hadi yarışarak zayıflayalım her pazar en çok zayıflayan 1. olsun

geçen hafta: 85,3
hedeflenen: 84,5
bugün: 85,2
verilen: 100 gr
yeni hedef: 84,5 (800gr)

bu hafta sadece 100 gr vermiş gibi gözüküyorum tartıda, ama aslında yağdan 1,1 kg vermiş durumdayım :KK76: su ve kas oranım artmış sadece, ondan dolayı rakamsal olarak fark az.

dilerim daha çok verirsin şekerim

MERHABA KIZLAR

güne 4 su bardağı suyla başladım

kahvaltım:KK56::KK56::KK56::KK56: 07.40
bir haşlanmış yumurta üzerine pul biber bol maydonoz nane
5 zeytin 2 dilim çavdar ekmeği yanında yeşil çay

ara öğün : YAPAMADIM YEMEYİ UNUTTUM SAĞLIK OLSUN

öğlen : 12.30
2 kepçe mercimek çorbası
4 yemek kaşığı haşlanmış kabak üzerine 1 su bardağı yoğurt
3 dilim ekmek

bu arada yiyeceklerin hiçbirinde yağ ve tuz kullanılmamıştır bana bu hafta yasak çünkü kendi kendime yasakladım hadi bakalım neler olacak zaten regl dönemim tuza elimi sürmem vallahiiii :KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1:

Selam kizlarr gecen hafta 63.900 bu hafta 64.400 reglimin 3 gunu bittikten sonra gercek kilom ortaya cikar bende bitince ayran detoksunu yapmak istiyorum kilo veren arkadaslar tebrikler....

ara öğün : 16.00
bir adet portakal

akşam :18.30
3 kepçe yayla çorbası
2 yemek kaşığı makarna
2 kk beyaz peynir salata

1 tane ceviz

akşam bir şey yemeyi düşünmüyorum kızlar akşam yemeğin sanki fazla oldu yaaaa ama yok yok iyiyim yarın okul günüm iyice düzene girerim oleeeyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy

evet kızlar akşam bir şey yemedim verdim kendimi suya yarın zeytin yemeyi düşünmüyorum zira zeytinde tuz var ve ben regl dönemindeyim tuz şuan benim için çok zaralı karnım acayip şiş zaten

geçen hafta: 85,3
hedeflenen: 84,5
bugün: 85,2
verilen: 100 gr
yeni hedef: 84,5 (800gr)

bu hafta sadece 100 gr vermiş gibi gözüküyorum tartıda, ama aslında yağdan 1,1 kg vermiş durumdayım :KK76: su ve kas oranım artmış sadece, ondan dolayı rakamsal olarak fark az.

Az yada cok teker teker gitsin geri gelmesin kilolar

Canım başınız sağolsun Allah başka acı keder vermesin inşallah. .. emin ol herşey daha güzel olacak hayat devam ediyor iyisiyle kötüsüyle bizde kendimiz için çocuklarımız ailelerimiz icin dört elle sarilicaz hayata. ..

Sağol canım aynen dedigin gibi yakisiklim olmasa hayat cekilmez allahım herkesin evlatcigini korusun

Uzun bir aradan sonra kilo bildirimimi utanarak yapiyorum bu gun tartilamadim ama dun sabah 85,5 tum artik haftaya ne kadar değişir gorecegiz

kosturmaktan yazmaya dahi fırsat bulamadım..toplamda 3 kılo vermısım.buna da sukur ama hızlandıracagım ...ben ekmegi hayatımdan cıkardım..sekerı cok azalttım..aktıvıteyı fazlalastırdım.cok mıgdem kazınmadan bısey yemıyorum. net bısey yok yaptıgım.sadece her ıstedıgımı yemıyorum.yesıl bıber cok tuketıyorum benı cok tok tutuyor.bıraz peynırle ınce ve acı olmayanlarını cok sevıyorum.tuzu cok azalttım. asla sarkuteri urunlerı yemıyorum.zaten bız hıc eve almayız.ıcıne ne katılıyor bellı deıl.benım mıgdemı bulandırıyor zaten salam sosis. sucuk da mıgdemı kaynatıyor zaten. en cok sevdıgım doner ve lahmacun ıkılısını sanırım 1 ay oldu yemeyelı. kısaca ben bundan daha katı bır rejım zaten yapamam. cok katı ucları olan hıc bır sey zaten benım yapabılecegım seyler deıl. psıkolıjım 10 kılodan daha onemlı benım ıcın... agzıma surmem dıye dıretmem asla ucundan alırım.cıps mı 1 tane yıyorum gorunce o da. cerez mı3 tane yıyorum .heryerı kılo olsa da olsun.benden daha onemlı deıl hıcbır sey.zaten bu sekılde ergec zayıflarım. 2 ay deılde 3 ayda verırım.ama kendımı delırtıcek kadar katı kurallar benım hayat ve beyın yapıma ters zaten ben dıyetısyene falan asla gıdemem. .yemek yemek nefes almak gıbı gelıyor bana.bugun 2079 kere nefes aldım yarın 3025 kere alacagım.boyle hayat nasıl devam eder anlamıs deılım... tabıkı bır rahatsızlık mecburıyet varsa o ayrı. yada gıdene de tabı kı gıtme demem ama bana enteresan gelıyor. ekmek yeme tuz az tuket abur cubur yeme hareket et. dondurup dondurup aynı seylerı anlatan bırılerını "aceba ne dıyecek de mucıze yaratıcak" dıye beklemek bana komık gelıyor. bogaza hakım olmadan bu ıs malesef..ne kadar ekmek o kadar köfte...:)

esraesraesra

bu arada butun azımli kızlar hepınızle gurur duyuyorum bunu eklemek ıstıyorum...yolumuz uzun ama guvenımız ve ıstıkrarırımız bızı basarıya ulastırıcak cok mutluyum gercekten kendımı cok sevıyorum...3 kg bıle olsa basarmak oyle guzel bır duygu kı .69 um 55 olana kadar bu yoldan donersem bana da esra demesınler....:)

esraesraesra

GÜNAYDIN
BUGÜN HAVA GRİ BİR RENKTE VE İÇKARARTICI BİR RENKLE BİZE GÜLÜMSÜYOR; ama ben mutluyum çünkü okula geldim okulda rahatlıyorum kafam dağılıyor.....

menü:
güne 2 su bardağı su içerek başladım

kahvaltım:
1 adet haşlanmış yumurta bol maydonoz,nane
2 dilim ekmek

kör topal sürüyor diyetimiz bakalım ALLAH IN İZNİYLE HEPSİ yavaş yavaş gidecek bu hafta umutluyum gayet kendimden hadi bakalımmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm

X