hadi yarışarak zayıflayalım her pazar en çok zayıflayan 1. olsun

hoşbulduk :))) bugun sabah nescafe ıctım bir sekerlı ıkı tane de bıskuvi yedım light :) bu kadar sadece sımdılık:)) aksam da corba ıcecegım ve 9 lu caydan ( ama cok kotu tadı )

esraesraesra

canım şeker kullanmayı bıraktığında hem daha iyi kilo verirsin hemde bitki çayları daha güzel geliyo bana

AldığınızKalori Miktarı
0.25 x 100gr Tulum Peyniri (257 kcal)64 kcal 0.50 x
1 Adet (100gr) Pide / Lavaş / Bazlama Çeşitleri (235 kcal)118 kcal
1.00 x 1 Porsiyon Barbunya Pilaki (350 kcal)350 kcal
1.00 x 1 Porsiyon Karışık Salata (123 kcal)123 kcal
1.00 x 100gr Yoğurt (Tam Yağlı) (68 kcal)68 kcal
1.00 x 100gr Yoğurt (Tam Yağlı) (68 kcal)68 kcal

Alınan Kalori Toplamı 791 kcal

YaktığınızKalori Miktarı
0.50 x 1 Saat Yürümek / Yürüyüş (Hafif Tempo) (200 kcal)100 kcal

Yakılan Kalori Toplamı 100 kcal

ortağım ama yerken 1000 kalori altına düşme benceeee, metabolizmanı yavaşlatabilirsinnn :18:

AldığınızKalori

ortağım bu da benim günlük raporummm

sabah: 1 dilim light ekmek, 1 üçgen peynir
ara: sütlü neskafe, 1 y.k. kuru üzüm, 1 adet kellogs k-bar
öğle: 1 kepçeden az ezogelin, 2 küçük tavuk köftesi, az salata (yağsız), 1,5 dilim light ekmek
ara: 3 tane form bisküvi, 1 kutu activia yoğurt
ara: 1 bardak tarçınlı light süt
akşam: 3 y.k. barbunya, 4 y.k. taze bakla yemeği, 3 y.k. yoğurt, 2 dilim light ekmek
ara: yeşil çay, 1 y.k. kuru üzüm, 1 kare bitter çikolata

alınan kalori: 1297

Spor
15 dk eliptik, 15 dk kondisyon bisikleti, 25 dk yürüyüş/koşu, 100 mekik, 100 twister, 50 iç bacak, 50 dış bacak

yakılan kalori: 423

net kalori: 874

Son düzenleme:
ortagin nerdesin hala gelmedinmi
bende okulda nobetciydim cok yoruldum spor yapamicam sanirim
okuldan gelince meyve tabagi hazirladim ve tabiki de yedim

Kızlar bugün 1 saat hızlı tempo yürüdum şeytanın bacağını kırdım çok şükür spora ara verince yapmak çooook zor geldi ama yaptım:)) mutluyum

Gününü karla kapatmış esnaf gibi hissediyorum bu akşam[]

Son düzenleyen: Moderatör:
saolun kızlar :) yazı dusunuyorum :) balayını :) gaza gelıyorum...bır de sansıma nısanlım ip gıbı ya pıs sanslı köfte :))) yemek yemekten hıc hoslanmaz iştahla yemek yıyen ınsandan mıgdesı bulanır copluk gıbı der evlenınce zaten yıyemıcem o hep salata yer( ıkımız oturup ınek gıbı ot yerız o uyuyunca dolabtan biraz kemırırim artık😂😂😂

esraesraesra

Melikecimmm ben senin mesajlarını niye beğenmiyorum beğeniyorum başka kullanıcılarında mesajlarını begenın diyor anlamadım neden....:26::26:

Selammm kızlar yorucu bir gün geçirdim şimdi girebildim sabahtan evi süpürup spora gittim 1 saat spor salonun da kaldım 1 de cıktım oradan biraz işlerim vardı onun ıcın dolandım eve geldigimde saat4.30 yü hemen mutfağa yemek yaptım şimdi anca oturuyorum hemen menumu yazıyım

Sabah kalkınca ılık limonu su

Sabah : 2 dilim tam buğday ekmegine kasarsınız tost, çeri domates yeşil cay içtim

Ara : 3 kuru kayısı, 5 fındık, 5 badem

Öğlen : 1 kepçe mercimek çorba, et sote, semizotu salatası, 1 dilim ekmek

Aksam : 1 kepçe brokoli çorba, 1 tane zeytinyağlı enginar, 1 kucuk kase yoğurt

2 litre su içildi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…