle süpersinnnn.... tebrik ederim maşallah diyelim nazar değmesin darisi başıma zumbaya başlıyorum hemen bugün

Ayy kızlar 9.30 dan beri içemedigim şey kalmadı önce iki bardak ılık limonlu su, sonra yeşil çay, az önce de lahana suyu. ay çok kötüydü ama lahana suyu
ama bu hafta daha gayretli olmam lazım Kahvaltı yapmadim daha eşimin okuldan gelmesini bekliyorum bugün güzel bi kahvaltiyı hakettim

X