hadi yarışarak zayıflayalım her pazar en çok zayıflayan 1. olsun

Yoğunluktan yazamadım mîsafirlerim biraz önce gittiler sizlerin yazdıklarına baktım yenî gelen arkadaşa hoşgeldin diyorum:)
Benim ortak gene kayıp yine kayıp ilanı vericem galiba:)
Nerdesin burcubîlennnnnn??????
Herkese iyi geceler

Yoğunluktan yazamadım mîsafirlerim biraz önce gittiler sizlerin yazdıklarına baktım yenî gelen arkadaşa hoşgeldin diyorum:)
Benim ortak gene kayıp yine kayıp ilanı vericem galiba:)
Nerdesin burcubîlennnnnn??????
Herkese iyi geceler

Sana da İyi geceler canım...

Selammm kızlar yorucu bir gün geçirdim şimdi girebildim sabahtan evi süpürup spora gittim 1 saat spor salonun da kaldım 1 de cıktım oradan biraz işlerim vardı onun ıcın dolandım eve geldigimde saat4.30 yü hemen mutfağa yemek yaptım şimdi anca oturuyorum hemen menumu yazıyım

Sabah kalkınca ılık limonu su

Sabah : 2 dilim tam buğday ekmegine kasarsınız tost, çeri domates yeşil cay içtim

Ara : 3 kuru kayısı, 5 fındık, 5 badem

Öğlen : 1 kepçe mercimek çorba, et sote, semizotu salatası, 1 dilim ekmek

Aksam : 1 kepçe brokoli çorba, 1 tane zeytinyağlı enginar, 1 kucuk kase yoğurt

2 litre su içildi

cok guzel gorunuyor menun diyetisyene gidiyormusuun
aynen onlarin verdigi listeler gibi
bende dun yazmistim
toptan yazayim simdi
sabah 1 tost cay
ogle yarim t sebze yemegi 2 k pilav yogurt
ikindi 2 tane meyve ve yarim d kek yagicok azdi
ancak spor yapzmadim

Bu MissGamzeli Mesajı yeniden değerlendirebilmeniz için başka Kullanıcıların Mesajlarınıda değerlendirmeniz gerekmektedir. Diyooo bir üstelik mesajı begenebiliyorum sizlerin ki niye olmuyor anlamadım....

Canım şaka bir yana o konuda bir bilgim yok

ortağım bu da benim günlük raporummm :KK51:

sabah: 1 dilim light ekmek, 1 üçgen peynir
ara: sütlü neskafe, 1 y.k. kuru üzüm, 1 adet kellogs k-bar
öğle: 1 kepçeden az ezogelin, 2 küçük tavuk köftesi, az salata (yağsız), 1,5 dilim light ekmek
ara: 3 tane form bisküvi, 1 kutu activia yoğurt
ara: 1 bardak tarçınlı light süt
akşam: 3 y.k. barbunya, 4 y.k. taze bakla yemeği, 3 y.k. yoğurt, 2 dilim light ekmek
ara: yeşil çay, 1 y.k. kuru üzüm, 1 kare bitter çikolata

alınan kalori: 1297

Spor
15 dk eliptik, 15 dk kondisyon bisikleti, 25 dk yürüyüş/koşu, 100 mekik, 100 twister, 50 iç bacak, 50 dış bacak

yakılan kalori: 423

net kalori: 874

mükemmelsin ortağııımmmmmm benim cimcime çok rahatsız sporu es geçtim akşam onun için:nazar::nazar:

En Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYE

Bu MissGamzeli Mesajı yeniden değerlendirebilmeniz için başka Kullanıcıların Mesajlarınıda değerlendirmeniz gerekmektedir. Diyooo bir üstelik mesajı begenebiliyorum sizlerin ki niye olmuyor anlamadım....

canım başka kullanıcalardan 1-2 tane beğeni yap sonra normale dönüyor banada oluyo sürekli

[sıze=3][/sıze]güüünaayyyddıııııııııııııınnnnnnnnnnnnn:KK16::KK16:

En Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYE

Son düzenleme:
tarçınlı yeşil çay aldım dün tadı çok güzel faydalarıda bir okadar güzelmiş:KK34::KK34::KK34:[sıze=3][/sıze]

En Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYE

X