hadi yarışarak zayıflayalım her pazar en çok zayıflayan 1. olsun

hepinizi kocaman özledim fıstıklar birde 82.5 kilo oldum:KK43:bademciklerim şiş.ama toparlanıp başlıyoruz bu hafta.spor alternatifleri ile geldim.bahar geldi daha kolay zayıflayacağız.yağlar akıp gidecek.:13:

Hoşgeldin canım yaaaa bir ara sayfa dağılıyor zannettim bayaa azaldik yarın toplaniriz inşallah bizde seni çok özledikkkk

kızlar yeni bir şey öğreeeeeeeeeeeeennnnnnnnnnnnnndddddddddddddddddimmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm çok etkiliymiş

ben en kısa zamanda saatlerinde uyacağım bir hafta sonu yapacağımmm kızlar
yazıyorum kızlar size:

once yenı gelen arkadaslarımız ıcınnn dıyetımızzzzz şu şekıldedır;--------------------------------------------------------------------------------

ARKADAŞLARRR:bir arkadasımın dıyetısyenı obez olanlar ıcın ayda 2 kez olmayanlar ıcın sadece 1 kezlık uygulanması gereken bır kür vermiş.ve kür sonucunda sadece yag verıyorsunuz ANCAK DIKKAT AYDA SADECE 1 VEYA 2 KEZ kılonuza gore!!!!(her ay uygulanabılır ama dıkkatt)
2 gunluk bır kürdür:KK43: 1,5-2 KG VERILMEKTEDIR BIZZATTTT DENENMISTIR..dıyet bıtınce tartılın ılk gun asla degıl :))
1. ve 2. gün beslenme aynı sekıldedır.
sabah saat 09-10 kahvaltı: 1 dilim kepek ekmek,1 yumurta,az mıktarda beyaz peynır ve (bolca yenebılır) domates,salatalık,yeşıllık.
2 saat arayla en son saat 21-22:00i
1,5-2 lıtre yagsız ayranın ıcıne (gunluk hazırlanacaktır eger ıstenırse hazır ayran ılede yapılabılr) ;2 adet salatalık(rendelenecek) , 4 yemek kasıgı haslanmıs bulgur,4 yemek kasıgı haslanmıs nohut ve 4 yemek kasıgı yeşil mercımek eklenecek,ıstenırse baharatlar konulup her 2 saat arayla bır corba kasesı ıçılecektır.yesıl cay-cay-su serbest sınırsız(ıstenırse)...kafeınlı asıtlı sekerlı ıcecekler ve tuz yasaktır :) ve kesınlıkle baska bırsey yenmeyecektır.
2.gunde aynı sekılde beslenılecektır.
kolay gelsınnnnnnnnnn :) bu dıyet şok dıyet degıldır vucudumuzda bırıken artıkları uzaklastırma dıyetıdır(abur cubur gıbı hihi )
İs yerinde uygulayabilecegim bir menu pazartesi bi deneyeyimmmmmmmmmmmmm

hepinizi kocaman özledim fıstıklar birde 82.5 kilo oldum:KK43:bademciklerim şiş.ama toparlanıp başlıyoruz bu hafta.spor alternatifleri ile geldim.bahar geldi daha kolay zayıflayacağız.yağlar akıp gidecek.:13:

Hosgeldinnn sefalar getirdin bebisimmmm

Diyetimizin topigimizin orta diregimissiiinnnn

fulllllllllll motivassyooonnnn devam insallah

Son düzenleme:
Kizlar sabah esime borek yaptim kendime ise
1 adet haslanmis yumurt
1 adet salatalikk domates
maydanoz
1dilim ekmem sekersiz cay

kendimi ola bi temizlige kaptirmisim ki bi baktim aksam 5 olmus yemege davetliydik tavuk izggara derisiz tabiki ayran ve yesil salata yedim azda yufka ekmegiii

ne kekten yedim ne kola ictimmmm 1 adet muz yedimmm bide sekersiz cay ictimm

Herkes oooo fatos gecen seneye oranla ne zayiflamissun dediler ne kadar sevindimmm anlatamam

gecen sene dugmeleri patlicak gibi olan gomlegim bolll geliyor darligindan giyemedigim pantol bol geliyor

rabbim nasip etsede bi 7 kilo daha gitseydiiiiiiiiiiiii

Kizlar sabah esime borek yaptim kendime ise
1 adet haslanmis yumurt
1 adet salatalikk domates
maydanoz
1dilim ekmem sekersiz cay

kendimi ola bi temizlige kaptirmisim ki bi baktim aksam 5 olmus yemege davetliydik tavuk izggara derisiz tabiki ayran ve yesil salata yedim azda yufka ekmegiii

ne kekten yedim ne kola ictimmmm 1 adet muz yedimmm bide sekersiz cay ictimm

Herkes oooo fatos gecen seneye oranla ne zayiflamissun dediler ne kadar sevindimmm anlatamam

gecen sene dugmeleri patlicak gibi olan gomlegim bolll geliyor darligindan giyemedigim pantol bol geliyor

rabbim nasip etsede bi 7 kilo daha gitseydiiiiiiiiiiiii

senin adına çok sevindim şekerim :KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

kızlar , bu sabah tartıldım
kilom: 62.5
geçen hafta: 63.2

tam 700 gr vermişim şekerler:KK16::KK16::KK16:
çok sevindim zira çok verememişim ama biliyorsun diyetime görevlerimden dolayı çok uyamamamıştımmmm pasta börek kek kola acayip yediğim gün olmuştu
ve ayrıca ben dün gece hasta oldum yani regl dönemimdeyim buna rağmen bana göre iyi regl dönemi vücut 1.5 - 2 kilo civarında sıvı ve ödem toplar

o nedenle güne bu haberle bomba gibi başladım kızlar bu hafta inşallah tamamen diyetime uyabilirim :KK16::KK16::KK16::KK16:
ama bu haftanın birincisi kim çok merak ediyorum bana haber verirsiniz :KK31::KK31::KK31::KK31:
ben birazdan okula gideceğim haftasonu etüt derslerimiz var öğrenciler beni bekler kızlar :KK33::KK33::KK33::KK33::KK33::KK33::KK33::KK33:

güne 4 su bardağı su ile başladım

kahvaltım:
bir adet haşlanmış yumurta üzerine pulbiber yanında bol maydonoz taze nane yaprakları
5 zeytin 2 dilim ekmek yeşil çay

kızlar bu hafta kesinlikle yağ ve tuz yok hayatımda zaten regl dönemindeyim vücudum şişkin ödem torbası :KK14::KK14::KK14::KK14::KK14:
tuz yemek intihar meselesi olur :KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1:

güne güzel başladım hadi bakalım artistler bu hafta daha güzel geçecek ve ben 23 nisana kadar belki 60 a yaklaşırım sonra bir bastıracağım 59 58 diye devam edecek şuanki hedefim 61.00 tam görmek daha sonra kendimi bir zorlayacağım 60.00 göreceğimmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm yapacağım
bu hafta ALLAH IN İZNİYLE harika olacakkkkkkkk
sizi seviyorum :KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54:

Kizlar sezeryandan sonra alt karin gobegimi sikilastirabilmem icin neler yapabilirimmmm
tony horton diye bi asdamin 8 dk lik great abs diye videosu var onu yapabilirsin

kızlar , bu sabah tartıldım
kilom: 62.5
geçen hafta: 63.2

tam 700 gr vermişim şekerler:KK16::KK16::KK16:
çok sevindim zira çok verememişim ama biliyorsun diyetime görevlerimden dolayı çok uyamamamıştımmmm pasta börek kek kola acayip yediğim gün olmuştu
ve ayrıca ben dün gece hasta oldum yani regl dönemimdeyim buna rağmen bana göre iyi regl dönemi vücut 1.5 - 2 kilo civarında sıvı ve ödem toplar

o nedenle güne bu haberle bomba gibi başladım kızlar bu hafta inşallah tamamen diyetime uyabilirim :KK16::KK16::KK16::KK16:
ama bu haftanın birincisi kim çok merak ediyorum bana haber verirsiniz :KK31::KK31::KK31::KK31:
ben birazdan okula gideceğim haftasonu etüt derslerimiz var öğrenciler beni bekler kızlar :KK33::KK33::KK33::KK33::KK33::KK33::KK33::KK33:
ne guzel teker teker gidiyo kilolarin

kızlar yeni bir şey öğreeeeeeeeeeeeennnnnnnnnnnnnndddddddddddddddddimmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm çok etkiliymiş

ben en kısa zamanda saatlerinde uyacağım bir hafta sonu yapacağımmm kızlar
yazıyorum kızlar size:

once yenı gelen arkadaslarımız ıcınnn dıyetımızzzzz şu şekıldedır;--------------------------------------------------------------------------------

ARKADAŞLARRR:bir arkadasımın dıyetısyenı obez olanlar ıcın ayda 2 kez olmayanlar ıcın sadece 1 kezlık uygulanması gereken bır kür vermiş.ve kür sonucunda sadece yag verıyorsunuz ANCAK DIKKAT AYDA SADECE 1 VEYA 2 KEZ kılonuza gore!!!!(her ay uygulanabılır ama dıkkatt)
2 gunluk bır kürdür:KK43: 1,5-2 KG VERILMEKTEDIR BIZZATTTT DENENMISTIR..dıyet bıtınce tartılın ılk gun asla degıl :))
1. ve 2. gün beslenme aynı sekıldedır.
sabah saat 09-10 kahvaltı: 1 dilim kepek ekmek,1 yumurta,az mıktarda beyaz peynır ve (bolca yenebılır) domates,salatalık,yeşıllık.
2 saat arayla en son saat 21-22:00
1,5-2 lıtre yagsız ayranın ıcıne (gunluk hazırlanacaktır eger ıstenırse hazır ayran ılede yapılabılr) ;2 adet salatalık(rendelenecek) , 4 yemek kasıgı haslanmıs bulgur,4 yemek kasıgı haslanmıs nohut ve 4 yemek kasıgı yeşil mercımek eklenecek,ıstenırse baharatlar konulup her 2 saat arayla bır corba kasesı ıçılecektır.yesıl cay-cay-su serbest sınırsız(ıstenırse)...kafeınlı asıtlı sekerlı ıcecekler ve tuz yasaktır :) ve kesınlıkle baska bırsey yenmeyecektır.
2.gunde aynı sekılde beslenılecektır.
kolay gelsınnnnnnnnnn :) bu dıyet şok dıyet degıldır vucudumuzda bırıken artıkları uzaklastırma dıyetıdır(abur cubur gıbı hihi )
bende bunu dun face de gordum nerdeyse deneyecektim ama okul zamani zor olur belki sonra yaparim persembe cuma

hosgelsin melike senle buralar canlanir artik gecmis olsun

hala ayniyim 72 den asagi inemedim ya gerci bu hafta bol bol yedim sporda yoktu
kendime yine hedef belirledim haftaya 71 olmak istiyorum cuma ve cumartesi su84 un verdigi ayran detoksunu yapabilirim

hala ayniyim 72 den asagi inemedim ya gerci bu hafta bol bol yedim sporda yoktu
kendime yine hedef belirledim haftaya 71 olmak istiyorum cuma ve cumartesi su84 un verdigi ayran detoksunu yapabilirim

canım şu tuzu kes bu hafta en azından bak ben bu haftaya sıkı bir şekilde girdim gelecek hafta çok güzel sonuçlar alacağız ben de yapayım dedim bu hafta o detoks diyetini ama regl dönemi yapmak hoş olmaz dedim o nedenle regl bitsin şekerim diğer hafta detoksu yaparım vücudumdaki her şeyden artıklardan iyice kurtulurum şekerim hadi canım dikkat et de beraber verelim canım şu kiloları :KK19::KK19::KK19::KK19::KK19::KK19::KK19:

canım şu tuzu kes bu hafta en azından bak ben bu haftaya sıkı bir şekilde girdim gelecek hafta çok güzel sonuçlar alacağız ben de yapayım dedim bu hafta o detoks diyetini ama regl dönemi yapmak hoş olmaz dedim o nedenle regl bitsin şekerim diğer hafta detoksu yaparım vücudumdaki her şeyden artıklardan iyice kurtulurum şekerim hadi canım dikkat et de beraber verelim canım şu kiloları :KK19::KK19::KK19::KK19::KK19::KK19::KK19:

tuzu pek atmiyorum artik hamurisi yok bol spor olacak cuma cumartesi birlekte yapalimmi hem bende 6 li hanelere gecerim detoksla

Gunaydin fistiklar

bu sabah tartildimm vee 57.4 geldimmm yani 900 gram gitmis

gecen hafta 58.3
Bu hafta 57.4
Gelecek hafta 56.4

geçen hafta: 85,3
hedeflenen: 84,5
bugün: 85,2
verilen: 100 gr
yeni hedef: 84,5 (800gr)

bu hafta sadece 100 gr vermiş gibi gözüküyorum tartıda, ama aslında yağdan 1,1 kg vermiş durumdayım :KK76: su ve kas oranım artmış sadece, ondan dolayı rakamsal olarak fark az.

X